Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Mniejszości seksualne stanowią około 10 procent populacji.

Polecane posty

Zatem około 3,8 miliona Polaków ma orientację seksualną inną niż heteroseksualna. Owe 10% to osoby aseksualne, biseksualne, homoseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario840000
na ten przykład mnie :) Marzę aby mnie ktoś rozdeptał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa pełna maku
nietolerancja jest przekleństwem narodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z ideą tolerancji ? Z resztą na tym forum jest dużo osób biseksualnych (przynajmniej takie odnoszę wrażenie). Ja sam jestem heteroseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, jest pewna teoria, która mówi, że największa nienawiscią do danej grupy pałają ci, którzy podswiadomie się z nia identyfikują.. a świadomie odrzucają. Stąd ta agresja własnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Klara
mario840000 - Jestem Bi, co mi zrobisz małpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem hetero, ale panie Bi mi nie przeszkadzają :classic_cool: Co innego panowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
czyli jeżeli ktoś pała nienawiścią do dresiarzy to podświadomie się z nimi identyfikuje ?? oszczędź mi tej taniej erystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
Poprawdzie nie mam pojęcia czym jest ta erystyka, ale brzmi mądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homofobia często wiąże się w wypieraniem z podświadomości prawdziwej orientacji seksualnej- ergo ci którzy najbardziej zwalczają homoseksualistów robią to gdyż sami są homoseksualistami. Znajomy gej opowiadał mi jak wyrwał skinheada zaraz po manifestacji antygejowskiej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak jest
skąd te dane, że akurat 10%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
i to 10% to z raportu kinsey zapewne czyli... z przymrużeniem oka należy traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ietyied - Mam kumpla który w liceum był strasznym homofobem, kłóciłam się z nim z tego powodu... a potem odkrył że woli facetów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, że piszę wyraznie - jest taka teoria. Nie piszę ze prawdziwa, tylko przytaczam, w odpowiedzi na tego tam z góry. Hitler nienawidził Żydów, a sam był nim w 1/4 podobno. dwa, nie podoba się - nie czytac, a jak czytac, to ze zrozumieniem, a co najmniej między wierszami, jak powyżej. trzy, nie wiem, moze cos cię w nich podnieca, np może instynkt stadny i wiąząca sie z tym siła bycia w kupie, nagie zwierzęce czaszki, albo rozbite sterydowe torsy :classic_cool: na to juz musisz sobie sam odpowiedziec... :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pewnych danych- choćby ze względu na homofobię:) szacuje się że czysty homoseksualizm to 4-7% za "Płeć mózgu" Anne Moir i David Jessel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
o jasne "nie podoba się nie czytaj" tak jest najwygodniej nic mnie w tym ni podnieca po prostu jestem, nonkonformistą z dziada pradziada i automatycznie reaguję na tematy "modne i politycznie poprawne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem hetero
nie lubie homo i bi,z pewnoscia nie jestem bi ani les ,miałam okazje sie przekonac o tym ,uwielbiam 1100%facetów więc nijak to sie ma do waszych teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacuje się niby, że u mężczyzn własnie koło 7%, natomiast u kobiet odsetek takich, którym choć raz przeszło to przez głowę wynosi aż koło 22% (o ile dobrze pamiętam, niestety nie pamiętam autora badań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykład z dresem nie do końca dobry. nie wolno mylić tolerancji z przyzwoleniem. np jeśli pedofile powołują się na zasady tolerancji i równouprawnienia itp to bzdura bo ich wolnośc jakiej się domagają wiążę się ściśle z krzywdą i ograniczeniem wolności drugie człowieka. wolność zaś homoseksualistów nie wiąże się z czyjąś krzywdą i każde ograniczenia ich wolności są nietolerancją. tak samo z dresami: niechęć wobec każdego kto chodzi w dresie jest nietolerancją ale niechęć do kogoś kto chodzi i bije i krednie telefony, demoluje przystanki itp juz nietolerancją nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wszyscy którym mój temat się spodabał, proszeni są o wejście na stronę www.ladygaga.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
masz racje z tymi dresami to słaby przykład ale taki tekst "jest pewna teoria, która mówi, że największa nienawiscią do danej grupy pałają ci, którzy podswiadomie się z nia identyfikują.. a świadomie odrzucają." to rodem z debat przedwyborczych, jesteś przeciw to tak naprawdę jesteś za, ludziska się cieszą bo wyjaśnienie się znalazło nie dresy ok można więcej przykładów dobrać: motocykliści, emo, żule, punki... do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle tej książki ok 50% (+- 5%) męskich homoseksualistów stanowią osoby reagujące na żeńskie hormony- ergo ich mózg w fazie prenatalnej został ukształtowany(uszkodzony jak kto woli) nieodwracalnie, i zaprogramowany nieodwracalnie na pociąg do mężczyzn. Pozostała grupa to kwestia wdrukowania, niepewności co do swojej orientacji etc czyli mogą być hetero, bi lub homo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jest najwygodniej po co tracic energię, na cos co i tak nie ma wiekszego znaczenia, i tak naprawdę nie dotyczy żadnego z nas? ;) poza tym "Wypieranie" to tylko jeden z typów reakcji, podobnie jak jednego stres mobilizuje, a drugiego obezwładnia. Niepowodzenia jednemu dadzą kopa, a inny zacznie się ciąc. A pan z góry wykazuje zbyt silną reakcję na temat, który go w zasadzie (khmm, chyba :classic_cool:) nie dotyczy... totez... :D Ladygaga.com... hahaha, no Florek, łeb do reklamy to ty masz, widac.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ietyied akurat z tą teoria spotkałem się nt własnie mniejszości seksualnych, więc pasuje jak ulał, chyba z Witkacym czytaliśmy te same rzeczy :D a czy to jest poprawne, czy też nie.. nie wiem, nie oglądam kampanii wyborczych, wqrwiają mnie lekko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
jak już napisałem jestem "niepoprawny politycznie" + ten lansowanie wszelkiego rodzaju ciot (ciota to nie to samo co pedał) w mediach + zjebany rozrząd w moim moto = WKURWIENIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×