Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Mniejszości seksualne stanowią około 10 procent populacji.

Polecane posty

mario840000 na ten przykład mnie Marzę aby mnie ktoś rozdeptał :-D:-D juz deptam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
a i jeszcze o tym kształtowaniu mózgu w okresie płodowym co to dziewuszki na chłopczyków przerabia i bardzo dobrze bo przerabia ich na różny sposób, większy jest rozrzut cech w populacji męskiej i dzięki temu mamy pilotów myśliwców i matematyków, a że się przy okazji homoś trafi to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że zjebany rozrząd w moto może wqrwiac :) akurat mniejszosci seksualne mnie jakos nie wnerwiają, co mi do tego, kto, gdzie i po co komu wsadza... póki płaci podatki, jest uczciwym obywatelem, i ch.. z nim, ze się tak kurtularnie :classic_cool: wyrażę. Jest za to wiele innych rzeczy, za które wziąłbym się pierwszego dnia po objęciu władzy (((:classic_cool:))), i to ze skutkiem co najmniej wiezienia 25-letniego. Mniejsza o to jakich, nie mają związku z erotyką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wk... jak mnie gej wyrywa- czuję się nieswojo:) nic na to nie poradzę- mam znajomych gejów i w niczym mi to nie przeszkadza ale nachalny podryw zawsze mnie jakoś nieprzyjemnie spina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak twierdzą - wolnosc jednostki konczy sie tam, gdzie zaczyna się wolnosc drugiej. Tak więc nie mam nic do nich , tak oczywista długo, jak trzymają się z dala od mojego.. wiadomo czego. Lej w mordę i po problemie :classic_cool: Mario, jedz na południe europy, i broń kontynentu przed coraz bardziej napierającymi móżynami i islamistami - bardziej się tam przydasz, a i masz moje błogosławieństwo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
spoko jak się kolesie chcą w kako zapychać to niech się zapychają żebym tylko nie musiał się na to patrzeć i o tym słuchać codziennie a mnie rozpierdala to całą cukierkowa atmosfera wokół tego, te coming outy, to nawoływanie do powszechnej akceptacji, parady. noż kurwa każdy ma swój własny rozum i sobie będzie akceptował co tam chce jego sprawa. a bądź na ni to moher i ciemnogród ot świńska inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu to samo.Tak jak w tematach o aborcji i eutanazji,tak i w tym zawsze będą prawie identyczne wypowiedzi,obojętnie ile razy go wałkować. Uwielbiam takie zlepianie ludzi w mase i okreslanie,że każdy kto się w tą masę wpisuje jest zły albo dobry. I na równi smieszą mnie pojebani homofobi i hipokryci nawołujący do tolerancji.Mówiąc tolerujesz myslisz-"robię wielką łaskę,bo akceptuje kogoś kto jest inny ode mnie.Tzn głównie pozwalam im żeby sobie żyli,byle nie za blisko mnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ietyied bo obie strony przeginają, jedni chca o, włąsnie, kamienowac, a inni się na chama promują. Poza tym, z tego co wiem, wewnątrz ruchu pedalskiego :classic_cool: sa co najmniej dwa odłamy - właśnie normalne, zwykłe ciche pedauy to jedno, i drugi, mniejszy ale za to hałasliwszy (jak zwykle) odłam to ci którzy się promują. Jak dla mnie to ch..j im wszystkim w duupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
Kocyk: jedną z cech naszego mózgu jest automatyczny podział na klasy, inną cechą naszego mózgu jest automatyczny pęd stadny jeszcze inną cechą naszego mózgu jest lenistwo a homofobia/tolerancja to w 95% jest tym samym --> "mówię tak bo tak uważają ludzie z mojego otoczenia a ja nie będę się wyłamywał i nie mam ochoty na głębszą refleksję nad tematem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 % populacji ludzkiej to osoby nie posiadające orientacji seksualnej tzn sex w życiu nie jest potrzebny, nie mają takiej potrzeby, niedługo św org zdrowia uzna to za odrębną orientację - tzn brak pociągu seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
może i allah to kurwa ale jego wyznawcy mnożą się o wiele szybciej od nas prymitywne "zabić niewiernych" jest skuteczniejsze od "Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
hitler był huj ale nas czasowo od judeopoloni wyratował to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario840000 , proponuje żebyś stulił już papę bo z twojego pierdolenia niewiele wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" judeopoloni wyratował to fakt" OMG,to i ja stąd pójdę,bo widzę że i na mój temat zaczyna się psioczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co,ale nie życze sobie,żeby mówić do mnie jakbym była facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
nie chrzań kocyk to że jesteś pejs to ci mogę darować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zapomnijcie wejść na tę stronę: www.ladygaga.com Lady Gaga to coś więcej niż akcja "Posadź drzewo" albo "Blenda-Med White". Na tę stronę warto wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ietyied
agent, dorabiasz sobie na boku do pensji admina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ietyied -topię serca najtwardszych antysemitów :D :P "to zmien nick na bardziej kobiecy ... chyba ze widze masz druga nature bhahahahahahhaha" Oj,mario,ależ Ty jestes przenikliwy! Rozszyfrowałeś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitler i kochanie narodu? \"HITLER BYL ZA SWOIM NARODEM JAK NIKT INNY spojrz na dzisiejszych politykow ... za czasow HT podatki byly 3 razy niższe ....\" hahahahhaha nie wierze że ktoś może być tak głupi i w to wierzyć. nawet najbardziej zaslepiony ns czy inny narodowiec :D:D::DD:D faktycznie super wódz i taki troskliwy. wysyłał ludzi na wojne. na smierć. swoich aryjczyków. i gdyby nie twarde stanowisko usa i gb to niemcy zostałyby zrównane z ziemią przez rosjan. 2mln niemek zgwałconych przez armie czerwoną? i tak zajeli tylko połowę. normalnie do rany przyłóż. wole mieć 3x wyższe podatki niż wodza który mnie kocha i wysyła na front i ściąga nad moje miasto bombowce wroga. nie, to na pewno była prowokacja.,chce w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Kocyk szczerze mówiąc, nie wiem do czego zmierzasz. Tak, akceptuję \"kogos kto jest inny ode mnie.\" To chyba jest tolerancja? Póki nikomu nie ogranicza wolności ani nie robi krzywdy, będę głosował, żeby miał pełnię praw. A że nie życzę go sobie miec na plecach i gdzie tam jeszcze, to znaczy, że co, jestem nietolerancyjny? A czy ty dopuszczasz do siebie wszystko bezwarunkowo? :O Owszem, niech sobie żyje, na odległość ramienia conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczerze mówiąc, nie wiem do czego zmierzasz." Zmierzam do tego,że tolerancja jest przewrotnym słowem i ma wydźwięk negatywny.Jeśli górnolotnie pieprzysz,że coś tolerujesz to na czym polega Twoja akceptacja ,że łaskawie stwierdzasz,że np. homo moga sobie żyć, byle dalego od Ciebie,to tak na prawde chuja to warte. "A czy ty dopuszczasz do siebie wszystko bezwarunkowo? "-no jeśli wszem i wobec deklaruje,że coś akceptuje i jest to dla mnie w porządku to dopuszczam to do siebie i to nie na odległość 10 metrów :o Ale ogólnie nie mam tendencji do oceniania ludzi jako masy.A już na pewno nie przez pryzmat tego kogo ktoś kocha albo jakiego koloru się urodził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"łaskawie stwierdzasz,że np. homo moga sobie żyć, byle dalego od Ciebie,to tak na prawde ch*ja to warte.\" Nie wiem czy sami homo byliby tego samego zdania, biorac pod uwagę, że czasem rzuca się w tym kraju w nich kamieniami, podczas gdy ja nie mam najmniejszego zamiaru tego robić, a nawet - jak napisałem - będę głosował, żeby mieli pełnię praw, jako ktoś kto mi nie przeszkadza (dopóki nie przekroczy pewnej granicy - mojej cielesnej nietykalności). Na tym chyba polega tolerancja? Owszem, można powiedzieć, ze powinienem w takim wypadku dac temu jednemu pedału :) w mordę, a nie przelewać nienawisci na wszystkich - i tak pewnie zrobię. Chyba że sytuacja bedzie sie powtarzać. Poza tym jest róznica między akceptacją a tolerancją. Akceptowanie to (wg mnie) zgadzanie się na wszelkie formy działalności tego kogo akceptujemy, zgoda na jego postępki i popieranie ich. Natomiast tolerancja jest wymuszona przez róznorodnosc - np kulturową, seksualną, jest jedynym wyjsciem, żebyśmy się na tej coraz bardziej zatłoczonej planecie nie powyrzynali. To owszem, typ \"łaskawego przyzwolenia\", na to żeby żył sobie i zachowywał się po swojemu, skoro musi. Tak długo jak mnie samego to nie dotyka. Tu w sensie hmm.. dosłownym. Mogę za to swobodnie powiedzieć, że AKCEPTUJĘ homo w wykonaniu żeńskim :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×