Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baitka

dlaczego z otwartej pralki śmierdzi ?

Polecane posty

Gość baitka

i co zrobić żeby nie śmierdziało ? brzydki zapach roznosi sie po łazience :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwierałas drzwiczek w pralce po praniu, zeby beben wysechł. A jak sie pozbyć tego smrodu nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzyj gume pralki z osadu, nastaw pralke na 90 stopni, daj proszek i jak pralka napelni sie woda to wlej jeszcze octu na przyszlosc po kazdym praniu otwieraj szuflade i drzwiczki, zeby pralka wyschla, szuflade tez trzeba czyscic regularnie z pozostalosci proszku i plynu do plukania, co jakis czas upierz cos w 90 stopniach np. reczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zonka3456
Ja raz w miesiacu wlanczam pralke na pusto nastawiam program na 2.5h wlewam butelke octu po troche do wszystkich pojemnikow i wybieram temp 90stopni. Dzieki temu nie musze uzywac Calgonu bo caly kamien wylatuje przez waz i zapaszku tez nie mam . Ale mimo wszystko powinnas pamietac o wietrzeniu pralki po praniu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waz to radze wkrecic
Do odplwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baitka
jestem załamana pralke już wygotowałam ze środkami odkamieniaczami, nie ma kamienia, gumka czysta, wylałam wodę zastojoną w wężu.Pralkę suszyłam po każdym praniu i nadal cuchnie jakby ktos sie zesrał albo jakąs padliną :-( i smród wychodzi na korytarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
moze pod pralka coś gnije...jak bedzie to trwac dalej to trzeba wezwac mechanika..moze w srodku był jakis przeciek ..ale czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze mysz zdechła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baitka
przesuwana była z miejsca na miejsce ale jeszcze poszukam czy czasem mysz nie zdechła gdzieś w kablach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie zrób pranie z chlorem
na pusto oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×