Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akalaka

czy dziewczyna z dzieckiem nie moze byc juz szczesliwa z innym mezczyzna..?

Polecane posty

Gość Marianna33
nie! poco sobie robila bachora, kto bedzie chcial cudzego bachora utrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffdgfdgfg
akalaka, w takim razie po co pytasz skoro masz ugruntowane zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvere
Może byc szczęśliwa ! Ja po pięciu latach bycia w związku właśnie wyszłam za mąż , a mojego obecnego męża poznałam mając maleńkie dziecko , świeżo po rozwodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvere
Zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szec
"czasami pierwszy wybor nie zawsze bywa celny...prawda?" no pewnie! Wazne, zeby miec dziecko z facetem o dobrych genach, a niekoniecznie dobrym charakterze. Na szukanie dobrego facet przyjdzie pora po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... jestem nadal mezatka.... mysle o rozwodzie ale ciezko mi podjac decyzje tym bardziej ze on kocha malude na zaboj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes mężatką
? ech, zmaiast próbowac ratowac malzenstwo to juz myslisz co bedzie po rozwodzie. zresztą, dziecko moze zostać z ojcem a ty wtedy bedziesz wolna jak ptak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego ratowac..... no i nie ma mowy zeby mala byla z nim.... wiem ze nic sie nie zmieni ze wzgledu na jego charakter ... kulture... zwyczaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezeduy
"czy dziewczyna z dzieckiem nie moze byc juz szczesliwa z innym mezczyzna..? " Może być, dlaczego by nie mogła być ?? Tylko nie każdy mężczyzna chce kobietę z dzieckiem - chodzi głównie o kawalerów, oni wolą panny bezdzietne. Ale już rozwodnik, czy facet z dzieckiem - czemu nie, takiemu dziecko partnerki nie przeszkadza. Jeżeli kobieta z dzieckiem to młoda kobieta w granicach 18-30 lat to nie wróżę łatwego znalezienia partnera. Po 30, to że partnerzy mają dzieci z wcześnejszych związków to norma i raczej nikomu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
ja chciałem panne z dzieckiem ...nie powiem na początku miałem opory ale potem poszedłem na całość strasznie mi się spodobała...ale niestety odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
akala chciałbym z tobą pogadać-mam pytania może mi odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... powiem tak zniesmaczaja mnie faceci ktorzy mysla ze panna z dzieckiem to jakas wyglodniala suczka... a wielu niestety tak mysli tylko ze nam nie brakuje sexu tylko uczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
akala udowodnij mi że się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po-wiem
>akalaka dam ci radę: zorganizuj to tak - znajdź nowego faceta, sprawdź czy się nadaje i dopiero potem rozejdź się. A jak nie znajdziesz nowego to ostatecznie zostań z obecnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
pokochałem ją taką jaka była ...jej rozstępy jej tuszę jej problemy i radości jej dziecko pokochałem jak swoje...gdy odbiłem ją od dna i stała się bardziej pewna siebie znalazła sobie innego a mnie kazała odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to najchetniej bym z nim zostala bo wiem ze kocha nasze dziecko ,ja go tez kocham ale ... on jest osoba ktora nie uznaje okazywania uczuc...mala jest taka sama nie da sie przytulic ani pocalowac nikomu ... oni chca poprostu miec swoje sciezki... ale to przeciez rodzina ,my ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po-wiem
> miusuc poobserwuj jeszcze trochę - kwestia czasu - spotka ją za chwilę bis - będzie sama - musi za to zapłacić i tak będzie...zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
ale najgorsze jest to że ją nadal kocham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akalaka.... Panna z dzieckiem to.....no coż faceci bardzo niechetnie wiązą sie z kobietami posiadającymi juz dziecko, zwykle niechetnie chcą wychowywać czyjeś dziecko, owszem rozsiać swoje plemniki po swiecie to jak najbardziej, ale juz wychowywać, z tym jest gorzej. Mysle ze panna ma wieksze szanse na zwiazek niz rozwódka, no i im wiecej dzieci tym marniejsze szanse na normalne życie. Zycze aby sie udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
ja czuje że to ja nie byłem wart jej...i tak już jest od trzech miesięcy...każdy dzień bez niej boli jak skurwysyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po-wiem
NA PEWNO nie była go warta. Cholera współczuję! Boli chyba, psiakrew i pewnie jeszcze jej dobrze - w związku z tą Twoją miłością życzysz? Eh życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miusuc
boli ...ale przestanie,stane snów na nogi ,przestane palić przestane pić wróce na siłownie znów zacznie mnie cieszyć praca zacznie cieszyć hobby zaczne cieszyć się życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×