Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
srebrna mgiełka

zmęczone oczy

Polecane posty

Gość Weronika009
ja polecam krople ocutears. używam i mi pomagają. ale oczywiście są też różne inne, to już sama decydujesz :) ja mogę tylko powiedzieć tyle, że u mnie ocutears się super spisują i starczają na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata_00
u mnie super się sprawdza emulsja cationorm. ma silniejsze działanie niż krople. nawilża głębsze warstwy oka. ja właśnie takiego preparatu potrzebowałam, dlatego jestem tak zadowolona z tej emulsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmęczone oczy pomagają okulary bezsoczewkowe- Ajurwedyjskie się nazywają - tu można o nich przeczytać http://www.medycynanaturalna.pl Mnie pomagają bo mam zmęczone od komputera bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o tych okularach co piszesz i nawet mamie zamówiłam teraz pod choinkę, mam nadzieję, że pomoga tak jak o nich piszą. Mama ma początki jaskry i dużą krótkowzroczność, a ponoc te okulary te wady leczą- poprawiają ostrość widzenia - nie liczę na cuda, ale chociaż troszkę niech pomoga, chociaż na tą jaskrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraWyrwik
Polecam Ci dobry preparat z luteiną, a mianowicie http://www.olimp-labs.com/11,13,422/Produkty/GOLD-LUTEINA.html - Wiem bo sama używam i jestem bardzo zadowolona. Idealne rozwiązanie dla osób, które pracują oczami jak ja :) Śmiało można brać tableteczki czuć się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limmka
tak też to biorę i jest to bardzo fajne suplement diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani IT
Dla mnie kapsułki Gold Luteina są bardzo pomocna, biorę ją od jakiegoś czasu jak mi się nałożyło dużo pracy przy komputerze i czuję poprawę więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam zmęczone oczy, to zakraplam sobie niebieski starazolin z kwasem hialuronowym. Te krople błyskawicznie nawilżają oczy i zmęczenie od razu znika. Działają też bardzo łagodząco na różne podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna9879
Gold Luteina jak najbardziej tak, odradzam jednak stosowanie innego suplementu z luteiną, a mianowicie Maxilutenu. Po czterech miesiącach stosowania nie odczułam żadnej poprawy. Pieniążki wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hitem jest Starazolin, nic mi tak nie pomaga po całym dniu przy kompie. Plus cena do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej starać się jak najbardziej naturalnie podchodzić do tematu, ewentualnie zakraplać jak się ma większy wysiłek, np. komputer. Tu znalazłam sporo porad, szczególnie dieta jest ważna jak dla mnie http://www.mojeoczy.pl/jak-dbac-o-oczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie taki trochę detoks od komputera, czyli nie włączam go wtedy, kiedy nie potrzebuję - i ten patent się sprawdza :) Poza tym wprowadziłam do diety Doppelherz aktiv Na oczy Forte i widzę różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam suplement na wzrok z GAL, z Apteki pod Smokiem. Bardzo odciąża moje oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest preparat Na wzrok GAL z Apteki pod Smokiem. Zamawiam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zakupiłam preparat firmy GAL i jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zmęczone oczy sa wynikiem czegoś. Moze to byc np rozwijająca sie choroba bądź stan zapalny oczu. Tak samo jak zmęczone mięśnie sa objawem np grypy to tak samo i oczy. Należy przebadać swoje oczy czy wszystko jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8866
Najlepiej udać sie na konsultacje do okulisty, wtedy będziesz miec pewnosc co sie dzieje. Lekarz na pewno pokieruje na badania. Bardzo dobrych specjalistów ma Spektrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię Bepanthen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś używał HialEye? Ponoć są to jedne z lepszych kropli, nawet lepsze od Visine pracuje przy kompie i potrzebuje ciaglego nawilzenia dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankja
Ja stosuję krople hialeye free i powiem Ci, że są w pełni bezpieczne i szybko koją ból czy pieczenie, są dostępne bez recepty, zapytaj w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na zmęczone oczy świetnie pomagają preparaty ze świetlikiem - świetne sa np kremy filmy floslek zwłaszcza świetlik z aloesem. świetnie tak posmarować sobie powieki i poleżeć... ale ostatnio zaczęłam też stosować krople ze świetlikiem. w pracy ciężko sobie smarować kremem oczy. ja kupiłam te z apteki jak marzenie: http://aptekajakmarzenie.pl/euphrasia-swietlik-homeopatyczne-krople-oczu-stany-zapalne-spojowek-p-2400.html ale wydaje mi się, że w każdej aptece można coś takiego dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorinn8
Artykuł https://adamed.expert/uwazaj-na-zmeczone-oczy/ zmienił moje podejście do zmęczonych oczu! Do tej pory lekceważyłam te objawy nie zdając sobie sprawy z możliwych konsekwencji... dbajcie o wzrok, bo chyba nikt nie chciałby go stracić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka089
sorinna dzięki za polecenie tego artykułu adamed.expert ja również nie miałam pojęcia , lekceważyłam te objawy nie robiąc z tym nic:( Właśnie wczoraj po przeczytaniu tego artykułu umówiłam się na wizytę u okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dużo czasu spędzam przed komputerem, więc znam ten problem. Po kilku godzinach bolą mnie i szczypią oczy. Najczęściej używam kropel do oczu hialeye, które szybko przynoszą uczucie ulgi. Po ich zastosowaniu szybko zmniejszają się dolegliwości, ból znika, a ja mogę wracać do swoich codziennych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja łykam od miesiąca lutezan i powiem ci że widzę poprawę :) co lepsze skład ma na tyle kompleksowy że nie musze oddzielnie przyjmować kwasów omega-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpek
a w jaki sposób kwasy omega wpływają na oczy, bo ja nie wiem, ale jak mogę za pomoca tego lutezanu poprawić sobie wzrok to chętnie pójdę kupić, ja od nadmiernego przesiadywania przed kompem mam problem z oczami, rozmazuje mi się ekran dlatego muszę coś zobić z tym bo już mam nawet problemy z czytaniem gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×