Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
srebrna mgiełka

zmęczone oczy

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że okulista na pewno przepisze odpowiednie krople, możesz też wypróbować sztuczne łzy :) zaćma wikłająca objawy - http://alfavision-zacma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka9
Ja też ostatnio odczuwałam ciągłe zmęczenie oczów aż poszłam do okulisty do spectrum i okazało sie na kontroli że mam podejrzenie jaskry niby to początki ale jednak, teraz strasznie się przejęłam i nie wiem co bedzie boje się ze moge stracic całkowicie wzrok;/ czy ktoś ma też jaskrę i może powiedziec jak to w rzeczywistości wygląda czy jak dostane krople to się zatrzyma czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buruczka
jaskra nie bierze się zniką, najwidoczniej to dugoltnie zaniedbanie, musisz chyba wybrac sie do lekarza i go zapytac, ja jak już zauwałżyłam pierwsze objawy ze pogarsza mi się wzrok to od razu poszłam do apteki żeby problem nie postępował dostałąm lutezan z cynkiem w składzie, który wzmacnia wzrok, wolę powoli wzmacniać oczy, niz potem chodzic po okulistach i je leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukajoo
Lutezan dobry sam przyjmuje i jestem zadowolony jednak jeżeli macie po prostu zmęczone oczy i brakuje Wam nawilżenia lub szczypią to polecam zainwestować w krople HialEye - w moim przypadku ukojenie przychodzi od razu i wydaje mi sie, ze u was byloby podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zmęczone oczy biorę suplement Lutezan naturalne tabletki na poprawę widzenia. Zawierają w swoim składzie głównie kwas omega który odpowiada za narząd wzroku. Jakiś czas temu znajomy okulista polecił mi ten suplement także biorę codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia612
Ja raczej wolę krople bardzo dobre dla mnie są hialeye wydajne i co najważniejsze tanie. Kosz paczki kilka złotych a działają cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predak
Na ich stronie http://hialeye.pl/ czytałem o zespole suchego oka i szczerze przyznam, że chyba mi to dolega... kupiłem te krople pomagają, ale czy jakiś suplement diety może sprawić, że krople do oczu nie będą już potrzebne i wszystko wróci do normy, ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomik887
Ja osobiście nie lubię zakraplać sobie oczu, a pracuję w biurze, cały dzień przed komputerem, więc chcąc nie chcąc moje oczy SĄ zmęczone i zaczerwienione. Kupiłem w aptece kapsułki Lutezan adamed.expert/product/lutezan-premium/ i od kiedy zazywam je regularnie to jest o niebo lepiej i nie boję się juz prowadzić samochodu po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nawet zamieniłam szkła kontaktowe na okulary. Podrażniły mi oczy i gdyby nie niebieski strazolin miałabym nadal czerwone oczy. Nawilżanie to podstawa w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Starazolin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Zimne okłady, okłady/waciki nasączone esencja herbaciana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Żel ze swietlika lub cos innego, ale w żelu nie kremie! pod oczy (chodzi oczywiście o powieki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że mi starazolin naprawdę bardzo pomógł. Dla mnie to wielka ulga, ponieważ musiałam skończyć ważny projekt w pracy. Nadgodziny przed kompem robią swoje, ale na całe szczęście są sztuczne łzy i można nawilży oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata44
najlepszym lekarstwem na zmęczone oczy są po prostu krople do oczu. mi pomagają w zupełności. dwa razy dziennie zakraplam oczy kroplami Starazolin Complete i wiem, że moje oczy są pod odpowiednią ochroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krople nawilżające thelaoz są dobre, oprócz tego kremy i żele do skóry wokół oczu ze świetlikiem np. rozświetlające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Co do dobrego okulisty to z Poznania jest pani  dr Hanna Twardosz-Pawlik, bardzo fajny  lekarz i przemiła osoba. Tu kontakt: www.gabinetypawlik.pl Na pewno dobrze sie wami zajmie, ja jestem bardzo zadowolona, że właśnie na panią doktor trafiłam, to świetny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinkowska

na zmeczone oczy to tylko odpoczynek, mniej pracy przy komputerze i nawilzanie.. nie zaszkodzi tez dobra higiena oka 🙂 ja uzywam chusteczek titiol retinea https://retinea.pl/titiol/ bo sa tanie i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaK

Moze sprobuje  tych chusteczek, drogie? mam jakąs dziką alergie od poczatku maja, czerwone swedzące oczy chwilami  nie wytrzymuje i zacieram rękami, wiem że pogarszam sobie cała sytuację 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinowska
12 godzin temu, Gość ŁucjaK napisał:

Moze sprobuje  tych chusteczek, drogie? mam jakąs dziką alergie od poczatku maja, czerwone swedzące oczy chwilami  nie wytrzymuje i zacieram rękami, wiem że pogarszam sobie cała sytuację 😞

Chusteczki kosztują w zaleznosci od apteki po ok 1 zl za sztuke a w paczce jest 30 by starczyly na caly miesiac. Jesli to alergia to pomogą ci napewno bo maja wlasciwosci znieczulające. Uzywa sie ich raz dziennie i to najlepiej wieczorem. Jesli za dnia to potem dwie godziny unikaj slonca 🙂 Co do tarcia oka to cos o tym wiem. Daje chwilową ulge ale na dluzsza mete to zle. Nie zaszkodzi tez isc do okulisty 🙂 Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie noszę, ale myślę, że jakieś okularki czy soczewki by się w końcu przydały, bo nie jest to ten wzrok, co kilka lat temu, kiedy byłam u okulisty i zapytał mnie "Po co pani w ogóle tutaj przyszła? Pani ma wspaniały wzrok!". No a ja myślałam, że mam zły. W końcu trzeba się przełamać i jakieś gogle może dostanę..

Jeśli chodzi o okulary sportowe, polecam poszukać w tym miejscu

https://c-o.com.pl/okulary-przeciwsloneczne-sportowe,c8,pl.html

Maja na nie całkiem dobre promocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×