Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 dzieci

dziewczyna z 2 dzieci...pokocha ją ktoś?

Polecane posty

to może tak z autopsji i życia powiem( bo niektóre wypowiedzi to jakiś matrix) znajoma, która uchodziła za bardzo nieporządną(jakbyście ją nazwali:ścierwo, szmata, qrwa) urodziła dziecko mając 18 lat, musiała się przeprowadzić. Jej rodzice mówią że bardzo się potem zmieniła. Każdą chwilę spędzała z córeczką. Teraz ma 22lata i jest w ciązy z kolejnym dzieckiem. Jest rok po ślubie. Chłopak był bezdzietny Ps. Mój brat wariuje na widok młodych mam, w sensie bardzo pozyytywnym więc do samotnych mam mówię, nie wszyscy są uprzedzeni, wręcz przeciwnie i ode mnie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaadek
Młode mamy jak młode mamy nie powiem bo sa pociągające z całym szacunkiem ;) ale jeśli chodzi o poważny związek to ciężka sprawa jeśli to przeanalizować ze te dzieci beda zawsze dla niej ważniejsze od Ciebie to jest też i odpowiedzialność obowiązki finanse. Nie każdy na takie coś pójdzie w sumie to mało kto no ale jakieś szanse są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci to szczęście nie przekleństwo to nie zależy od tego ja nawet wolałabym mieć dziecko tylko dla siebie(z facetami więcej problemów) to zależy czy kobieta posiada instynkt i wchodzą też inne problemy np depresja ale co ja mogę wiedzieć ale faktycznie prawiczki i nietylko bo przecież niedojrzali niech lepiej nie biorą się za kobiety niech poczekają aż dorosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaadek
Nikt nie mówi że dzieci to przekleństwo sam bardzo lubię dzieci ale nie wiem jak bym musiał kochać dziewczynę żeby pokochać i jej dzieci w zasadzie to chyba nawet bym nie umiał ich pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaadek
Kwesta jeszcze też jest bardzo ważna czy te dzieci Ciebie polubią (pokochają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tu jeszcze chodzi o pieniązki...ojej no w sumie frajer woli wydać na piwo i postawić kumplom piwo ale na dzieci i do tego nie swoje(co z tego ze kobiety która kocha, to jej problem nie?) smutne jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale faktycznie prawiczki i nietylko bo przecież niedojrzali niech lepiej nie biorą się za kobiety niech poczekają aż dorosną" Brak chęci posiadania kobiety z dzieckiem swiadczy o braku dojrzałości? :) Nie odniosłas się do mojego przykładu. Taka kobieta raczej już nie bedzie chciała dzieci, a ja bym chciał mieć rodzinę i to nie złożona z dzieci jakiegoś innego faceta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaadek
Nie nie chodzi ale inaczej jest utrzymywać swoje a czyjeś dzieciaki. Nie każdemu to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny argument przeciw kobietom z dzieckiem jest fakt, że obarczają normalnych facetów wina za to, ze ktoś im zrobił dziecko i mają mniejsze szanse. Smutny to jest fakt, że związałaś sie z takim co Cie porzucił albo prowadziłaś lekki tryb życia i nie znasz ojca dziecka (najpopularniejsze opcje), a nie fakt że młody facet nie chce wychowywać czyjegoś dziecka. :) Same sobie piwa naważyłyście to je wypijcie z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka28
ja byłam mamą z dzieckiem i udało mi sie ponownie związac z facetem - mamy razem dziecko,moje drugie, faktem jest ze on preferuje swoje. Moją córke akceptuje ale raczej jej nie kocha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedynie Twoje domysły prawiczku z wiarą ale myślę ze to by było dziwne jakby prawiczek się związał z kobietą po przejściach jezu przecież one takich nie potrzebnują, pytają czy mają szanse na miłość mają przecież mają jak każdy bądzmy obiektywni a nie odpowiadamy pod siebie a tamten mąż tej ,,byłej nieporządnej" nie wiem czy nieprawiczek ale wiem że odpowiedzialny i dobry chłopak zresztą ja nie wnikam co, kto, z kim robi pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka28
ojciec córki jest mi znany;) i mnie nie porzucił, tylko ja jego, bo był nieodpowiedzialny drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
ostatnia_nuta piszesz tak o prawiczkach itd ale sama i nie obraź jeszcze mało wiesz o życiu. Żyjesz w jakiś ideałach. Dziecko to nie tylko cholerna odpowiedzialność to także całkowita zmiana w sobie życia i w ogóle pojmowaniu go.Czysto teoretycznie dziecko to same problemy. To jest coś co zaczyna wypełniać całkowicie życie i czas i to wcale na poczatku nie tak miło. A jedyne to co pozwala przetrwać matce to instykt mcieżyński który swoją drogą żadko bo zadko ale jednak nie zawsze musi się zrodzić. Ojcowie też to na swój sposób przeżywają tu tez powstaje instykt ojcowski ale też nie zawsze. Facet który związał by się z kobietą z dzieckiem u niego takie procesy jak u ojca któremu rodzi się dziecko nie zajdą. Ale może polubić to dziecko ba nawet je pokochać ale to też nie od razu i tez nie zawsze Życie to nie bajka bo dzieci to takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam dzieci, nigdy nie wiązałam się z nikim bo nie byłam gotowa, więc po co mówię co widzę, to ze mam wspaniały wzorzec w domu nie znaczy ze z niego nie wychodzę i nie słucham czyichś zwierzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkk faktycznie niewiele wiem przyznaję tylko tak strasznie złości mnie brak tolerancji u kogoś, akceptacji o ja tam nikogo nie osądzam według mnie to ludzie tworzą te beznadziejne bariery szkoda ze tak wielce się obchodzimy i wtrącamy w czyjś los zapominając myśleć o swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz ja się wtrącam twierdząc, że ja takiej nie chcę? Ktoś pytał o opinię to ja przedstawiam... Czy każda musi być pozytywna? Jestes tak zaangażowana w ten temat, że chyba jednak masz dziecko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała:) mam dzis nastawienie baardzo kłótliwe:p moja koleżanka z pracy którą uwielbiam i wszyscy na nią ze jest szmatą ludzie no kurcze, facet był z nią 2 lata mieli brać ślub a jak po zaręczynach zaszła w ciążę to on nic nie mówiąc odszedł od niej, ale podziwiam ją gdy codziennie powtarza że warto było zazdroszczę jej codziennej mobilizacji i tego pozytywnego nastawienia mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawa natury? nie każdy jest niesprawiedliwy, to nie prawo natury nie każdy idzie z nieznaną panną do łóżka bo miał popęd, za to wszystko my odpowiadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym i wiem eh że nieznośny człowiek jestem buntownik bez sensu, obrońca pokrzywdzonych więc się już żegnam i życzę dobrych wyborów życiowych i żebyście nie musieli czekać na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 1984
Mówcie co chcecie ale dla mnie i dla wiekszości ludzi jak małolata rodzi dziecko to jest kurestwo a jak a jak potem rodzi sie następne tez nie ślubne z innym lub tym samym ;] to juz jest mega kurestwo i tylko idjota taką sobie weźmie albo jakaś recydywa. Bo raz można wpaść ale 2 dzieci bez ślubu wybaczcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia nuta dobrze, że się przyznałaś. :P Ale kobiety z dzieckiem nie są uciśnione przez nas tutaj tylko przez tych co je zostawiają, więc dogaduj właśnie tatmtym facetom, a nie nam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×