Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takasobiekobieta

test ciążowy - wynik

Polecane posty

Robiłam dwa dni temu test ciążowy, ponieważ nie dostałam okresu . Na teście było napisane, że trzeba sprawdzić wynik po 3 minutach i tak też zrobiłam. Widoczna była tylko jedna kreseczka. Po 5 minutach zaczęła się pojawiać druga, z tym, że jest ledwo widoczna, naprawdę trzeba się dobrze przyjrzeć aby ją zobaczyć. Moje pytanie do Was: jak zinterpretować wynik testu?? Umieram z niepewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awqq
zrób jeszcze jeden, inne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zrob drugi test
ale raczej to ciaza. na tescie musi byc tez napisane po ilu minutach jest niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórz test z samego rana. Jeżeli pojawi się druga kreska - nawet bardzo blada, to jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oral Be
wpadłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr7
takasobiekobieta , a zabezpieczaliście się, czy nie??? czy może stosunek przerywany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był to stosunek przerywany w rzekome dni niepłodne :/ Tragedii nie ma, bo za kilka miesięcy wychodzę za tego faceta za mąż, dlatego akurat nie zabezpieczaliśmy się bardziej. On bardzo chce dziecka, ja wolałam poczekać jeszcze kilka miesięcy. Teraz jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, jestem dorosła i wiedziałam co robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue doll
a ja mowie ze nie jestes w ciazy 2 kreska po 3 min to za pozno ..powtorz test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno powtórzę test, pytanie tyko kiedy najlepiej go zrobić, żeby wynik wyszedł jednoznaczny. Dodam, że jestem w ok. 40 dniu cyklu. Czy jeśli zrobię test jutro, poziom hormonu na tyle wzrośnie, że kreseczka na teście będzie o wiele wyraźniejsza i pojawi się szybciej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
zrób jutro rano - powinna być już jasność - ale z przerywanego w niepłodne cięzko zajść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.czarna.
ja mialam taka sama sytuacje - druga pojawila sie po kilku min taka niewyrazna - wydawalo mi sie ze sobie wkrecam i jej tam nie ma. Powtorzylam test - to samo. jedna OK, druga taka mglista, cieniutka. A jednak to byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×