Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

czy tylko ja tak nie lubie tej piosenki???

Polecane posty

Nienawidzę piosenki Pauli,jakos tak wyje ta dziewucha,ma tak slaby i nedzny glos,ze az mi sie rzygac chce jak slysze ta piosenke,a niestety w radiu leci ciagle... Czy tylko mi ona tak przeszkadza?? Jest taka zamulajaca ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvazimorda
Nie Ty jedna. Kobieta jest masakryczna z wyglądu a głosu nie ma za grosz. Nie wiem kto takie durnoty w kraju promuje. A ja proponuję przeróbkę: "... Chcę dzielić z tobą wszystkie moje wszy... Zasypiać i budzić się w oborze... lalalala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która piosenka nelly?? A wracajac do piosenki pauli,to wydaje mi sie jeszcze,ze za bardzo sie robi na edytke gorniak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak za bardzo
podobna do Edyty Górniak... w ogóle żałosna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoko,ze nie tylko ja mam taka opinie,bo jak powiedzialam to przy moich kolezankach,to zostalam rowno zjechana,a ostatnio jak jezdze samochodem to z innych samochodow wszedzie slysze ta zjebana piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie i .............
pokażcie tą piosenkę bo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeróbka faktycznie by sie przydala hehehehehe,twarzy nie widzialam,ale szczerze powiem,ze nie mam ochoty-jesli twarz ma taka sama jak glos to ja dziekuje za takie wrazenia, A najgorsze jest to,ze wiekszosci osob sie ta piosenka podoba. Naprawde nie wiem,co tu jest do podobania. Choc z drugiej strony kazdy ma prawo lubic co mu sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie i .............
no fakt... strasznie na sile i tekst i melodia i głos kojarzy mi się to troche z tą... no... dodą i taką piosenką gdzie jest wers: "nie martw się uśmiechnij się" dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z lizakiem najlepsze
to przecież głos górniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvazimorda
Górniaczka nie lepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie to piosenkę
wzielismy ją sobie na pierwszy taniec:) tylko boje sie jak wokalistka mi to zaspiewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jej nie znosze - az wszyscy robia sobie ze mnie zarty i np ustawiaja ja na dzwonek komórki :O Przy tej piosence trace sily witalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka jest taka troche tandetna, jak dla nastolatek, teledysk rowniez beznadziejny- takie jest moje osobiste zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×