Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama z 2 dzieci

Mam 25 lat i 2 dzieci czy mam szanse na normalne życie ???

Polecane posty

Gość podaj adres mailowy
może jakoś porozmawiamy jeśli masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sark-afarka
hihihhihihihi posikalam sie, wystarczy wam powiedziec PTASZEK a juz sikacie pocalujta w dupe wojta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama z 2 dzieci
wróćmy do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wrocmy do tematu
"rozstałEM sie z ich ojcem"...nie ma jak koles podajacy sie za kobiete. ten caly internet jest chuja warty. Nidy nie traktowalem go powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretaaaa
Myślę że masz marne szanse na znalezienie kogoś takiego ten gatunek już chyba wymarł ;/ A jeśli znajdziesz takiego to trzymaj i nie puszczaj bo 2 już nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Masz spokojnie szanse, żeby jeszcze sobie ułożyc życie. Ja już za to takiej nie mam - bo też wychowuję sama dziecko, ale niepełnosprawne, to jest się dopiero bez szans... Ale niedawno rozstałam się z mężem, i nie wiem nawet, czy miałabym ochotę na kolejnego... Tyle że nie warto szukac na siłę, wychodź często, poznawaj ludzi trafi się samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede_chuda_jak_szczapa
ALE SKORO MASZ JUŻ DWÓJKĘ DZIECI TO NA CHOLERE CI JESZCZE FACET???? GDYBYM JA MIAŁA TO CO TY TO NIE OGLĄDAŁABYM SIĘ JUŻ ZA FACETAMI ! A TAK MUSZĘ SZUKAĆ - REPRODUKTORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
zalezy co rozumiesz przez "normalne życie"? znajdziesz jeszcze swoja miłość, na wszystko będzie jeszcze czas... Jak faceci uciekają na widok dzieci- niech uciekają (popchnij jeszcze z obcasa na schodach :P) Znajdzie się kiedyś taki, który bedzie chciał Ciebie i dla którego dzieci, nie będą zbędnym ciężarem. Na szczęscie- ludzie są baaardzo rózni. Proponuję na wejściu robić "test dziecka" facetowi , dzięki temu nie zmarnujesz 2 tygodni czasu na człowieka :D jak obleje- z obcasa w zadek, dalej poleci już sam po schodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko.jest.mozliwe
a ja mysle ze masz szanse moj facet sluchajcie, zakochal sie wlasnie w takiej dziewczynie z 10 mies dzieckiem... (ona miala 21 lat) nie miala ani pracy, ani wlasnego mieszkania, samochodu, nic jemu nie przeszkadzalo to, oraz to, ze ma dziecko wszystko jest mozliwe moja bardzo dobra kolezanka, 22 lata, 2 dzieci, slub cywilny i jest od pol roku w udanym zwiazku z mlodym facetem, ktory sam ma dziecko, ale nie jest z matka tego dziecka wszystko jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jak byłaś wolna to rozglądałaś się za wolnymi czy za tymi samotnymi z dwojgiem dzieci? Sama sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
strasznie pesymistycznie to widzicie. mieszkam w Nimeczech i tu jest w gazetach pelno ogloszen matrymonialnych od facetwo szukajacych zon, ktorzy wprost pisza, ze dziecko/dzieci mile widziane! Czesto sa to faceci, ktorzy zrobili prawdziwe kariery, lekarze, naukowcy, do tej pory okdladali zalozenie rodziny na pozniej i ockneli sie tak kolo 40-tki, ze to jednak smutno wracac do pustego domu. Kobieta z malymi dziecmi to juz gotowa rodzinka, nie trzeba przechodzic przez to wszystko, ciaze, porody... Jesli moge cos poradzic, to szukalabym wlasnie partnera wsrod takich ludzi, a nie rowiesnikow. W ich oczach jestes wybrakowana, dzieci kosztuja, zabieraja czas itd. Facet, ktory chce miec rodzine inaczej na to patrzy. On moze sie znalezc szybko w roli dumnego tatusia. Szukaj w ogloszeniach matrymonialnych, w portalach, sama wiesz. Naprawde masz duze szanse na ulozenie sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka, mama z 2jką dzieci rozbroiła mnie tekstem: \"kogoś NORMALNEGO ZNACZY BEZ DZIECI...\" no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×