Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkks

Nie odpisal

Polecane posty

Gość monikkks

Napisalam smsa do znajomego, a ten mnie olal:O Czy tak ciezko bylo mu odpisac? Teraz czuje sie jak debilka:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............a
tez to wlasnie przezywam 2 dzien i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze ludzi ktorzy
odp na smsmy po 3 h lub wcale. a znam takich co po prostu przeczytaja smsa i stwierdza "odp potem" wrrrrr. brak szacunku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkks
Dokladnie. Nie wydaje mi sie,zeby odpisanie na smsa bylo jakims strasznym problemem. ja odpisuje wszystkim-nawet jak kogos nie darze sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ma innych powodów technicznych nie odpisania to olał Cie wiec go olej tez i zmien znajomego na nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
a ten znajomy Ci sie podoba prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia..
mi tez nie odpisal na zyczenia swiateczne i raczej juz nie odpisze:( a ja chce o zaprosic jako osobe towarzyszacą na imprezę sluzbową:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterfly073
mój tak samo:/ zero szacunku w ogóle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochankaaaaaa
mi nawet moj facet nie raczy dzisiaj odpisac choc zwykle piszemy dziesiatki smsow dziennie. ;///// a mnie cos trafia;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaakbababaaba
I ja mam to samo. napisalam do chlopaka, ktory mi sie podoba smsa jak bawil sie na wczorajszej zabawie i nic nie odpisal :O Myslalam,ze mu sie podobam, super sie dogadywalismy i nic :O Czuje sie teraz jak idiotka:O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Bo zasada nr 1: NIGDY NIE PISZ PIERWSZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufajmibedziedobrze
kobiety to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaakbababaaba
To byl zwykly kolezenski sms z pytaniem o wrazenia po imprezie. Nie bylo to wyznawanie milosci!! :P wiec dlaczego niby nie moglam napisac pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daliście się nabrać cwaniaki
mnie kiedyś to ruszało, jak facet nie odpisywał, to czekałam, było mi smutno itd. a teraz? mam to w dupie. nie czekam na odp - zajmuje się swoimi sprawami, a jak dostaję odp. to czasem zdarza mi się nie zauważyć. wiecie co nas różni od facetów? to, że dla kobiety całym światem jest facet, a cała reszta to dodatki: strolimy się, malujemy, dbamy o siebie - dla faceta. a dla faceta on sam stanowi cały świat - trenuje, gra, ma swoje hobby i rozrywki dla samego siebie, a kobieta stanowi dodatek (a od tej kobiety oczekuje, żeby dbała o siebie i dobrze wyglądała) potem jak już razem się mieszka to kobieta musi dbać o dom, sprzątać, gotować, prasować, prać itd. - bo to w końcu obowiązek kobiety :/ powiedzmy, że oboje pracują, ale kobieta zarabia mniej - mimo to, to ona stara się sprawić przyjemność facetowi, gotuje mu obiadki i robi dla niego miłe rzeczy. pisze mu miłe sms'ki, a facet mają w dupie - znalazł sobie tanią siłę roboczą, służącą, sprzątaczkę, kucharkę, gosposię, robotnika i obiekt seksualny w jednym. ma czas dla siebie i swoich rozrywek, a baba zabiegana w tym całym zgiełku nie ma czasu na swoje hobby. czary-mary: NIECH ROLE SIĘ ODWRÓCĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie zapomni odpisac i juz sie ekscytujecie :p daliscie nie, role nie maja sie odwrocic, tylko warto byloby sobie zainteresowania rozszerzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele i pomarańcze
Nie wolno pisać nawet takich smsów. Przecież facet jeśli będzie chciał, to napisze. NIGDY NIE PISZ PIERWSZA. W ten sposób nie będzie Ci głupio nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
co za debilizm - nigdy nie pisz pierwsza :o nie wiecie nawet ile stracilyscie/stracicie przez takie zachowanie, mamy XXI wiek i dziewczyna tak samo ma prawo robic pierwszy krok, poderwac, zadzwonic czy napisac do faceta. ja zrobilam te wszystkie rzeczy i efekt tego taki, ze facet o ktorym marzylam umawia sie ze mna. gdyby nie moja postawa to nawet nie wiedzialby ze istnieje. a wy dalej czekajcie jak te krolewny, bo on musi napisac pierwszy. zycie wam ucieka. to post kierowany tylko do tych ktore mowia ze nie wolno sie wychylac, wolno a nawet trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpisuję
Zawsze odpisuję na sms'y. Czasem jeżeli nie odpiszę od razu np dlatego, że nie usłyszałam, zapomniałam tel. lub naprawdę jestem w sytuacji, że nie miałam jak odpisać to przepraszam osobę, która musiała czekać na odpowiedź. Uwazam, że tego wymaga kultura, o i nic nie tłumaczy osoby, która nie odpisała. Jeśli ktoś w ten sposób postępuje jest niedojrzały, zawsze na;eży grzecznie odpisać nawet jeśli osoba z jakiś wzgledów nam nie odpowiada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem w podobnej sytuacji zdobylam nr pewnego chlopaka ktory nagle mi sie strasznie spodobał..zdobycie jego nr zajelo mi troche czasu napisalam i cisza;) coz;)szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie mam na odwót :) Mój chłopak mi napisze smsa a mi się nie chce wyklepywać tej odpowiedzi, i to odkładam odkładam czasem odpisuje dopiero jak już się kłade spać. Dziś właśnie mieliśmy o tym rozmowe :D Tzn ja mu powiedziałam że wiemże to wkurzające ale z wszytskim tak mam i z listami i mailami i smsami. On powiedział że spoko rozumie tylko ze jak mi pisze coś ważnego to mam mu choćby jednym słowem odpowiedziec bo potem się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpisuję
ohemi18, więc zachował się niegrzecznie salsakatarinka, tylko jest różnica między nie odpisaniem osobie bardzo bliskiej (np umawiacie się, że Ty nie zawsze wysyłasz sms'a) a nie odpisaniem komuś z kim kontaktujemy się rzadko lub od czasu do czasu- to jest jawne lekceważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria zerfall
olej go, stulejaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfnjfjfhfnf
Ja takze zawsze odpisuje na smsy. Nie jest dla mnie problemem poswiecic minute i wyslac wiadomosc. gdyby ktos meczyl mnie 30 wiadomosciami dziennie to oczywiscie zignorowalabym taka osobe,ale w przeciwnym przypadku odpisalabym na zadanie mi pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoooooollllaaa
No nic Ci nie pozostaje tylko go olac. Moze dostal smsa i zapomnial odpisac. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identyczna sytuacje
miałam podobnie.....miałam olałam go kilka razy jak on napisał smsa i teraz odrazu mi odpisuje, poznał to uczucie jak to jest gdy ciągle zaglądasz w tel. czy juz jest odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×