Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0kasia100

poradnia dietetyczna

Polecane posty

Interesuje mnie dyskusja na temat topicu...nie bedę przytaczała twoich wypowiedzi...bo nic nie wniosły do tematu...jedynie haos...A myślę że osoby czytające wyciągną słuszne wnioski.. Widać po twoich wypowiedziach, że tak na prawdę nie masz bladego pojęcia o biznesie...-radze skończyć ekonomię..,będziesz miała tak szeroki wachlarz wyboru jak ja teraz... dotacje, bhp :)..i poradnie dietetyczną- co ciśnienie ci podskoczyło?:) Nie sprowokujesz mnie już do dalszych wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co skakać. Mam stabilną pracę, duże możliwości rozwoju i dalszej kariery i zupełnie nie potrzebuję siedzieć na kafeterii, żeby znaleźć receptę na bezrobocie. Skąd wiesz, że nie skończyłam ekonomii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty dlaczego nie zbijasz teraz kokosów na dotacjach, bhp i poradni dietetycznej, skoro masz takie szerokie perpsektywy, tylko wypisujesz głodne kawałki na kafeterii i zastanawiasz się, skąd wziąć pieniążki na chlebek? \"Nie sprowokujesz mnie już do dalszych wypowiedzi...\" - obiecałaś przecież... i co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)..Skarbie na chlebek to zarabiają już na mnie pracownicy...więc mogę siedzieć na forum do woli ...Jakbyś była ekonomistą to byś wiedziała, że sedno- to ciągły rozwój.- a ja badam nowy grunt.i nie muszę ci się z niczego tłumaczyć ..A tobie życzę kokosów na posadce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko35
Okasia- pomysł dośc ciekawy. Sądzę jednak, że na poczatku trudno ci będzie zarobic na pracownika i na siebie. Dobra poradnia dietetyczna jest z pewnością interesem z przyszłością. Dobrodziejstwa w sklepach, przetworzone na wszelkie możliwe sposoby powodują, że już małe dzieci mają problem z nadwagą, badź otyłością- oczywiście do tego dochodzi brak ruchu. Ludzie owszem odchudzają się sami, ale w taki sposób, że powstaje błedne koło i w pewnym momencie nie poradzą sobie z rozregulowanym metabolizmem. Moja koleżanka, mieszka na wsi a razem ze swoją mamą korzystały z usług dietetyczki- w ciągu roku pieknie schudły ponad 20 kg i zapierają się, że to nie koniec. Same widzą w tym logikę, ponieważ trzymały się wszelkich zaleceń dietetyczki. Powiem ci szczerze, że sama zastanawiam się, czy nie dokształcić się i nie zająć takim biznesem, tym bardziej, że mam nawet pewnien pomysł... Z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię jabłuszko:) Jestem ze Śląska..Ja też mam wrażenie że temat może być dość ciekawy...Przyznam, że szukam cały czas kontaktów z dietetykami, by dowiedzieć się czegoś więcej, ale gdy podejmuję temat poradni- to milkną:)...Myślę o podjęciu nauki w ty kierunku, ale muszę być 100% pewna że będzie to dobry wybór...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrubiutkaa
A ja uważam, że to świetny pomysł! Nawet w takim przypadku, jak najpierw zatrudnisz dietetyka :P też nie rozumiem, dlaczego nikt by na to się nie zgodził (tzn żaden dietetyk). W końcu nie każdy ma możliwości żeby coś samemu zaraz otwierać, czy rozkręcać własny biznes, nie każdy ma też tyle odwagi do podjęcia ryzyka, bo ryzyko zawsze jakieś jest. Ale wracając do sedna sprawy, gdyby w moim mieście był ietetyk to napewno bym poszła:). Ale szukałam, szukałam i nikogo takiego u mnie nie znalazłam, dlatego odchudzam się "na własną rękę". Jeszcze odpowiednia reklama, ulotki i takie tam i myślę, że interes będzie się kręcił:D. I życzę powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno...znajoma księgowa, też korzysta z usług dietetyka i niestety nie dostosowuje się do zaleceń, przez co ma wyniki marne i obawiam się, że takich osób może być wiele...przez co czuje, że praca tak na prawdę dietetyka idzie na marne- przynajmniej takie mam wrażenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrubiutkaa
Rozreklamować też mogłabyś się w fitness klubach, na siłowniach. Chodzę do klubu i tam każda prawie dziewczyna stara się zadbać o ciało nie tylko przez ćwiczenia, ale także odpowiednią dietą. Myślę, że nie jedna skorzystałaby z usług dietetyczki. No i właśnie otyłe dzieci, których coraz więcej, a których samemu nie wolno odchudzać:O.Dietetyk by się przydał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko35
Okasia- ja jestem z wielkopolski. To, że ludzie nie beą się stosowali do zasad to pewne, cały sęk w tym, aby po pewnym czasie mieć kontrolę nad nimi- tak zrobiła ta dietetyczka, do której chodziła moja koleżanka. Ona im wytyczała cele i odpowiednio motywowała. Zresztą jak napisała koleżanka powyżej poradnia powinna współpracować z fitness klubem, z psychologiem(dużo ludzi je jak są znerwicowani, smutni itp.), może nawet z lekarzem rodzinnym (tyle tylko, że oni mało skłonni są do jakiejkolwiek współpracy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może wspomnę że to byłyby moje drugie studia ( pierwsze ekonomia ..niestety po studiach stwierdziłam że otwieram sklepy..Teraz żałuję, gdyż sklepy coraz gorzej prosperują a ja zostałam z marnym doświadczeniem (sklepowym), więc mam jeszcze chwilę na przebranżowienie...\" No i kogo chcesz oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi cię...Na silę udowadniasz że jesteś lepsza od innych...To jest twój sposób dowartościowania się...No to gratuluje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha..jeszcze jedno i ostatnie...z tak prymitywną babą już dawno nie rozmawiałam. Mnie twój status zawodowy nie interesuje a swoje złośliwości przelewaj na przyjaciół- jak ich masz..Było naprawdę zabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"radze skończyć ekonomię..,będziesz miała tak szeroki wachlarz wyboru jak ja teraz... dotacje, bhp ..i poradnie dietetyczną- co ciśnienie ci podskoczyło?\" \"Skarbie na chlebek to zarabiają już na mnie pracownicy...więc mogę siedzieć na forum do woli ...\" \"z tak prymitywną babą już dawno nie rozmawiałam. Mnie twój status zawodowy nie interesuje a swoje złośliwości przelewaj na przyjaciół- jak ich masz\" Jak na razie to tylko ty tutaj próbujesz się dowartościowywać. I jeszcze prezentujesz brak kultury, który tak ochoczo zarzucasz innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmije i wszelką padlinę omijam na forum... Jeśli ma ktoś ochotę porozmawiać na temat poradnii dietetycznej to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez prosze
Ludzie skad w was tyle jadu!?Dziewczyna chce otworzyc poradnie dietetyczna i bardzo dobrze robi!Jest zapotrzebowanie na dietetykow wystarczy wejsc na forum o dietach i widac ile osob ma problemy z waga i niestety wiekszosc sobie sama nie poradzi z tym.Po to sa takie poradnie wlasnie.A im wiecej ich bedzie tym lepiej. Jak juz pisalam wczesnie czekam na wizyte do dietetyka poltora miesiaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam...kto korzystał...niech wpisuje, jakie ma odczucia w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby w miom mieście była takowa poradnia - prywatna - na pewno bym skorzystała, nie mam nadwagi, ale chodzi o zdrowie moje i mojej rodzinki, chciałabym porozmawiać z kims, kto przeanalizuje moje wyniki badań, mój jadłospis i wskaże właściwą drogę do pozbycia się różnych kłopotów zdrowotnych :) wierzę że na pewno Ci się powiedzie, życzę sukcesów :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokone
A ja mogę polecić super dietetyczkę p. mgr Monikę Kruszelnicką, www.dieta-plus.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elejjosia
Witajcie, chciałam odświeżyć wątek i wrócić do tematu ponieważ również mam w planach uruchomić poradnię dietetyczną, w zawodzie pracuję parę lat, ale teraz chce postawić na swoje. Wiele ludzi strasznie narzeka na długie terminy oczekiwania i szuka innych miejsc gdzie mogłaby się zapisać, także prywatnie, do dietetyka. To co jest największą zagwozdką to wybór m.in. sprzętu w postaci analizatora masy ciała, to w końcu najważniejsze urządzenie. Chciałam zapytać czy ktoś z Was miał z nimi doświadczenia od strony zawodowej i mógłby coś doradzić? Mam wstępnie na oku model inbody230 ale szukam opinii, a w polskim necie nie ma za wiele informacji o takich urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrekq
Najlepiej będzie jak poczytasz o tym sprzęcie na stronie dystrybutora i zobacz czy pasuje do Twoich wymagań, sprawdź również cenę, pewnie będziesz musiała tam zadzwonić, bo na stronie nie widzę ceny urządzenia, ale zobacz tu: http://medfitness.pl/index.php/pl/inbody230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elejjosia
Dziękuję bardzo za podpowiedź, dzisiaj od razu tam zadzwonię po 10-tej i postaram się dowiedzieć co i jak. Użytkowałeś może analizatory inbody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrekq
Tak, co prawda mowa o innym modelu, ale generalnie tak. Tak czy siak, to znana marka analizatorów, uchodzą za jedne z najlepszych, może cenowo są trochę droższe ale jak ktoś poważnie chce podejść do tematu i mieć dobry sprzęt no to chyba najlepsza opcja. Ale tak jak mówię, zadzwoń tam do dystrybutora i dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×