Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IMPREZA

SZUKAM WSPOLLOKATORKI

Polecane posty

Gość IMPREZA

Witaj mam na imie Piotrek mam 29 lat mieszkam i pracuje w Warszawie moje zainteresowania: fotografia, film, rezyseia, psychologia, podroze, francja, motocykle, adrenalina, muzyka, i wiele innych szukam powaznej dziewczyny, dojrzalej, konkretnej i wiedzącej czego chce od zycia, ambitnej, potrafiacej rozmawiac na kazdy temat z ktora moge sie poznac, oczywiscie spotkac no i na poczatek zaprzyjaznic wydajesz sie byc mila i rozsadna dziewczyna :P szukam współlokatorki dziewczyny ktora zamieszka ze mna.. mieszkanie jest w centrum DUZE ponad 75m2, nie chce wynajmowac pokoju obcej osobie a tym bardziej koledze bo wiem jacy sa dlatego szukam dziewczyny z ktora wspolnie moge zamieszkac i budowac przyszlosc... czego oczekuje ? po pierwsze wspolnego mieszkania i szacunku rozmowy na kazdy temat, przyjazn wspieranie sie, wzajemna pomoc, ogladanie do nocy telewizji, imprezowanie, podroze te bliskie i dalekie :P gotowanie obiadkow poprostu wspolne zycie we dwoje byloby mi milo rowniez jezeli mialabys chec pomoc mi urzadzic mieszkanie :p wybrac meble i kolorystyke w koncu wazne jest zdanie 2 osob :P nio i jezeli masz dobre serduszko to mam nadzieje ze zaopiekujesz sie moim malym szczeniakiem jak bede w pracy jezeli choc troche zainteresowalem Ciebie swoja osoba to licze na rewanz odpowiem tylko na wiadomosci ze zdjeciem Pozdrawiam, Piotrek szukamwspollokatorkiwawa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×