Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

półka

moj facet to skonczony debil

Polecane posty

koncze z nim. łóżko łóżkiem ale mam go erdecznie doisc. mósiałam sie wyzalic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnnnniaa19
a co sie stalo???konkretnie? moze nie masz takiego powodu zeby zrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
no wlasnie mialam juz pisac... czemu jest nadal TWOJ ???? rzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całokształt, nie lodzika niebyło i nieedzie. seksu tez niech sie wypcha słoma z butów i tyle. a bo to jeden po tym swiecie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój słownik
\"MÓSIAŁAŚ\" ?? piszesz z polskimi znakami, czyli dbasz w jakiś sposób o ortografię. Warto więc zapamiętać, że czerwone kropki pod słowem oznaczają błąd. pozdr🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie wqrwia to rzuc w cholere. tego kwiatu jest pol swiatu a zlosc pieknosci szkodziw iec nie warto sie nim przejmowac. jeszcze przez niego zbrzydzniesz i co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one - pisz na naila nie bedziemy polce watku zasmiecac. jak to ze cie olalam co? sobie ze tak powiem nie przypominam :P wez mi napisz mailem co i jak hmm? :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario debilu - układ to układ. obie strony się na coś umawiają i tak ma być. ktoś łamie zadasy to nara. krótka piłka. a tobie najwyrażiej zal dupe sciska ze sie tak ciepiesz. idz spac kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks był super ale on juz nie, złamał pewne reguły i koniec, ja nie jestem jego własnoscia i nie bedzie mną zadził i wybierał znajomych, ubran czy tego jak mam sie malować, co za dużo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka - i słusznie. pogoń dziada. mario - żenada. po prostu żal mi cię. one22 - no nie bocz się tylko napisz. obiecuję że już będę (nie)grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario - a ch*** ci do tego czy ja jestem feministka czy nie co? zreszta weź się zajmij czymś, sudoku rozwiąż o ile nie jest dla ciebie zbyt intelektualną rozrywką czy krzyżówkę o ile nie jesteś za głupi. ale na forum się nie wypowiadaj bo jednak słoik ogórków ma więcej do powiedzenia niż ty. a chciałam zauważyć że faceta za nic ot tak sobie się nie rzuca - więc jak wyskurzył to paskudnik a jak nie dotrzymuje umowy to dzid., i finito. nie mam nic przeciwko facetom ogólnie. tylko ty mario mnie jakoś swoją tępotą drażnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario jak czytam te twoje wypowiedzi to mnie krew zalewa jak mozna tak traktować kogo kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię. on traktuje ludzi normalnie. złamała reguły gry i poniósł konsekwencje ale nigdy mnie nie obraził werbalnie i nigdy nie użył siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ty debilu - udowadniasz swoj jakże niski poziom inteligencji nie tylko słownictwem nadto obfitującym w wulgaryzmy ale również nieznajomością gramatyki. chciałeś pewnie napisać że powinnam być posłuszna mojemu Panu półgłówku. tak to się odmienia. a posłuszna nie jestem i nie będę. więc daruj sobie dalsze wywody i opuść miejsce w którym nie jesteś mile widziany. p.s. jeśli w tekście znalazłeś trudne, niezrozumiałe dla ciebie słowa i nie wiesz co oznaczają polecam google. tam możesz się na przykład dowiedzieć co to jest sudoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam kompleksów i niemam zamiaru sie z tobą kłócić, nie czytaj jesli nie chcesz. ja mam ochotę sie wyżalić i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario840000000000 Ty jebany frajerze.Nawet kurwa nie umiesz przez neta wyczaić kto z tobą ( nie ma mniejszych liter -a szkoda) bajerzy)Dupek jesteś bo nawet nie masz co powiedzieć tylko sie podniecasz że ktoś ci odpowiada-wiesz kutasiku dlaczego ? bo chćą cię naprowadzic ,debilku.I szanuj kutasiku ludzi choc w necie ,bo ci w realu super wychodzi włazidupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario840000000000 Potrzebujesz porady psychologa.Jak z tego nie skorzystasz,pozostanie tylko psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario słoneczko skoro masz swój własny prywatny wątek to korzystaj korzystaj :D no nie krępuj się. to wszystko dla ciebie o najwspanialszy, najmądrzejszy i z największym kutasem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario no tak mnie wkurzyłeś ,że jak taki kozak jesteś to daj adres to ci chujem morde oklepie frajerze i wypierdalaj z tego topiku,albo zmien fason..........................boże jak ja żałuję że nie mam tego gówna pod lapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×