Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana..................

???CZY TO normalne???

Polecane posty

Gość zalamana..................

Hej mam15 lat i wczoraj uprawialam po raz pierwszy seks z moim chlopakiem... I strasznie tego teraz zaluje (wiem ze jestm za mloda ale niestety dalam sie poniesc emocjom) Gdy skonczylismy uprawiac seks zaczela mi leciec krew... czy to normalne?! Blagam pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfderfhbvcsasd
Tak normalne.ja mam 15 lat i nawet nie mam chłopaka a co dopiero seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfderfhbvcsasd
kurcze 15 lat iii ... (nie wyobrażam Sobie mieć 15...a co jakbyś wpadła?) Póżniej był by kolejny topic typu ''Czy to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklhg
Do konca zycia bedziesz zalowala ze stalo sie to tak wczesnie... cos o tym wiem. chyba ze to chlopak z ktorym spedzisz reszte zycia w co szczeze watpie. co do krwi to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfderfhbvcsasd
Jaka ja jestem inna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zadaje pytanie, a Wy moralizujecie i straszycie. Co się stało, to sie nie odstanie. Zalamana - nie denerwuj się, Skoro to był Twój pierwszy raz to doszło do przerwania błony dziewiczej i stąd ta krew. Bo, jak rozumiem, teraz, poza wyrzutami sumienia, nic Ci nie dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
aaaaaaaaaaaaaaaaaaargh... słyszałaś o czyms takim jak błona dziewicza?... jak nie słyszałaś to poszukaj i poczytaj. poczytaj także o płodności i antykoncepcji. zabezpieczyliscie się?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka...
raczej normalne....jeżeli juz nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana..........
Niewiem czy to cos wspolnego ze stosunkiem ale "rwie" mnie strasznie w okolicach pochwy.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana..........
w okolicach odbytu tez :( czy to dlatego ze chlopak wkladal tam "to" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś nieznanyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tak to jest jak gówniara idzie do łózka niema pojęcia o seksie i potem leca pytania typu a po co a dlaczego a czemu..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no rwie, rwie, bo masz przerwaną błonę dziewiczą. teraz trochę niestety poboli... przejdzie Ci. nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana..........
Dzieki za pomoc.. :) naprawde dziekuje!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
Ty nie dziękuj tylko powiedz proszę że się zabezpieczyliście. użyliście prezerwatywy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana...............
Nie.... :( Ale to byl stosunek przerywany.... i dlugo nie trwal bo strasznie mnie zaczelo bolec... wiec ze tak powiem nie zdązyl sie (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
aaaaargh po raz drugi. zapamiętaj - stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem. sprawdza się w jakims stopniu gdy mężczyzna jest wytrawnym kochankiem i zna swój organizm, czego jak sądzę o Twoim partnerze nie można powiedziec. do zajścia w ciążę wystarczy Ci JEDEN plemnik... nie ryzykuj. używajcie prezerwatyw. zabezpieczą CIe przec ciążą i przed chorobami. i obiecaj że poczytasz sobie co nieco o życiu seksualnym i fizjologii mękiej i damskiej pod tym kątem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz lepiej po tabletkę do 72 godzin bo przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna jedna na tym topiku tak wpadła z prezerwatywą a ty nic nie miałaś a że Ci krew poleciała normalka bo błona dziewicza Ci poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie topiki o stosunkach przerywanych żebyś miala nauczkę na przyszłośc że trzeba sie zabezpieczać chyba nie chcesz przeżywac takiej traumy jak te wszystkie 15 latki w niby urojonej ciąży?? Lepiej sie jest uczyć na błędach innych niż na swoich. Życzę wielu odpowiedzialnych i przemyślanych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×