Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________1

Karmienie piersią???

Polecane posty

Gość ________1

Jaka jest różnica między karmieniem piersią, a ściaganiem pokarmu i dopiero karmienie nim dziecka? Czy takie ściąganie też może być bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porodzie jak musiałam wyjść to ściągałam. Mnie nie bolało. Ogólnie karmie piersią ale zdarza się że ściągnę. U mnie jedno i drugie ok, musisz się sama przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak karmilam przewaznie bo maly nie umial zbytnio zlapac piersi albo sie nie najadal przez nakladki .odciagalam najpierw pompom elektryczna szybko i bezbolesnie (poczatki bola ale nie az tak mocno ) potem pomom recznna z avent .wedlug mnie szybciej sciagnelam 150-180 ml niz gdy dziecko pilo z piersi odpomowanie zajelo mi gora 10-15min a maly siedzial przy piersi 30 lub dluzej i plusem odpompowania jest to ze wie sie ile dziecko zjadlo ja tak robilam na wieczor a w ciagu dnia jak chcial to piers lub na szybko odciagane .takie odcuiagniete mleko podawalam odrazu lub dawalam do lodowki i potem pogrzewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli jak jest na poczatku malo pokarmu ale potem juz jest ok.jest to troszke meczace mowie o pompie recznej ale w moim przypadku nie szlo inaczej bo mam wklesle brodawki sutkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×