Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Phoebe16

Pas Masujący Perfect z Biedronki

Polecane posty

Gość Phoebe16
Pewnie wiele z was widziało pas w biedronce, który ma pomóc w walce z kilogramami, lecz nie zakupiło go i nie wierzy w to, bo kosztuje 49, 90 zł. Ja tez byłam sceptyczna, ale jednak go kupiłam. Stosuję go na wsyzstkie partie ciała, ale głównie na talię. Miałam 78 cm;/ Obecnie mam 74! Niemożliwe? A jednak! Do tego stosuję go dopiero od 4 dni! Dwa razy dziennie używam pasa na 15 minut, czyli łącznie 3 min dziennie. Napisałam tego posta, by polecić wam naprawdę dobry produkt! Aha, w ciągu tych czterech dni jadłam słodycze- trzy razy lody i kremówkę. Naprawdę polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panama blu
a jest on glosny w uzywaniu? buczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe16
Kupiłam go w czwartek- jest w ofercie. Obowiązuje ona do 02.05- "Piękno jest w nas". Buczy, ale bez przesady- nie głośno. Aha, w tym moim poprzednim poście jest literówka- miało być, że razem 30 min dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panama blu
jutro musze poszukac w mojej biedronce, ale watpie ze bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe16
On jest w ofercie od czwartku, ale zawsze można poszukać w innej. U mnie jest ich chyba koło 10 ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_m
Wytrzęsło Ci wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe16
Aha... Szkoda, że dziennie piję conajmniej 1,5 l wody mineralnej + dwie herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
Też go kupiłam i jest super:)) RÓWNIEŻ POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa78
na dzien 13,01,2011 jest w sprzedaży 49,99 zapraszam na zakup ja dzis kupiłam bo słyszałam co on może zdziałać super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
dziewczyny piszcie jakie efekty, ja kupila masazer relax & tone i jest bardzo fajny, ale za dlugo czasu zajmuje mi masowanie i mysle sobie ze taki pas moze byc lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres lub pospieszny
czy do tego potrzebny jest jakis specjalny zel, czy mozna stosowac balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny7 i jak
widac jakies rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuska
dziewczyny który warto kupić? tez ogromniasty zielony czy ten mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-o-m-g-a-m
Przeciez te pasy byly reklamowane 10 lat temu. W US nawet byla sprawa w sadzie przeciwko producentowi, a klienci dostali odszkodowania Przestancie sie ludzic, ze pas Was odchudzi!!! Odchudzi portfel to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuska
o co chodziło z tym odszkodowaniem? bardziej mi chodzi o jędrnosć skóry na brzuchu po schudnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża##
witam!nie wiem dlaczego tu ktoś chce za wszelką cene negatywna opinie wystawic....ten pas jest fantastyczny!!!ja nie wierze w to ze nic nierobienie odchudzi wiec stosuje dietę 1000kalorii ale mimo wszystko mój brzuch był obwisły sflaczały(tak jak u osoby króra warzyłą 67kg)ten pas sprawił ze po 3 dniach widziałam efekty był jedrniejszy!!polecam...wszystkim...super rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti161084
Ja mam właśnie ten pas z Biedronki,kupiłam go w przeceny z 60 zł na 30 zł i używam go 4 dzień,tak ok.5 razy po 15 min dziennie,szczególnie wtedy gdy siedze przy kompie to najlepszy moment do relaksu:)używam go głównie na brzuch i zauważyłam,że troszkę się zmniejszył,nawet zapisałam swoje wymiary w pasie i biodrach i zamierzam sprawdzić po kilkunastu dniach ile cm mi ubyło bo wierze,że tak będzie!dam znać czy coś pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z tego pasa i bardzo go polecam.Stosuje go również na nogi po ośmio godzinnej stojącej pracy-jest super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×