Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OgnistyPocałunek

co zrobic, spotkac sie?

Polecane posty

Poznalam kolesia przez neta i on mieszka jakies 70 km ode mnie. Fajnie sie z nim gada na gg (ponad 3 miesiace) i podoba mi sie z wygladu, ja jemu tez. Jednak zastanawiam sie czy spotkac sie z nim czy tez darowac sobie, mialabym dojechac do niego, a tu obce miasto, otoczenie itd. Drogie kobietki co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =-poikjm.rt
nie ty pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkajcie sie w połowie
drogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie pojechałabym :o niech on przyjedzie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego zabieram
dziewczyny, a ja Wam mowie tak :) pod koniec czerwca 6 lat temu 'poznałam' mojego obecnego chlopaka, wlasnie przez internet. Jestesmy razem od 5 lat. On ze Szczecina, ja z Elbląga, przyjechał aż do Gdńska. Czasami sobie myślę, że przypadek rzadzi ludzkim zyciem, poniewaz natrafilismy na siebie w sieci zupelnie przypadkowo - ale jaki szczesliwy przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego zabieram
Ognisty Pocalunku, gdyby 70 km to byla duza odleglosc, to ja bym w zyciu nie pakowala sie w zwiazek, gdzie odleglosc wynosi ponad 300, ale nie zaluje. Przez 2 lata kursowalam po 6 godzin w pociagu, ale bylo warto. W piatek po szkole z wywieszonym ozorem, czasami zabieralam walizke do szkoly ;) A wracalam w niedziele wieczorme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego zabieram
nie, mialam motylki w brzuchu. Z tym, ze my sie 'znalismy' prawie 13 miesiecy zanim zdecydowalam się z nim spotkac, on bardzo nalegal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×