Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kateriana

Czy jest tu jakiś fajny chłopak?

Polecane posty

tak za powroty... ale niewiem czy dobrze zrobiłam ... bo za duzo nerwów mnie to kosztowało, ale chociaz probowałam ... niestety to było bez sensu... nic sie nie zmnieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem... to jest tak charakter juz... na nic mi nie pozwalal nawet wyjsc z domu z kolezankami nie mogłam... ktokolwiek by sie na mnie nie spojrzał.... on robił mi awantury ze to niby ja ich prowokuje... gdzie było komplketna bzdurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia...24 Teraz to mnie tylko dziwuje, że do takiego wracałaś....... Podstawowa wg mnie wada waszego związku brak zaufania :( Dobrze, ze wreszcie to skończyłaś ;) Zasługujesz na lepszego, a skoro jesteś atrakcyjna to go znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie poprostu sie nie dobralismy....ale zrozumiałam to za pozno i bylismy z przyzwyczajenia juz ze soba...a głowny haczyk jego chorobliwa zazdrosc o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie pisze o twoim zwiazku tylko o tym że długo jesteś sama...Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidoczny-to prawda brak zufania. ja po taki długim związku , przez jakis czas nie chciałam sie wiazac... zresztą tamta osoba jeszce pół roku po tym wszystkim nie dawała mi spokoju atakujac swiomi tel. przyjazdami...nie mogl zrozumiec ze nie jestesmy razem. i tak czas mijał:)a ja zaczęłam myslec tylko o sobie... zaczełam duzo zwiedzac , głownie w towarzystwie kolezanek:) ale nie pojawil sie jeszce nikt na mojej drodze od tamtego czasu moze troche bałam sie jakichkolwiek uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale łatwiej żyje sie samemu ,tylko czasem raża te szczęśliwe zakochane pary........ Może też tak kiedys będę miał :) Co jak co ale ty julia...24 zaraziłaś się od swojego byłego brakiem zaufania........ A jak to można prosto wyleczyć zaufać komuś, wiec szukaj facetów, skoro jesteś atrakcyjna (tzn niech oni o ciebie zabiegają) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz ja sobie uświadomiłem że nie jesteśmy razem po 2 miesiacach... To dobrze że ukladasz sobie życie tak jak Ty je widzisz, cóz nie pozostaje nic innego aby życzyc Ci spełnienia miłości, tylko pamiętaj każdy zwiazek w jakim byś nie była i niezaleznie jaki byłby partner i tak bedzie kosztowal jakiś wyżeczeń, ideałów nie ma, ten był zazdrosny inny będzie chłodny, albo leniwy i można wymieniac bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holigan
moje drogie panie moze na czterie jezeli szukacie fajnych chłopców...bo tu pewnie nie znajdziecie no moze jednego;) lovam kobiety;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampire dziekuje:)oczywiscie ze najwazniejsze zeby dopoasowac sie charakterami niewidoczny-maszracje lepiej zyc samemu, niz sie meczyc z kims:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×