Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nela20

SEX- BŁagam zajrzycie i pomóżcie!

Polecane posty

Jak Uprawiać Sex i sprawić że mojemu narzeczonemu będzie naprawdę dobrze ?? Proszę o Rady ...Dziś wraca mój narzeczony z zagranicy , mam ochotę tak samo jak i on na SEX ... Chcę żeby był bardziej zrelaksowany niż zwykle ...Poradźcie coś... Z góry dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała panna
dobra kolacja z winkiem seksowna bielizna i na pewno będzie Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale chodzi mi o to jak zorganizować czas w łóżku? czy się ruchać? czy mu zrobić loda ? w jaki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja z winkiem i bielizną jest taka oklepana :O Biegnij po lateksową bieliznę, jak tylko facet stanie w progu krzyknij mu "na kolana i warować!!", potem załóż mu jakąs smycz na szyję, zaprowadź do sypialni w międzyczasie wymierzając siarczyste klapsy w zadek (rozbierz go wczesniej :D ), potem przywiąż do łóżka i wykorzystuj do utraty tchu jego lub twojego (((:classic_cool:))) Z pewnością będzie zadowolony :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela20, jeżeli nie wiem jak uprawiać seks, to znaczy że nie dojrzałaś jeszcze do uprawiania seksu. Zaczekaj jeszcze ze dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie zdaza. mnie to smieszy ale partnera nie bardzo ja w czasie seku ja go łapie za tylek a tu az iskry ida a on az podskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zerwałam. dobra wiem ze powinnam pisac w czasie przeszłym. ale jakos mi tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×