Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0kasia100

kosmetyczką czy warto zostać?

Polecane posty

No właśnie...czy warto ? Przy tak dużej konkurencji na rynku? Mając 34 lata i świadomość że przez 10 lat nastepnych trzeba wyrabiać sobie zaufanie u klientów- żeby było ich na tyle dużo, żeby przyzwoicie z tego żyć...Jakie jest wasze zdanie na ten temat? zapraszam również kosmetyczki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto jesli bedziesz miala swó
salon bo jesli pracować u kogoś to sie nie oplaca, dostaniesz 1000zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...tyle,że rozumiem, że najpierw praca u kogoś, bo inaczej jak szybko biznes otworze tak szybko zamknę bez doświadczenia i z taka konkurencją u boku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynamn w wieku 34 lat
w tym roku koncze szkole ..narazie chce popracowac u kogos (juz mam nagrana pracke) poprostu narazie chce zdobyc doswiadczenie..a potem pomysle o czym swoim...te 10 lat to chyba przesada aby zdobyc klienterie. Ja nie widze problemu z tym aby osoby sie do mnie przekonaly...uwielbiam to co robie kosmetyka to moja pasja..a ludzie z ktorymi do tej pory miala do czynienia mowia ze jestem do tego stworzona. Nigdy nie mialam problemu w kontaktach z ludzmi, a i zasub mojej wiedzy uwazam za wystarczajacy aby nikomu nie zaszkodzic a tylko pomoc :). 0kasiu100 zycze Ci powodzenia z calego serca jezeli tylko kochasz to co chcesz robic nie wudze przeszkod..a wiek to nie problem wazne abys lubila i robila to co robisz z pasja a ludzie to napewno zauwaza. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynamn w wieku 34 lat
acha zasob* robie bledy prosze o wyrozumialkosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×