Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

PRACA A KOLCZYKI

Polecane posty

Gość dsssssssssssaa
świadek ty chyba żartujesz;/. szoook;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już chyba zależy od pracodawcy. a ty masz jakąś walniętą szefową:P tam gdzie ja jadę jest młody zespół same babki tak do 30tki,więć.. nie wiem, bylebym tylko robotę dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadek
Niestety nie żartuję. Ale się postawiłam i przy najbliższej okazji zrobiłam sobie jaskrawo-żółtawo-zielonkawe. Zamierzam się wkrótce zwolnić, więc i tak mam to w d*** Jednak idąc na rozmowę kwalifikacyjną warto pamiętać, że popieprzeni są wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladfkandvad
Oczywiście liczy się ogólne wrażenie, schludny strój bla bla bla... A jeśli chodzi o kolczyki, to w takich sprawach jest najprostszy sposób na rozwianie wątpliwości, mianowicie zadać sobie 2 pytania: 1) Czy kolczyk w brwi/nosie/podbródku MOŻE MI POMÓC w otrzymaniu pracy?? Moim zdaniem POMÓC raczej nie pomoże. Większa część społeczeństwa nie nosi takich ozdób, więc ewentualny pracodawca raczej nie będzie się zastanawiał, czy z kolczykiem na twarzy wyglądałabyś lepiej. Więc jego brak na pewno przeszkodą nie będzie. 2) Czy taki kolczyk MOŻE MI ZASZKODZIĆ w zdobyciu pracy? Jak najbardziej tak - część ludzi jest zdecydowanymi przeciwnikami kolczyków, tatuaży itp, więc niewykluczone, że na takiego właśnie trafisz... Tak jak niektórzy tu piszą kolczyki mogą sprawiać wrażenie pewnego luzactwa, braku profesjonalizmu itd. Więc mogą przeszkodzić. Mogą też nie przeszkodzić (a na pewno nie pomogą), więc po co ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. bylebym tylko nie zapomniała zdjąć. a paznokcie właśnie te pomalowałam-ale bezbarwnym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×