Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Ja niestety teraz pracuje przu biurku i tez walcze z sennoscia, robie sobie przerwy czesto - to so kibelka co 15 min, to do sklepu ludziom cos na lunch kupic, to kawe wspolpracownikom parze... Wykorzystuje kazda szanse na ruszenie pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki-magnez z potasem -REWELACJA!!!mi strasznie pomogły z sennoscią a byłam nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
mam do was pytanie, czy bolą was piersi? mnie na początku bolały, teraz co raz mniej, martwi mnie to , czy to normalne. czy piersi powinny cały czas bolec w ciąży czy przestają po kilku tygodniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko mnie przestaje bolec podbrzusze... a piersi na odwrot , zaczynaja bolec :) to chyba normalne jak z tymi mldosciami, jedne maja nonstop a inne wcale a trzecie takie znosne ... buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cycuszki juz tak nie dokuczaja, czasami w nocy, ale to juz nie problem. Dziewczyny, nie szukajcie sobie problemow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na poczatku okolo 2 tygodni bolalo podbrzusze i piersi , a teraz bola tylko piersi , zero nudnosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ! mam pytanko. czy chcialybyscie bysmy mialy wspolnego blooga - gdzie bedziemy wklejac fotki brzusiow, z usg itd. ??? jesli chcecie to w wolnej chwili chetnie sie tym zajme :D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł...tylko z drugiej strony wolałabym być anonimowa, mieszkam w małym mieście a tu ludzie zawsze szukają sensacji, nawet jak ktoś pisze na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tym blogiem. a co do piersi to mnie bolały mocniej w pierwszych 3 tyg ciąży, teraz mało czasem jak dotykam- podobno później jest gorzej(tzn ok 6 m-ca). a podbrzusze też bolało przez pierwsze 2 tyg teraz nic od czasu jak biorę feminatal i mg. Mi nie musi nic pomagać na senność bo właśnie ciąża mnie z długiego spania wyleczyła, aż dziwne- teraz potrafię ja człowiek wstać na wykład na 8 rano :) tylko ciągle problemy z tym jedzeniem-nie mam na nic ochoty i strasznie w autobusie się czuję!po prostu 5 min przejazd bez otwartego okna na oścież to katorga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos dziś boli....nie wiem czemu, troszkę się dziś denerwowałam, może dlatego? Pobolewa mnie od czasu do czasu trochę silniej i częściej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sihaya
dzięki za poradę odnośnie spania wypróbuje magnez potas zbija ciśnienie to nie mogę z objawów to bolą piersi, czasami mniej lub bardziej, każdy cyckonosz mnie drażni, czasami mnie nawet swędzą, brzuch bolał na początku i kłuły jajniki teraz mnie nie kłują i brzuch boli mniej za to nie rzygam i zaczynam się przejmować chociaż nie każdą babkę muli każda z nas ma inaczej i chyba wszystkie się mieścimy w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka do tego bloga mialy by dostep tylko czarne nicki z naszego topiku i oczywiscie bloog mialby haslo ktore bedziemy znaly tylko MY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie dziewczyny,obserwuję Wasz temat troszkę,nie dopisywałam się bo chciałam poczekać do wizyty u gina. Ale teaz już się dopisuję i pozdawiam Was serdecznie.:) NICK...........SKĄD............ ....OSTATNIA @......PTP..........PŁEĆ migotka........lubuskie................25.03.09.....01.0 1.10 .......? Natulek........zgierz..................29.03.09......03. 01.10 .......? mama lena..wroclaw/manchester..27.03.09......04.01.10.......? annbar.........UK......................31.03.09......07. 01.10 .......? gosienka 22 ..mazowieckie ........01.04.09 ......08.01.2010 martha.........wroclaw..............02.04.09.......08.01 .10 .......syn? aneta888.......kuj-pom.............02.04.09........08.01 .10 .......? Klaudia447....Starogard Gdański...06.04.09.......???????........? izia...........bb........................05.04.09......0 9.01.10 .......syn zatroskana.....slaskie...............06.04.09......09.01 .20 10.....CÓRKA gosiaczek76....Morąg...............01.04.09......10.01.1 0 .......? flaler paler...uk.......................31.03.09......10.01.10..... ...? ona............opole...................04.04.09......11. 01.10 ........córcia anula..........kuj-pom................08.04.09......13.0 1.10 .......? pumka_gumka....kuj.-pom..........08.04.09......14.01.10 .......? pasowaroza.....slask.................07.04.09.....14.01. 10 .......? liiduchna......elbląg.................10.04.09.......15. 01.10 .......? Karolinka .....kuj-pom.............10.04.09........15.01.10....... ? szczesliwa............................10.04.09........17 .01.10 .......? amikaaa........UK....................11.04.09........17. 01.10 .......? kokoszkanata...warmaz............18.04.09.......22.01.10 .......syn?? calineczka87...pom.................16.04.09........23.01 .10 .......? Modar..........Warszawa...........16.04.09.......23.01.2 0 10.....? Agusiaaa27....podkarpacie.........21.04.09......28.01.10 ......??? NNN............Sopot..................08.04.09.......19. 01.10......??? Eureka1979...Wrocław..............13.04.09........19.01. 09.......???? domi1906.......śląskie................16.04.09........21.01.10......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona z opla to masz moją aprobatę:) uważam,że to świetny pomysł:) co do bóli podbrzusza to ja mam niestety, nawet w tej chwili, gin zalecił nospe, ponoć te bóle występują bo macica się rozciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiduchna ale dla dzieciaczka już? bo jeśli o to pytasz to chyba za wcześnie...oczywiście korci mnie strasznie żeby coś podkupić, lae boję się zapeszyć:) A właśnie jak myślicie kiedy można zacząć kupować? ps.iiduchna ale masz już brzusio, hihi:) fajowy, u mnie też powoli coś wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto:o wieczorem to jest jeszcze wiekszy-jak sie jelita wypchaja:)TRAGEDIA:) robisz juz fotki jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiduchna termin mam tragiczny, pewnie jeszcze w sylwka urodzę znając moje szczęście:) fotek jeszcze nie robiłam, ale muszę nadrobić żeby pamiątka była, u mnie właśnie widać jak się najem wtedy jest ogromny a rano w ogóle nic nie ma jakbym w ciąży nie była tylko boczki dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ż dopiero można cokolwiek kupować w 8 miesiącu. ja też jeszcze fotek nie robię bo ciężko stwierdzić czy mi coś urosło bo zawsze brzuch wypinałam i wyglądałam czasem jak we wczesnej ciąży,hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszkanata do 8 miesiąca to ja na pewno nie wytrzymam:) poza tym moja mama jest położną i czasem coś mi przyniesie ze szpitala jak dostaną jakieś produkty reklamowe, hehe także powoli zbieram, ale myślę, że to za wcześnie... no cóż ale jak dają to jak tu nie wziąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
bardzo was przepraszam za zaniedbyweanie, ale ja wstaje rano do pracy, budze sie juz w pracy ok 10 a jak mam ostatnia godzine,to juz mysle o lozeczku... magnez pije codziennie ze wzgledu na wade serca, ale jakos niewiele mi lepiej... A dzis dodatkowo krzyze mi tak nawalaja, ze ledwo siedze... No nic jak nie przejdzie to chyba bede musiala przyspieszyc wizyte... A corke wiem, ze miec bede :D Mam juz wlasciwie :) Migotka mozesz sie pocieszyc, ze jak urodzisz w sylwestra to ci podatek za 2009 rok oddadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co -cholernie ciągnie mnie pępek a raczej jego okolice.kłuje i boli-tez któras tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Liduchna. Hejka. Ja taj miałam w pierwszej ciąży,jak tylko wstawałam z pozycji siedzącej,to mnie tak strasznie ciągnął pępek i kłuł,ale w miaę rozwoju ciąży przeszło:) Więc myślę,że to normalne,macica zaczyna naciskać nerwy i to dlatego. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×