Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

KOMU CHLOPCA KOMU DZIEWCZYNKE ?? To raczej zadanie dla obecnych juz mam, A dla pozostalych to sprawdzimy czy tabelka dziala juz za... 7 mies! :) http://jolmys.webpark.pl/ Dobrej zabawy zycze!! :):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie:) NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 01.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn zatroskana...slaskie...............6.04.09...........9.0 1.2010........CÓRKA pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? anula..............kuj-pom...........08.04.09........13. 01.10............? szczesliwa.............................10.04.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? calineczka87.....pom........16.04.09.................23.01.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wychodzi corcia!! Porownywalam z moimi kolezankami ktore juz urodzily i wychodzi jak z tabelki :) Nie bardzo wierze w takie bzdury, chodz mam nadzieje ze prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka gratuluje :) mnie wychodzi chklopak i bedzie chlopak bo moj wykres plodnosci za tym mowi :D mlodsci bleeeeeeeeeee... wsyty sie przyznac ale zaprosilam mame zeby ... ugotowala bigos i spagetti ... a teraz jeszcze podlogi myje :) oj ta moja mama ukochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniosia
Witajcie kochane.. W poniedzialek mialam miec wizyte iusg, ale wczoraj zaczelam plamic a w zasadzie krwawic - świeża czerwona krew i wyladowalam w szpitalu.. Tam zbadali mnie, zrobili usg i stwierdzili ze nie widza powodow! :) Moje malenstwo ma juz 1 cm i pieknie bije mu serduszko !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Miniosia uwarzaj na siebie,dużo wypoczywaj,będzie dobrze!!!! Ja nie wierze w takie tabelki dziewczynki, płec najbardziej zależy od tego w jakim dniu doszło do zapłodnienia tzn.jeśli przed jajeczkowaniem to ddduuuuuuzzzzzeeeeee prawdopodobienstwo że bedzie dziewczynka a jesli w czasie owulacji lub tuż po niej to bedzie chłopczyk,pewnie wiecie o tym na jakiej zasadzie tak sie dzieje.Ja mam dwie planowane dziewczynki teraz chłopczyk by sie przydał,ale najważniejsze zeby był zdrowy:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Uważaj -sorki za ten okropny błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniosa zaczelam czytac i az mi wlosy stanely ze strachu... dobrze ze dzidziulka ma sie dobrze :) skad ta zywa krew? dzwigalas cos ??? a ja dzis psa wykapalam i ja wsadzilam do wanny 15 kg ... dostalam zjebke od meza ze dzwigam i sie wytraszylam ...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniosia
Kochane dziekuje za gratulacje :) Jak ja sie wczoraj balam... to bylo cos strasznego! Szczerze Wam powiem, ze jak jechalam do szpitala, to myslalam ze.. juz za pozno.. ;( W jednym szpitalu mnie nie przyjeli - pani powiedziala "jak juz strasznie z pani leci to prosze pojechac tam i tam, a jesli nie to tam.." MASAKRA!!! Jak juz dostarlam do nastepnego szpitala - krwawienie przeszlo. Zbadali mnie i powiedzieli ze wszystko jest tak jak powinno byc. Jak zapytalam lekarza czym moze byc to spowodowane, bo ani sie nie przemeczylam, ani nie dzwigalam, ani NIC. To odpowiedziala mi "Wszystko jest dobrze"... i tyle.. Jak wrocilam do domu, to wymiotowalam chyba do 23-to pewnie z nerwow.. W nocy bylo jeszcze troszke krwi, ale dzisiaj juz nic na szczescie.. Nie wiem sama co o tym myslec.. W poniedzialek ide na wizyte do lekarza.. Najwazniejsze ze z malenstwem wszysko dobrze... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, przepraszam za zaniedbanie ale mam pare ciezkich dni zmagam sie z ropa w zebie i w dodatku mam mdlosci takze jakos jestem w innej czaspoprzestrzeni mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej. 3majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez melduje sie na styczniowkach Mam juz jedne dzieciatko w domku, corka Dagmarka ktora 10 maja skonczyla roczek! Ciaz a to dla nas duze zaskoczenie mimo, ze liczylismy sie z taka mozliwoscia odstawiajac tabletki! No ale coz, oby bylo zdrowe! Bedzie dobrze, bo musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce siać smutku, chcialam tylko Wam napisac ze juz jestem po zabiegu:( w nocy sluchalam placzu noworodkow w szpitalu i w ogole szkoda opowiadac:( Anestezjolog powiedzial ze mam za sucha skore jak na moj wiek i ze moge miec niedoczynnosc tarczycy:( moze to bylo powodem:( czuje ze tak szybko sie nie pozbieram:( Jeszcze raz zycze Wam slodkich zdrowych rozowych bobaskow i zeby nikt nie musial tego przechodzic co ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Czy moze mi ktoras pomoc i powiedziec jaka jest bezpieczna waga w kg jaka mozna w ciazy dzwigac czy nosic. Wszedzie pisza zeby nie dziwigac ciezarow ale to pojecie bardzo subektywne. Pracuje w takim miejscu ze czasem musze podniesc czy przeniesc jakies pudelka. moze ktoras z Was spytala sie o to lekarza? Ja mieszkam w UK i tutaj inaczej troszke podchodza do ciazy - lekarz powiedziel ze smialo moge dzwigac do 10 kg ale mnie sie to wydaje troszke za duzo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem do wagi 5 kilo, ale pewna nie jestem! Ja jak narazie nosze moja corkie, lecz na biodrze co troszkie odciaza jej wagie, a ma ona ok 11 kilo mam nadzieje, ze nic mi sie przez to nie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
ja w drugiej ciąży nosiłam czasem moja ponad roczna córeczkę chociaz starałąm sie nie nosić tylko prowadziłam ją za rączkę bo naszczęście chodziłą odkąd skończyłą 11 mieś.,a teraz w pracy nosze manekiny z których każdy waży ponad 5 kilo a jest ich z 8,wystawiam je a pod koniec pracy chowam .Mam nadzieje ze nie zaszkodzę tym dzidzi.Miałąm jeszcze stojak beż trzech kółek ale powiedziałąm szefowi że nie będe tego targać w takim wypadku i mi przylutował wszystkie 4 ,takie super ze teraz jednym palcem ciągnę ten stojak.Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola wiem ze latwo mowic, ale 3maj sie dzielnie wierze ze bedzie jeszzce dobrze wszyscy tutaj 3mamy za ciebie kciuki badz dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola sciskam Cie kochanie! zrob sobie koniecznie tsh, t3 i t4 :) uwazajcie z tym noszeniem moja kolezanka nosila 2 letnia coreczke i trafila z mega krwawieniem w 4 miesiacu ciazy do szpitala... na szczescie to krwiak pekl i dzidzi nic nie bylo... ale krwaik sie zrobil pod odklejaca sie kosmowka ... a odklejala sie od noszenia... tak wiec pilnujemy sie w tym temacie :) milego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula - wez sobie kup magne B6 :) ja wczoraj lyklam i bylo mi lepiej ... dzis juz mnie meczy wiec znow wezme ... choc sie grubo zastanawiam czy lyklac bo jak mam mldosci to mnie jem :) a nie chialabym przytyc wiecej niz 10 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie troszke martwie kilogramami bo do drobnych to ja juz teraz niestety nie naleze, ale ja wogule nie jem slodyczy itd takze co ma byc to bedzie, trzeba dzidzi dostarczyc tego co potrzeboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka w ciazy sie je DLA dwoch a nie ZA dwoch :D hihii czyli wiadomo jak najmniej przetworzonych sztucznych dziadostw :) hehehee a mnie na cole ciagnie i juz wypilam 2 puszki ale co tam :) hehheeee jak sie chcialo to coz zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaciazylam o 5 kg szczuplejsza :) choc 1 kg spadl nagle i wrocil jak bumerang ... wiec generalnie o 4 kg chudsza :) ja z zuzia zaszlam wazylam 62 z Emilka 64 a teraz 59,5 :) wiec i tak sie ciesze ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie jem za dwoch ja przed ciaza odchudzalam sie pare miesiecy schudlam 10 kg jadlam zdrowo i dosc malo a teraz jem zdrowo tylko troszke wiecej ale napewno nie za dwoch ja np nie uzywam masla cukru jem tylko ciemne piecyzwo nie pije gazowanego i rzadko jem cos smazonego oczyswisice zero slodyczy ale dzidi akurat swinetestw ktorych nie jem nie potrzeba, iza a jak myslisz czy ja moge sie na sloneczku troszke poopalac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny waga sie nie przejmujecie zbytnio, ja w pierwszej ciazy przytylam 19 kilo a po 4 miesiacach od porodu weszlam w swoje dawne spodnie! Juz miesiac po porodzie mialam 10 kilo mniej! Oczywiscie duzo mi pomoglo to, ze karmilam piersia, bo karmiac sie traci kilogramy szybciej :-) Aha a moja najnizsza waga po porodzie to bylo 7 kilo mniej niz przed zajsciem w ciaze, czyli 26 kilo stracilam, ale teraz znow to wroci! Juz sie tym nie martwie, nawet do meza powiedzialam, ze do nastepnych wakacji to ja zapewne znow w swoje ubrania sprzed ciazy wejde! Tak wiec glowa do gory i pozwolcie sobie troszkie na przyjemnosci (oczywiscie rozasdnie z tym!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie nalezy przeaadzac :) z zuzia przytylam 8 kg z czego 6 zostawilam w szpitalu :) potem 2 kg z zucilam szybko ale juz nie pamieyam w jakim czasie :) jesli chodzi o slonce to mi zaczelo dokuczac ... i czuje sie jak w piekarniku na polu! a co to bedzie jak brzuszek bedzie widozny ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, znowu Was troszkę zaniedbałam ale weekend spędziłam poza domem:) mnie dalej męczą mdłości ale i tak jem dużo za dużo, od wielu rzeczy mnie odrzuca ale za to na wiele też mam ochotę...ech boję się przytyć bo jestem niska, przed ciążą byłam szczupła, bo ćwiczyłam a teraz tylko jem, praktycznie zero ruchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×