Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

pytacie o wielkość 6,7 cm :) płeć - żadnych podejrzeń :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! Na wstępie gratuluję Izi i Tafcie:) zaraz obejrzę maleństwa...ja niestety czekam do piątku na wizyte i też mam stresa:( Ogólnie to chciałam się tylko przywitać,bo tak poza tym nic się nie dzieje... na weekend mnie nie było bo spędzałam z moim lubym:) całuję Was i biorę się za porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :* trzymajcie kciuki - dzis ja mam sadny dzien - przede mna usg genetyczne mojej Nikoli. Tak sie boje - czy nt jest w porzadku.pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. okazalo sie ze dzis mam usg. troche chaotycznie u mnie, bo jestem w 10 tyg, wiec w sumie troche za wczesnie, ale termin zostal wyznaczony wczesniej pod moje rozjazdy. ale za to za tydzien robie prywatnie genetycznie w prawidlowym terminie, u b. znanego specjalisty (podobno), niestety dosc niewylewnego i oschlego, wiec pewnie bedzie to stresujace przezycie. No ale dzisiaj mam nieformalne spotkanie z moim dzidziuchem, wiec dam znac co i jak! trzymam kciuki za onazopola! m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandziala
Gratuluje wszystkim :) ja mam termin na 14 stycznia 2010 :) puki co nie mam żadnych mdłości :)) miałam już 2 usg słyszałam bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! juz jestem po. Melduje ze wszystko ok NB + NT 1.0mm 164ud/na minute (uwielbiam ten dzwiek bijacego serduszka!) ma raczki i strasznie sie wierci. zdjecia zamieszcze niebawem. ciesze sie bardzo. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że Wasze USG wychodzą super,gratuluje. Ja mam swoje 13 lipca i trochę mnie ta data przeraża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistralka---> gratulacje Kochana!!! :D Cmok👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się przytulam do poduszki. Dobranoc Dziewczynki I do napisania! Tylko piszcie dużo żebym rano miała co czytać! Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla wszystkich za udane usg:) zazdroszczę że już słyszałyście serduszko, mój gin. powiedział że 9 tydz to za wcześnie za usłyszenie serca bo ma dopiero 0,5 cm :( ja mam usg 14.07 i myślę że jeszcze wieczność do tego dnia została....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz po usg. dzidzia ma 76mm . NT = 1,4mm czyli wszystko ok. i tak jak myslalam to DZIEWCZYNKA :) serdunio bije 154 u/m . jestem szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!Rzadko piszę, ale czytam was regularnie. Jestem aktualnie w 12 tyg. W 10 tyg mialam robione usg dopochwowe ui zobaczylam juz mojego malutkiego bobaska. Wówczas miał 3.32 cm wiec podejrzewam ze dzis osiagnal spokojjnie 5 cm :) Nic ostatnio nie piszecie o mdłosciach. Mam nadzieje, ze wszytskim minęły, bo mnie wymeczyly okrutnie! Juz prawie odpuscily, chodz czasem o sobie przypominają. Ogladałam fotki. SUPER Śliczne DZIDZIE rosną w waszych brzuchach! Ja za tydzien wybieram sie na usg genetyczne. Mam nadzieje ze dostane jakies fotki, wtedy na pewno wrzuce. Pozdrawiam wszytskie styczniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszkanata fajny brzucholek :) widzę że tu same chudzieńkie dziewczynki są :) poza mną niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj!jest ok,każda kobieta w ciąży myśli że ona jest najgrubsza-ja mam mały brzuch a i tak jak patrzę jak się wylewa znad spodni to wydaje mi się że wszyscy widzą jaki mam gruby brzuch! niedługo każda z nas będzie grubaskiem :)ale jakim szczęśliwym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE WSZYSTKIM UDANYCH USG a ja mialam przeprowadzke koszmar doslownie jeszce sie do konca nie uporalam, nadrobie lekture jak sie uporam pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja mam jutro usg i trochę się boję czy to moje dziecko urosło przez te moje wymioty.Na szczęście powoli mi chyba mijają, ale nie chcę zapeszać. Z braku czasu opuściłam kilka stron naszego wątku i nie wiem o co chodzi z tym mailem:( Gratuluje Wam udanych usg. Ona z opola już Ci lekarz powiedział, że to dziewczynka, który to tydzień? Też bym chciała córcie, ale chyba będzie synek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utworzyły dziewczyny e-maila na którego wklejamy swoje foty żeby nikt nas na forum nie podglądał. jeśli wyślesz na adres swoje fotki styczniowki@gmail.com to dostaniesz hasło do tego e-maila i będziesz mogła oglądać zdjęcia umieszczane przez dziewczyny. nie martw się dzidzia na pewno urosła mimo że nie za bardzo teraz to odczuwamy i widzimy:) będzie dobrze:) ja się męczę chyba z jakąś infekcją, tak mnie mała boli i pieczę- sorry za szczerość, że jak siadam to czuję jej każdy kawałeczek! ja to mam pecha do tych świństw,najpierw opryszczka a teraz to...:( ale muszę poczekać z leczeniem do końca 12 tyg, ja tzn mój Men chciałby bliźniaki ale chyba mu nie wyszły i będzie mam nadzieję synek:) choć córeczkę też bym bardzo chciała- małe różnice w pragnieniu i już sama nie wiem- pewnie dlatego że to moje pierwsze dziecko:) ale ważne żeby wszystkie nasze dzidzie były zdrowe i szczęśliwe razem z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego musisz czekać z leczeniem do konca 12 tygodnia. Ja 2 tygodnie temu(w 9 tygodniu) byłam u gin,tez mnie piekło i dała mi Nystatyne dopochwowo. Grzybicy nie można lekcewazżyć,bo sie pzeniesie wgłąb. Dziewczyno do lekarza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, My jutro wyjezdzamy na wakacje, sloneczna wyspe Madere :) , tak wiec opuszczam was na tydzien, ale wroce!! Piszcze duzo, zebym miala co czytac :) Buziakow 102!!! ... i optymizmu cala kupe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gin nie stwierdził ostatnio że grzybica, tylko podrażnienie,wyniki na choroby ukł. rozr. tez w porządku! i nic mi nie przepisał, nie wiem co z tym zrobić.często mam takie infekcje, podrażnienia więc już się przyzwyczaiłam,niestety nie stać mnie na pryw. gina więc muszę czekać po 3 tyg do swojego. jeszcze tylko 1,5 tyg annbar-zazdroszczę tej madery-oby się wam wakacje udały! tylko uważaj na filipińskie choroby czy inne tak paskudztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tak mniej ostatnio piszemy ale to pewnie przez piekna pogode komu by sie chcialo siedziec przed kompem, moze tez dlatego ze powoli mdlosci mijaja wiec czesciej z domu wychodzimy ja sobie wlasnie leze na lezaku na tarasie;p dzisiaj mam rozmowe o prace ale nie wiem czy musze powiedziec pracodawcy o ciazy??? wiecie cos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula pracodawca nie ma prawa cię o to pytać, chociaż wiem że pytają, nie musisz odpowiadać zgodnie z prawdą. ja siedzę przed kompem bo na dworzu za gorąco a w domu chłodniutko :) poza tym nie mogę chodzić bo potem boli mnie podbrzusze więc leniuchuję. muszę iść do dentysty - od wczoraj szukam namiętnie, bo już wiem ze mam wielki stan zapalny i pewnie czeka mnie wyrywanko :((( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuchy:) ale jakoś łyso u nas, chociaż rozumiem to doskonale, u nas piękna pogoda, zaraz jadę chyba nad jeziorko, niestety opalać się nie mogę, wczoraj były próby ale zakończyło się zasłabnięciem:( Dziewczyny 2 dni temu skończył mi się FOLIK i nie kupowałam więcej, bo gin zalecił przyjmowanie do końca I trymestru, który już się zakończył(wg moich obliczeń) dopiero jutro wizyta i stąd moje pytanie, czy dobrze zrobiłam, że zaprzestałam przyjmowania tego kwasu foliowego?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli podbrzusze od kiedy zaczęłam chodzić na praktyki na 8 h dziennie i też już myślałam że coś nie tak się dzieje... ładna pogoda to jest ale ja siedzę w domu jak wrócę z dusznego biura to mi niedobrze na słońcu i ciężko jakoś tak się oddycha, tylko wieczorem na spacer jak już jest fajny chłód. co do foliku, to ja powiem tak ja mam feminatal 800 po 13 tyg mam brać 400 z DHA( metafolin, jod, wit, kwasy omega 3 - potrzebne dla dziecka)a po porodzie podczas karmienia feminatal n, we wszystkich są foliany, i jakieś inne dodatki, więc moim zdaniem możesz sobie kupić np. ten f.400 albo inny podobny produkt po 13 tyg. jeśli znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×