Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

ja dobrze się czuję, tylko za oknem strasznie duszno i to chyba przez to taki człowiek zawiany.przeszłam się trochę i się strasznie zmęczyłam. annbar- nie martw się wszystko będzie ok, trzymam kciuki:) migotka- oczywiście że Cię pamiętamy i cieszę się że u Ciebie wszystko ok.:) ja to na szarym końcu się zapiszę do tabelki:( jakoś u nas dominuje PTP na 1 połowę miesiąca:) obym się lutówką nie stała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dopiero co nadrobiłam lekturę, tyle czytania,że szok!:) Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów które przeczytałam...powiem (napiszę) tylko, że Liiduchna dała świetny pomysł z tym mailem grupowym kiedyś coś podobnego Ona z Opola proponowała, dobrze że w końcu się udało Liiduchna w ogóle ślicznie wyglądałaś, jak laleczka:) co do reszty dziewcząt nie wypowiem się, bo jeszcze ni mam hasła do maila, ale zaraz prześle swój adres i mam nadzieje, że dostane od jakiejś dobrej duszy hasełko..sama prześlę zdjęcia troszkę później...wrzucę parę sprzed ciaży bo w obecnym stanie się nie fotografowłam:) Kokoszkanata jak miło,że pamiętasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka no pewnie ze pamietamy! ❤️ :D Anbar jetem z Toba i wierze jak sie boisz!!!!! musi byc dobrze! melduj jutro co i jak! Gosia wkoncu na czarno! sliczna dzidzia!!!! :) to juz jestes 3 w 12 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki pomyliło mi się. Te USG miałam robione 17 czerwca i wyszło że to równo 12 tydzień czyli dziś 13 tydz i 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annabar nie martw się ,na pewno będzie wszystko ok !!!!!!!!!!! Migotka HEJ :) A ja wróciłam z pracy. Padam. U nas jest tak duszno,że czasami mroczki przed oczami miałam, tak mi słabo bylo. Do tego strasznie mnie męczą mdłości dzisiaj :(:( Matko niech to już minie ,bo nie wiem ile jeszzce wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezyjka3333
Dziewczyny - napisze wprost: Polecam sklep Pizamy24.pl z koszulami dla cieżarnych i piżamami dla karmiacych. Wiem że niejednokrotnie któraś z Was szukała piżam zamiast koszul. Są dostępne w tym sklepie: http://www.pizamy24.pl Ja sama zaopatrzyłam sie tam w koszulę i szlafrok do porodu. A teraz już jestem po (uff:)i kupiłam seksowna haleczkę na "wielki powrót" miłosci z meżem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie tylko mi ta francowata pogoda daje w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tafta, a co się dzieje? mi daje w kość w tym sensie,że jestem cały czas śpiąca i nic mi się nie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was przesłałaby mi to hasło do maila, b jestem Was strasznie ciekawa...mój mail zastał przesłany na pocztę...z góry dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też ,jeszcze tak duszno że myślałam że dziś fikne koziołka na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może nie doszedł, może coś źle zrobiłam...spróbuję jeszcze raz...mi nie jest duszno, siedzę cały dzień w domu przy otwartym balkonie może to dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Wpładłam sie tylko przywitać. Zatroskana❤️ przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że za parę miesięcy ucieszysz moje oczy radosną nowiną, że znójesteś w ciąży i tym razem jest wszystko OK. Trzymaj się Kochana❤️ Liduchna---> WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA! Wyglądałaś cudownie i kwitnąco! Gratuluję! I podziwiam, że wytrzymałaś imprezę. P.S. Świetny pomysł z tym mailem. Jak będę miała dłuższą chwilę wolnego przy znośnym samopoczuciu to wrzucę coś od siebie. Na razie tyle bom padnięta. Buziole babole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I gratuluję ślicznych, 12-tygodniowych, zdrowych szkrabów! Ja wreacam do kraju w pierwszym dniu 13 tygodnia czyli będzie 12 tygodni i 1 dzień i stwierdziłam, że dopiero w Polsce pójdę na kolejne badania (krew, USG) i chyba to będzie już odpowiedni czas na USG genetyczne. Miałam robić przed wylotem kontrolnie i potem genetyczne w kraju ale stwierdziłam, że to bez sensu co chwilę traktować dziecko ultradźwiękami jak nie ma takiej potrzeby. Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tafta---> cieszę się, że Ci się podoba ;) On troche inaczej nazywa upływające tygodnie ale to nic. Liczę sobie i tak po swojemu - jak lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tafta---> teraz ja podpatrzyłam u Ciebie i dorobiłam sobie drugi suwaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Modar! Ja już dawno zgapiłam ten suwaczek! Tafta kochanie dziękuję,że się pofatygowałaś hasło dotarło, zaraz wchodzę na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Migociu wiem, że Tobie się też spodobał. Tylko, że On źle nazywa. Prawidłowo po polsku powinno być (u Ciebie): \"jestem w ciąży 13 tygodni (pełnych) i 1 dzień\" czyli 14 tydzień albo \"1 dzień 14-go tygodnia\". Tak, że uważam, że wcześniej dobrze mmiałaś podpisane. Ale z drugiej strony to zwariować można z tym liczeniem! Mykam spać. Buziaki Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modar dokładnie! sama się pogubiłam który to już tydzien, zwłaszcza, że mój gin też liczy jakoś po swojemu, słodkich snów:* Kochane przesłałam kilka swoich fotek, jestem pełna zachwytu nad Wami-wszystkie jesteście super i macie świetne rodziny:) Arbuzowa Trufla zabiła mnie swoim brzusiem jest świetny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jane...
ja też rodze w styczniu. Co prawda z dzieckiem zostane zupełnie sama ale cały czas mam nadzieje ze może jakoś sobie poradzę. Jeśli nie to z ciężkim sercem oddam do adpcji ale to juz zapewne ostatecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane, wiem że to osobiste pytanie, ale czemu sama? i czemu myślisz, że sobie nie poradzisz? Wiele kobiet samotnie wychowuje dzieci i jakoś dają rade, wiem że łatwo jest mówić komuś, kto nie znalazł się w takiej sytuacji, ale moja mama wychowała mnie sama i sobie poradziła, moja koleżanka ma rocznego synka i też wychowuje go sama...także trzeba być silną!Trzymam za Ciebie kciuki! I cieszę się,że zdecydowałaś się urodzić-myślisz o ewentualnej adopcji,a nie aborcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×