Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Od samego początku jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży po cichutku was podczytuję, termin również tak jak wszystkie tutaj mam na styczeń 2010, jest to moja pierwsza ciąża, czytając wasze posty dużo się dowiedziałam i znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Szkoda, że się przenosicie, przywiązałam się już do tego topiku:( Pozdrawiam serdecznie styczniówki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sie nie odnajduje na tym forum...tak sie przywiazalam do kafeterii :-) wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka begnij do lekarza jesli cie piecze nie ma z tym zartów i kup sobie taki płyn do higieny intymnej LACTACYD,wypróbowałąm i jest rewelacyjny,dodam ze mam sklonosc do takich infekcji takze dla mnie rewelacja ten płyn bo odbudowuje flore bakteryjna:)))))))) Iza nie przejmuj sie pomaranczowymi jestes z nami i bardzo cie lubimy:))))) Dziewczynki zna juz któraś płec dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNN moze sie przyzwyczaisz ? szczesliwa ja znam na 90% plec :) dowiedzialam sie w 13 tyg asia - napewno forum na kafeterii nie zniknie :) spokojnie!!!! bardzoooo Ci wpsoluczuje straty :( ❤️ sciskam Cie mocno! nasze aniolki sa w niebie i nic na to nie poradzimy! pisz z nami bedzie Ci latwiej zniesc trudy i obawy ciazy! a piszac o banalach zapomnisz o problemach i zajmiesz glowke terazniejszoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie na nowym forum czekam na zatwierdzenie przez administratora i juz tam jestem:)))))))))) iza ja mam nadzieje ze poznam plec 29 lipca ,czyje ze bedzie chlopczyk chociaz nie zmartwilabymsie gdyby to byla trzecia dziewczynka:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to prześlijcie mi link na nowe forum chciałabym do was dołączyć haleczka22@op.pl Z góry bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przegapilam duzo... Znikamy stad? Zmieniamy lokalizacje? Jakie forum? Wyslijcie info / namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, juz sie odnalazlam - loguje - ale to nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe forum super,robi sie tam tak przytulnie,mam poczucie,że moje posty i zdjęcia nie ogląda nikt nieporządany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasaA
dziewczyny znacie juz płeć?? ja jutro mam wizyte u ginekologa to juz 15 tydz wiec moze cos już mi powie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy już znacie płeć dziecka?? Ojejku jak fajnie:) Dziś zaczął mi się 16 tydz lub 17 - to jest u mnie trochę niedokładnie liczone- według pierwszego ginekologa jestem aktualnie w 17 tyg a wedlug 2 dopiero w 16:D Nie dojdzie sie;) Ja miałam tydzień temu USG i dzidziuś się zasłonił nóżkami to nie można było dojrzeć płci:( Ale mam nadzieję, że niedługo się dowiem jaka płeć:) Chyba z tej ciekawości udam się dziś znów do ginekologa na USG , bo ciekawość mnie zżera :D Gdzie się przenosicie?? Chyba mam jakieś zaległości w stosunku do was.. Prześlijcie mi linka na nowe forum , mój e-mail: martass1@vp.pl Pozdrawiam mamusie i wszystkie małe Fasolki/ Fasolaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że określenie płci w 13 tygodniu nie jest zbyt wiarygodne. Zwłaszcza jeśli chodzi o dziewczynki, bo czasem chłopcom późno schodza jąderka i przy porodzie jest niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam na usg w 13 tyg to lekarz mówił ze nie ma sensu teraz zgadywac bo narzady niemalze wyglądają tak samo w tym okresie i łatwo o pomyłke...ciekawe co mi powie w 17 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi powiedział że jak będzie sterczało do góry to na 90% chłopak, a jak na dół to nie powie płci bo fiutek też czasem może być skierowany na dół jak łechtaczka. ja byłam w szpitalu wojewódzkim w olsztynie tam jest najlepszy sprzęt w północnej polsce i lekarz też podobno jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam dostępu do gmaila waszego wyślij mi link dorotka_speed@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Dawno nie zagladalam :) wakacje i mało czasu przed kompem spedzam.. A tu tyle zmian, ze nadazyc nie umiem ;) Co do nowego forum, to ja jestem bardziej na nie, niż na tak. Jakos bronie sie bardzo przed jakimikolwiek zammknietymi społecznosciami ;) nie chce sie angazowac.. z wielu powodów.. ;) Mam jednak nadzieje, ze nie zostane tu sama.. Albo ze chociaz co jakis czas przybedzie jakas nowa przyszla mama :) Co do ciąży, to u mnie 17 tydzien, za tydzien mam kolejne usg :) Z opieki w anglii poki co jestem zadowolona, szybko zrobili mi badania, testy.. Wyszło, że mam jakąś infekcje w moczu :o co totalnie mnie zaskoczyło, bo nic mnie nie swedzi, nie boli, nie piecze... W kazdym razie dostalam antybiotyk- Amoxicillin. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze :) Sciskam mocno kazda z Was:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak jakos z przyzwyczajenia tu zaglądam:) marta mój brat miał usg z żoną tez koło 14 tyg i mówi ze nie sposób nie zauwazyc ptaka albo pomylic go z psiochą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja rowniez tu zagladam :) truflowa no szkoda szkoda ale rozumiem :) dotka wysylam Ci zaproszenie ale jakos meile od Ciebie wracaja! napisz do mnie wiec odpisze i moze dojdzie z powrotem :) izac27@interia.pl anbar - bedziey tu zagladac choc widze po ruchu ze dziewcyznom sie tam podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
hej od samego początku tu zaglądam tez mam termin na styczen i szkoda wielka ze juz tu prawie nikogo niema bardzo lubiłam was czytac i dało mi to wiele odpowiedzi na dreczące mnie wątpliwosci moze to forum jeszcze przetrwa ja napewno bede tu zaglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222
do 111111 a czemu tak malo z nami piszesz ? gdybys byla z nami zzyta to chcialabys znami pisac nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×