Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Czesc dziewczyny, ja tez caly czas Was poczytuje, ale raczej zadko sie odzywam. Brak czasu albo sil :( Szkoda, ze sie przenioslyscie. Coz, ja wlasnie lubie kafeterie za latwy dostep, szybko mozna znalesc to co mnie interesuje. Nie lubie forow(for?), gdzie trzeba sie dlugo logowac, jakies hasla, maile itd. Mam nadzieje, ze jednak wiekszosc z nami zostanie tutaj. Co z tego, ze czasem odezwie sie jakas pomaranczka? Ja poprostu glupie komentarze ignoruje. Co do mojej ciazy, to dowiedzialam sie ostatnio od lekarza, ze jestem stworzona do rodzenia dzieci HA, HA, HA ... Powiedzial mi, ze ciaza jest piekna! Noi znam juz plec-bedzie Dominik. Drugi chlopczyk, bo mam juz synka. Mnie juz wszystkie dolegliwosci przeszly-Bogu dzieki. Czuje sie swietnie, brzuszek rosnie i chyba juz zaczynam czuc ruchy! Pozdrawiam Was serdecznie i postaram odnalesc tabelke, zeby dopisac syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka........lubuskie......22.......25.03.09.......01. 01.10 .......? Kasia8622...... łódzkie.........23.....29.03.09......03.01.2010....? Natulek........zgierz.......28.........29.03.09......03. 01.10 .......syn mama lena..wroclaw/uk...28..........27.03.09......04.01.10.......syn 31magda...lubelskie.......31...........29.03.09....06 .01.10....? annbar.........UK..........28..........31.03.09......07. 01.10 .......? tafta.........małopolskie..............02.04.09.....07.0 1.10........? gosienka 22 ..mazowieckie ........01.04.09 ......08.01.10.......? martha.........wroclaw..............02.04.09.......08.01 .10 .......syn? aneta888.......kuj-pom.............02.04.09........08.01 .10 .......? Miniosia........aa.........25......... 5.04.09........09.01.10........? izia...........bb.............31..........05.04.09...... 0 9.01.10 .......syn Klaudia447....Starogard Gd.....23......06.04.09.....10.01.10.........? gosiaczek76....Morąg...............01.04.09......10.01.1 0 .......? flaler paler...uk.......................31.03.09......10.01.10..... ...? Mandżuria......łódzkie...............05.04.09......10.01 .10.....?? ona............opole........25.........04.04.09......11. 01.10 ........córcia Mistralka........warszawa...........03.04.09.......11.01 .10.......? alka87……….TCZEW…22…… 07.04.09…..12.01.10…..?? anula..........kuj-pom.........22.......08.04.09......13 .0 1.10 .......? pasowaroza.....slask..........33.......07.04.09........1 4. 01. 10 .......? Dżo.........Cork/lubuskie.....26.......????????........ 14.01.10.........? NNN............Sopot............23.....08.04.09......... ..1 4. 01.10......??? fiołkowa25......pom............25.....10.04.09.......15. 01.2009....? liiduchna......elbląg......26...........10.04.09.......1 5. 01.10 .......? Karolinka .....kuj-pom.............10.04.09...........15.01.10....... ? arbuzowa_trufla...UK...25.........11.04.09...........16. 01.10......??? mycha1058......zach-pom....27.....10.04.09.......16.01.1 0..........???? szczesliwa............................10.04.09.......... 17 .01.10 .......? amikaaa........UK....................11.04.09..........1 7. 01.10 .......? Eureka1979...Wrocław..............13.04.09........19.01. 10.......???? domi1906.......śląskie.......25.......16.04.09........21 .01.10......????? calineczka87...pom.................16.04.09..........23. 01 .10 .......? Modar..........Warszawa....33....16.04.09.........23.01. 10 .....? Marta22lata....warm-maz......22.....02.04.09.......23 .01.10... Mijan............ślaskie..................17.04.09...... ..24.01.10......?? klo.............Gliwice........29.....18.04.09.......... .25.01.10.......? kokoszkanata...warmaz.....23....18.04.09.........25.01.1 0 .......? Agusiaaa27....podkarpacie.........21.04.09..........28.0 1.10 ......??? 111111111 24 lata... swietokrzyskie...17.04.09....25.01.10....??? kasiad-s...27............lublin..............18.04.09... ....25.01.09...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama lena 🖐️ jednak wpadasz i piszesz :) ja cie pamietam :) moze jednak do nas tam dolacyzsz ???? :D gratuluje Dominiczka :) a ja dzis gin ... mam nadzieje ze zobacze ze moj wygladajacy na chlopaka synus ma sie dobrze ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na te nowe forum nie moge znowu wejsc..... szkoda teraz jakos jestesmy podzielone no ale trudno, ja w piatek mialam usuwane dwa korzenie zebne wiec caly czas zdychalam potem caly weekend goscie, brzuch wywala mi niesamowicie juz nie mam sie w co ubierac a co tam u was jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane - dzis jest jakas przebudowa strony glownej naszego forum - podejrzewam ze zadna z nas dzis bynajmniej przez najblizsze kilka godzin nie bedzie miala do niego dostepu. Iza- powodzenia na usg :) dzis juz na 100% okaze sie co nosisz pod serduszkiem :D anula- dlaczego uwazasz ze jestesmy podzielone ??? przeciez nikt sie nie dzielil na zadne grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Parę dni do Was nie zaglądałam bo albo nie miałam netu albo kupę spraw i wracałam padnięta do domu. Generalnie jestem w rozjazdach między Kielcami i Warszawą. Dziś jadę do W-wy i wracam we wtorek lub środę a w W-wie raczej nie będę miałą neta. Jednak o Was cały czas pamiętam. Zajrzałam dzisiaj a co tu sie porobiło?! Przeniosłyście się gdzieś? Czy ja też mogę dostać namiary? U mnie trochę wariacji bo jakieś dziwne wyniki krwi mi wyszły. Lekarz mówi, że na pewno jest wszystko OK, jednak powtórzymy usg(3 sierpnia) i niektóre badania krwi i moczu żeby sie upewnić i muszę gnać do endokrynologa bo TSH mi się nie podoba. Jest w normie ale to nie znaczy, że jest OK. Generalnie dużo by pisać ale nie mam czasu. A jeśli chodzi o prywatne forum to szczerze mówiąc też o tym myślałam. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, bo nie wiem kiedy będę miała możliwość zczytać zaległości. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale tydzień w stopce to musiałam poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dzieki za wyjasnienia ;) modar wejdz na gmaila masz namiary na nowe forum, ale dzis cosik przebuduwuja i moze nie dzialas kilka godzin ... a mnie brzuch napierdziela takie drze koty z mezem od rana ze szok... :( nazwal mnie wszą! :( ja mu pokaze jak sie zachowuje prawdziwa wsza! pozaluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( za 2 godz wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia---> ale a nie mam nadal hasła do gmaila. Prosiłam kiedyś ale cisza. A Ty się nie denerwuj, a juz na pewno nie tym co wygaduje mąż bo to nie warte tego żeby dziecko się denerwowało. Bólami się nie przejmuj, oczywiście w granicach rozsądku. Mnie tez przez ostatnie trzy dni brzuch napierdzielał jak cholera. Ale wszystko jest OK. Trzymam kciuki za Twojzisiejszą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modar ale nie ma twojej wiadomosci na gmailu wiec nie mamy jak ci przeslac hasla, musisz do nas napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek---> mój mail podałam na kafe przy nicku. Podaj mi jeszcze raz adres na gmail to napiszę, a zdjęć na razie nie wysyłalam bo nie mogę się na razie z tym ogarnąc. Część zdjęć mam tu, część tam, jednym słowem - bałagan! 2 tyg temu wróciłam do Polski, biegałam za wynajęciem jakiegoś mieszkania w W-wie, w sobotę odebrałam klucze ale przeprowadzka jeszcze przede mną. I tak latam między pracą i różnymi sprawami w W-wie a domem męża w Kielcach. Mam dośc jazdy pociągami i włóczenia się po hotelach w W-wie jak potrzebowałam noclegu. Mam nadzieję, że niedługo już siądę na 4 literach i wszystko nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowki@gmail.com modar a czemu tak w rozjazdach? jejku ja bym nie dała rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mi sie nie bedzie chciało pisac na dwa fora...gdzies będę tylko zaglądać :( mama lena super wieści, gratuluję syncia!!! modar 🖐️ izia tylko spokój Cię moze uratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po :) w skrocie sa zdrowe balony :D i ... precik w srodku :) heheheeee mama lena i modar juz macie dostepa :) zapraszamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram sie zagladc raz na jakis czas - tak wiec was nie opuszczam ale zmniejszam czestotliwosc wizyt ... :) Nowe forum - nie bardzo mnie pociaga.. 3majcie sie zdrowiutko kochane!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie wróciłam z tygodnia poza domem, czytałam was ale nie miałam siły i czasu pisać, wycieczka po berlinie fajna, polecam serdecznie- z dobrym przewodnikiem z tydzień trzeba żeby wszystko zobaczyć co najważniejsze, szkoda że zmieniamy miejsce, podoba mi się tu i jakoś nie widzę się na tamtym forum:( gratuluję wszystkim udanych usg,i synków ja mam usg 10.08 to już będzie 5ale płci dalej nie znam:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuchy! Co to się tu porobiło? ja byłam na wyjeździe dlatego się nie udzielałam przez pewien czas...nie było mnie parę dni a tu takie zmiany, kompletnie nie wiem o co chodzi z tym prywatnym forum-pierwszy raz o czymś takim słyszę, zaraz spróbuję wejść a maila i może uda mi się zalogować Kokoszka ja czasem bywam w Berlinie, bo mieszkam przy granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekam na email potwierdzający moją rejestracje i niedługo będę z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalenaa
Czesc dziewczyny. Zalogowalam sie na nowym forum, ale mam jakis problem z netem, bo nie moge do was pisac. Nawet tutaj jakk probuje sie zalogowac to jakis error wyskakuje. Mam nadzieje, ze lugo to nie potrwa. Poczytalam sobie Was za to. Pozdroiwenia mama lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo, ze jednak ktos tu zostaje :) U mnie chyba wszystko ok, zaczal sie 18 tydzien, w czwartek kolejne usg.. Troche sie martwie, bo wydaje mi sie, ze w ogole brzuch mi sie nie powieksza.. ciagle zapinam sie w stare spodnie. Mam jakies 3kg na plusie. Nie moge sie juz doczekac czwartku.. :) buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
ja tez sie ciesze ze kts tu jeszcze jest ja jestem w 14 tygi wszystko ok nastepna wizyta 24 08 jeszcze dopinam sie w spodnie choc brzucha niemam to zaczyna mi byc troche ciasno w niektórych rzeczach ale to chyba kwestia tego ze były przed ciążą bardzo dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mam termin na 10.01.10, mam pytanko.od dłuższego czasu mam ciągle upławy bez zapachu takie jak przed okresem bywają lekarz na to mówi wydzielina pochwowa i nic więcej a ja się zastanawiam czy to tak może być?nic mnie nie boli ale sie martwie.może któras z was ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruneta ja mialam i mam to samo, pisalam tez wczesniej o tym. mam strasznie duzą ilosc tej wydzieliny, podobna nawet do tej, ktora sie ma w czasie owulacji. Lekarz mowi ze to normalne, ale za kazdym razem robi wymaz i sprawdza czy wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo tak myslałam ze skoro lekarz nic nie mowi to jest ok ale lepiej sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja caly czas jem!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zebym byla glodna, po prostu jem bez celu!! Jak z tym walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annbar-> :D no moze jak juz jesz to staraj sie jakies zdrowe rzeczy, moze jakies marchewki? :D ja staram sie bardzo nie przesadzac, chociaz czasami jest trudno :/ dzisiaj skusilam sie na zestaw z mc :/ Mialam dzis spotkanie z polozną, bardzo miło i fajnie bylo :) A potem pojechalam prywatnie na usg :D Wielkie juz to moje maleństwo, powinno miec jakies 12cm, a ma juz prawie 16.. Nie chcialo pokazac do ma miedzy nozkami niestety :) ale tak sie krecil, wierzgał nogami, rekami :D:D niesamowity widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje flałer udanego usg, ja jem normalnie już teraz 3 razy dziennie ale ma warzywa i owoce mogę jeść tonami więc to chyba wegetarianin/nka będzie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×