Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

bruneta to normalne, gdyby sluz zmienił kolor lub zapach to wtedy nalezy skonsultować. flałer pałer super ze wszystko ok! Ja też bym ciągle jadła ale nie jestem głodna, musze po prostu buzią ruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Wróciłam z urlopu, wszystko narazie jest ok. Jednak nie mogę zalogować się na nowym forum buuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tez malduje jako juz obecna!!! Mialam male zawirowanie w zyciu osobistym ale juz jest ok i bede sie wiecej udzielac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawac dziewczyny na forum.tez byłam sceptycznie nastawiona,zle mi było sie tam poruszac ale juz jest lepiej.tam jest wiekszy ruch,łatwiej kojarzyc dziewczyny..jest tylko małe ale -BRAKUJE TAM WAS-RESZTY STYCZNIÓWEK i to bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-aGDA
Cześć dziewczyny! Ja też jestem styczniowa, mam termin na 10. Na jakie forum mam wejść żeby z Wami porozmawiać? Z chęcią się dołączę do tego grona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-aGDA
Dzięki! już do Was piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ale suoer ten film "W lonie matki" !! Polecam tym, ktorzy jeszcze nie widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez polecam ten film :) Wzruszający bardzo... ja zaczynam 19 tydzien, coraz szybciej ten czas leci :) :) Czujecie juz ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czuje wyrazne takie mini kopniaczki gdy mam połozone rece na brzuchu,najlepiej na płasko..w pierwszej ciązy były to spontaniczne ruchy,rzadkie i koło 20 tyg w dal....teraz kilka razy dziennie...to bedzie NERWOWE dziecko-juz to czuje:O ostatnio w tv było ,ze podobno pod koniec ciązy mozna własnie na podstawie ilosci kopniec okreslic charakter dziecka.. z tym lecacym czasem to zaczynam sie bac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mną nikt nie tęskni :(:( :P:P Ja już się zarejestrowałam, jak wrócę z pracy to spróbuję wejść, chociaż nie wiem czy administrator już mnie zaakceptował. A tak w ogóle to byłam na urlopie, dlatego się nie odzywałam... to tak jakby ktoś chciał wiedzieć :):) Ale chyba nikt nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jest topic o styczniówkach. kiedy byłam w pierwszej ciąży z moja córeczka to też pisałam na takim - wiecie , to pozwala tak w pełni przeżyc ten piękny okres...bo ile można opowiadać o ciąży najbliższym- znajomym, a nawet mężowi - po czasie pomyśla, że zbzikowaliśmy...hehe, a tu - inna historia - każda z nas przechodzi przez to samo:) poza tym wiele informacji praktycznych, wymiana doswiadczeń, troski, radości, zwiazane nie tylko z ciążą i dzieckiem, serio- bardzo sie ciesze, że Was znalazłam. dziewczyny moze by tak stworzyć taką tabelkę z naszymi nickami, terminami, może imionami naszych przyszłych maluszków.... co Wy na to??? to ułatwia sprawe, a przy oksazji zobaczymy ile nas styczniówek jest...??? co sądzicie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amadzia :) Napisz maila na styczniowki@gmail.com i tam Ci ktoś odpisze i poda adres nowego forum, gdzie piszemy. I tam już jest właśnie taka tabelka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po mojej dluuugiej nieobecnosci :) Juz sie rejestruje na nowej stronce - czytam, nadrabiam i pisze co u nas :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feri
ja tez mm termin na styczen dokladnie na 2ego od czwartku czuje juz ruchy dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny macie pewnie terraz duzo wolnego czasu jesli potrzebujecie troche kase szczezre poacam, ta stronke www.polski-bux.pl/?r=agsson naprawde szczerze poelcam. bedac w ciazy rok temu tez mialam sporo zcasu wchodzilam codziennie na kilka minut i dorabialam sobie meisiecznie ok 200zł. niby nie duzo ale zawszer cos juz mowie o co chodzi. wystarczy sie zalogowac podac tlyko imie nazwisko i nr konta. na ktore ma byc przelewana kasa. Klika sie na reklamy trwaja one 30sekund. za kazda reklame jest 15gr. klika sie kilkadziesait lub kilkanascie dziennie zalezy komu ile sie chce i kase macie w 100% pewna. naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feri
jestem w 19tyg ciazy czy ktoras z was miala problem nacisku przez dziecko na moczowody co powodowalo ogromne bole w nerkach mi sie tak zaczeo jakies 2 tyg temu i jestem ciekawa jak dlugo bede w takim bolu bo przciez do konca ciazy nie da sie byc na lekach przeciwbolowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×