Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość gwiazdeczkaagunia
Cześć! jestem w 20tc, termin mam na 11.01., często Was podczytywałam, ale nigdy nie odważyłam się napisać(żeby nie zapeszyć, bo pierwszą ciążę straciłam), a teraz kiedy mam pytanie Was już tu nie ma :( Może jednak ktoś tu zajrzy i mi odpowie? Martwię się, bo moja kruszynka jeszcze się nie rusza, a za 3 dni skończymy 20 tc. Czy to jest normalne? dziewczyny w jakim czasie Wy poczułyście pierwsze ruchy dziecka? Jeśli któraś odpowie, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej drugiej połówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111
hej widze ze czasem ktos tu zagląda szkoda ze niejest to taka dyskusja jak dawniej smutno mi ze niema tu juz nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
gwiazdeczko jestes na nowym forum moze podeslesz linka i hasło opisz jak czułas ruchy bo ja tez jestem bardzo ciekawa ja jestem w 18 tyg i jeszcze ich nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111
przepraszam miało byc anula22222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak milo tu wrocic :) Ja mojego bobasa poczulam pod koniec 18 tyg, i to wcale nie byly motylki czy muskanie od srodka - tylko porzadny kopniak :) !! Od tamtej pory dzidzius kopie codziennie z coraz wiekszym zaparciem, a szczegolnie jak przychodzi mamy pora spania :) Uparciuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia mama zuziii
Anbar zapomniala chyba o naszym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ja po prostu nie umie sie znalezc na nowym forum :( Ale od czasu do czasu zagladam was poszpiegowac :) To opowiem co u mnie - Na ostatni usg zapytalam o plec i teraz wiem, ze bede mamusia dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!! Tatus dumny jak paw - ale juz mysli o robieniu synka... Sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssttt
zapomniała?-to ją wywal :P to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobella230
Mam termin na 15 stycznia.Poczytałam troszkę na forum i się zastanawiam czy az tak mało jest kobiet z terminem na styczeń?Dyskusji praktycznie brak.Zapraszam więc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tu
Witam Cię! Po prostu dziewczyny przenosły się na prywtne forum, ja byłam jedną z pierwszych na tym forum ,w tym nowym niestety nie mogłam się odnaleźć i tak się skończyło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionajestem
Dziewczyny czemu na tym forum nikogo nie ma?Ja mam termin na 15 stycznia-czyli już za niecałe 8 tygodni;-)Coraz więcej myślę o porodzie i to jeden z najważniejszych dla mnie tematów.Piszcie o obawach,problemach w końcu po to to forum jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarpomaranczy
tez byłam na tamtym prywatnym forum ale tam co niektóre baby to jakies konkurencje wpraowadzaja chore..mało sie nie zjedzą które dziecko jest wieksze itd jakies dziwne układy sie porobiły,wszystko to takie mądre..a tej izki mamy zuzi to juz całkiem nie toleruje.kiedys pisała ze ja z forum starego wywalili-juz wiem dlaczego..te forum było fajne i zepsuły wszystko.trudno.znajac zycie zaraz by konkurowały o to która dzidzia szybciej siada,jada i td itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny może jeszcze ozywimy ten topik:) na poczatku było fajnie ale po zmianach jakoś umilkło tu bardzo:( zostało nam miesiąc jednym wiecej innnym mniej. Jak się czujecie i Wasze maluszki brykaja w brzuszku? moje to istny rozrabiaka w nocy najbardziej:P Czy kupiliście juz pełne wyprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×