Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsfsdfsf

boję się że kiedyś go zdradzę

Polecane posty

Gość dsfsdfsf

mój facet jest kochany, uroczy, słodki, ale takie trochę ciepłe kluski zresztą... nie chodzi już nawet o charakter ale o twarz. Ma twarz jak dziecko, zaokrąglony nosek, zaokrąglone policzki (mimo że jest szczupły), usta jak dziecko. Obawiam się że jak kiedyś stanie na mojej drodze facet z męską, trochę "kryminalną" twarzą, a do tego muskularny, to się nie powstrzymam przed zdradą To okropne jest. Uwielbiam go, uwazam że będzie świetnym mężem i ojcem, ale jego wygląd i pewne cechy charakteru nie powodują że mam miękkie kolana. To nie tak że jest brzydki. Jest wręcz przystojny, ale ma rysy twarzy nie do konca w moim typie kochając się z nim przy świetle czuję raczej tkliwość i czułość, zamiast zwierzęcego pożądania. Natomiast gdy tylko wyobrażę sobie nad sobą zajebiście męską twarz i muskularne ciało, mam dreszcze. ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę, nawet jak to prowokacja to boże chroń przed takimi dziewczynami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzi mnogie
byłam w dłuuuuuuuuugim związku z takim: twarz chłopca, ciało fajnego faceta, a w środku ZWIERZĘ ;-) uwielbiałam go :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehehe ..
Na faktycznie tacy mężczyzni maja największe powodzenie u kobiet. Nie czepiajcie się jej za to że napisała prawdę. Od siebie mogę tylko powiedzieć Ci tak na pocieszenie co pewnie nie będzie dla Ciebie żadnym odkryciem, że z wiekiem człowiek się starzeje i rysy twarzy mu poważnieją niezaleznie od tego jak w młodym wieku wygląda dziecinnie. Tak samo twój facet z wiekiem jego twarz z pewnością nabierze interesujących rysów, choć wiadomo że jak go znasz na wylot to pewnie nie bedzie to robić na tobie żadnego wrażenia ale w rzeczy samej twarz jego z wiekiem ulegnie pewnym zmianom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
pewnie go zdradzisz; takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz bariusz
nie widzę nic dziwnego w tym co napisała, to czysta biologia - kobiety potrzebuję agresywnego samca, najlepiej samca alfa z dużą ilością testosteronu, a pewne rysy twarzy kojarzą się kobiecie własnie z tym hormonem i z agresją przez to że jesteśmy cywilizowani, ukladamy sobie życia z osobami które będą dla nas dobre, niekoniecznie super pociągające, spychając na bok naturalne potrzeby ciała, ale czasami może się zdarzyć wpadka. np zdrada, bo potrzeb nie da się oszukać. Facet też może się związać z chudą dziewczyną bez piersi i pupy, a potem jak spotka seks bombę która aż kipi estrogenami, która ma okrągłą dupcię (biodra rodzące duże i zdrowe dzieci) i cycki proszące o pieszczoty (które, wiadomo, byłby w stanie wykarmić małe), to żaden facet nie jest w stanie zagwarantować że będzie wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz w planie go zdradzić, to musisz dbać o dietę wysokobiałkową dla niego. Tworzące się poroże , może zachwiać równowagę białkową i facetowi będzie głowa się chwiała na boki z rogami na łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehehe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgdf
Dziewczyno masz niezle nawalone w czubie. Masz dobrego faceta ktory dba o cibie a ty szukasz buraka. Dajmu spokoj i niech sobie znajdzie lepsza bo ty nie zaslugujesz na dobrych facetow. Proponuje isc do pierdla tam maja kwadratowe geby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×