Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g ł o d o m o r

ja też kończę z jedzonkiem

Polecane posty

Gość g ł o d o m o r

Witam. Tak więc mam już dość swojego wyglądu i postanawiam to zmienić:) moja aktualna waga to 71 kg przy 169 cm wzrostu. Dążę ( od jutra of kors;p) do 55 kg. mój plan to -bieganie pół godziny kazdego ranka -100 brzuszków - po południu godzina ćwiczeń Jesli chodzi o diete to 3 chlebki wasa z czymkolwiek kazdego dnia + 2 owoce powinny wystarczyc ( a raczej musza:P) Zdaję sobie sprawe iż moja dieta nie jest najzdrowsza ( lecz sprawdzona przez kolezankę i niezbyt wymyslna:P) dlatego tez chętne do przyłączenia się zapraszam serdecznie, o pozosatłych tymczasem nie będę wspominac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 3 chlebki waza
to musza wystarczyć ale rozumiem, ze na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
hmmm no własnie chciałam zeby były tylko trzy wciagu całego dnia;p tak zeby sie z tymi owocami zmiescic w 500 kcl:) woda nam pomoze- lub tylko mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 kcal to ja jadam
na śniadanie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
ja moze nie wypowiem sie ile mogłabym zjesc na sniadanie;p ale teraz bede jesc "troche mniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
ehhh nikt sie nie przyłączy?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak ze nawet jesli schudniesz 10kg w ciagu miesiaca( bo tyle mozesz zrzucic rzy tylu kaloriach i cwiczenia) lecz gwarantuje ci ze w ciagu nastepnych miesiecy przytyjesz 20kg - jesli oczywiscie zaczniesz jesc wiecej... odradzam ci takia diete- to naprawde nie jest ani zdrowe a efekty sa krotkotrwale......a chyba tego nie chesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
hmmm no cóz... chyba juz nie zmienie decyzji, choc naprawde zdaję sobie sprawe po czesci c z tego. ale widzisz np mojej kolezanki waga utrzymu8je sie juz sporo bo kilka ładnych lat:) jak patrze na nia to naparwde chce w to wierzyc i wierze:) a Ty jetes pewnie na mż? widze z4e podobne cele;p widzisz, ujesli ja jestem na mż to nie potrafie nad soba zapanowac i ciagle cos dojadam . wiec chce skonczyc z tym raz na zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja też jestem na niskokcal. diecie ale, zobaczysz 3 Wasy to za mało a, w 500 kcal możesz naprawdę sporo zmieścić ;) *100g chudego twarogu ze szczypiorkiem *200 ml zupka gorący kubek *3 Wasy z serkiem light to zaledwie jakieś 250 kcal ;) powodzenia! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidze jeść
ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
:) ale zobacz jesli np zjem te chlebki z czyms posmarowanym konkretniej np serkim i pomiedzy tymi posiłkami owoce to tak naparwde wychodzi mi az 5 posiłków, które regularnie przyjmowane i popijane woda dadza pewnie wieksze uczucie sytosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
ja kiedys tez nie przepadałam za jedzeniem... do momentu az nie uwikaląłm sie w czaeste wyjscia na pizze, lody, obiady domowe ze znajomymi..;/zaledwie 5 lat temiu;p wazyłam 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidze jeść
ja z musu i z rozadku zjadam 2 kanapki ( kromke razowca przekrojona na pol) z jakims serkiem i warzywami a wieczorem jablko i czuje sie nażarta jak prosie do tego stopnia ze nie moge zasnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
na pewno do 23 maja:) a potem moze bede jesc troche wiecej:) ale postaram sie nie wrócic nigdy juz do obzarstwa. wiem ze jedzenie moze ni9e sprawiac przyjemnosci. kiedys w zyciu miałam taki okres;p musze jakos do niego wrócic:) a Ty ? w ogole jesli mozesz to powiedz ile wazysz przy jakim wzroscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
a ja nienawidze jesc--> miałas tak od zawsze ? i pewnie chceswz przytyc:) ;p tez tak chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak nie wiem.........
mam 162 cm wzrostu i waze 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
Adriannna? czy ta co chce przytyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidze jeść
nie chce przytyc... chcialabym moc zyc a nie musiec jesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
czyli chodzi bardziej o anoreksje tak;/ bo to chyba jedyny powod dla ktorego musisz sie zastanawiac nad tym ze musisz jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ł o d o m o r
dobra to tej osóbce, która nie lubi jesc zycze wielkiego apetytu, reszcie samozaparcia w liczeniu kcl a tymczasem mówię do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsmażane pierogi ruskie
gratuluję głupoty. Rozwalisz sobie przemianę materii i potem każda naprogramowa kcal pójdzie w tyłek. Matko, skąd się wam bierze to przekonanie, że im mniej kcal tym lepiej? Chyba tylko z braku kompletnej wiedzy o funkcjonowaniu organizmu :o A koleżance wierz, proszę Cię bardzo... mieszkałam z taką jedną, co to wszystkim wokoło mówiła, że schudła na diecie kapuścianej, karnitynie i ćwiczeniach z Cindy. A kilosy straciła, owszem, jak ją chłopak-trener i sportowiec wziął w karby (sama chciała :D), ułożył dietę (jadła chyba więcej niż ja bez odchudzania) i kazał ruszyć tyłek na siłownię. Ale to najwidoczniej wstyd i niemodnie schudnąć zdrowo, czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaa
fakt na diecie 500kcal mozna schudnąć dużo nawet, a jeśli ma się dobrą silną wolę i człowiek potrafi się kontrolować to rzeczywiście po spadku wagi na 500kcal jest w stanie utrzymać tę wagę kilka lat. Ja schudłam w ten sposób 25kg. Wagę trzymam, ale od 3 lat nie miałam czekolady w ustach, frytek czy innego dobrego smażonego jedzonka. No, ale dla mnie ważna jest figura, a nie przyjemność z jedzenia. Natomiast jeśli Ty jeść będziesz 3 chlebki wasa to potem nie wiem jak byś się starała to przytyjesz, bo musisz organizm przyzywczaić do małej ilości kalorii skurczyć żołądek, a nie odstawić jedzenie. Jeśli miesiąc masz zamiar jeść chlebki wasa to potem zjeść coś co jest niekaloryczne np. serek wiejski, jajko, jogurt naturalny, albo zupe, mięso, rybe, jakieś płatki i będziesz czuła się jakbyś połknęła balon. Ja zrobiłam ten błąd przyzwyczaiłam organizm w kółko do tego samego jedzenia i jak jadłam coś również dietetycznego, ale innego niż zazwyczaj miałam wzdęcia, brzuch mnie bolał i było źle. Potem przyzwyczaiłam organizm do większej ilości produktów i właśnie takim sposobem schudłam. Napisałaś, że musisz jeść tylko te 3 chlebki, bo nie masz samokontroli na MŻ. Więc jak Ty zamierzasz utrzymać wagę skoro nie potrafisz zapanować nad jedzeniem? Sama przed sobą przyzajesz, że nie dasz rady. Lepiej od początku poćwicz silną wole, staraj się ograncizyć kalorwie, produkty wysokotłuszczowe i węglowodany i pomalutku schudniesz. Chcesz to jedz to 500kcal, ale troche z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×