Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawiczek do odwołania

Czy używał ktoś sztucznej pochwy? Warto?

Polecane posty

Gość Edziaaaaaaaa
Ciekawe czy autor w końcu upolował tą laskę, z którą wyliczył slubie datę ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sfz
Po wielkiej namowie kupiłem sztuczną pochwę z wibratorem jak do tej pory jeszcze nie użyłem jej , jakoś nie umiem się przemóc . Prawdziwa to prawdziwe można całować ssać jest ciepła i są piersi do zabawy i co najważniejsze prawdziwa wydaje piękne jęki jak jej dobrze .Lecz chciałem spróbować z ciekawości gdyby zabrakło prawdziwej . Poradę chętnie przyjmę , a jak kobiety patrzą na to . Ja uwielbiam patrzeć jak kobieta bawi się swoją muszelką , mam taki wzwód że pękają spodenki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze by sztuczna pochwa miałą tunel 3D - fajnie to masuje penisa, no i żeby była z cyberskóry - mi takie najlepiej podeszły. Dodatkowo fajne są pochwy w różnych tubach z funkcją zasysania penisa, ja zaopartuje się w sex shopie internetowym www.esextoys24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co sie smiac. Jak ktos nie ma kobiety a co gorsza nie ma powodzenia u kobiet to pozostaja mu takie rzeczy. Ale walenie konia czy dymanie sztucznej pochwy to tylko oproznienie nadmiaru spermy. Nawet nie daje to rozladowania napiecia. Ale roznie w zyciu bywa. Nic nie zastapi prawdziwej kobitki. W dzien ponarzeka, ale w nocy rozchyli uda i wejdziesz w wilgotna szparke albo Ci o********** Choc nie kazda potrafi dobrze ciagnac, to jednak jest sztuka. Powodzenia chlopaki, obyscie znalezli prawdziwe kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 0:28 masz racje w życiu nie zawsze jest pięknie i musisz posiłkować się czymś co zastąpi prawdziwa kobietę .Lecz niestety nic nie zastąpi żywej istoty ,kupiłem sobie pochwę wydałem masę kasy i leży , nie używam jej ,jest do bani .Ze wszystkiego ręka lepsza .Mam zatem pytanie do kobiet ,czy maja te same odczucia co do zaspakajania się sztucznymi gadżetami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla rozładowania napięcia lepiej ręką ale czasami używałem jajo tenga do jednorazowej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety. Prawdziwa kobieta najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość trolololo
Jaka nie masz czasu na wyrywanie tępych panienek z osiedlowych sklepów itd... w pracy na bank nie wyrwiesz bo teraz mamy erę feministek i każdy w sumie patrzy ile zarobi i każdego podpierd.... ;p to polecam sztuczną cipkę czemu nie wszystko dla ludzi sam mam i używam lepsze to niż bordello gdzie prawie nic nie poczujesz a płacisz jak za zboże ,zwykłe dziewczyny różnie bywa ale zazwyczaj mają rozjeba....... pipki i mało co czuć i w dodatku z anusa im śmierdzi czyżby to zła dieta ? ehh Powiem krótko sztuczna pipa jest czysta nie ma hiv i innych chorób problem tylko leży w tym że nie każdy che być sam jedni lubią być sami inni już nie a doznania sztucznej pipy czy prawdziwej nie mają tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 0:32 Terz jestem facetem lecz nie stać by mnie było na tak wulgarny opis płci przeciwnej .Musisz być bardzo wulgarny do kobiet .Ty piszesz o zapachach u kobiet ,to jak my faceci podchodzimy do chigienicznego traktowania naszych narządów to wiedza właśnie kobiety ,one musza znosić smród gdy domagasz się loda ,wstyd mi za moja płeć gdyż mydło i woda to nie towar deficytowy u faceta. Co do sztucznej pochwy mam i używam często ,lecz tylko dlatego by nie być narażonym na ponowne dziecko .Robie to przy partnerce i oczywiście pomaga mi .Mam to szczęście ze mam kobietę która do seksu podchodzi jak do normalnej czynności człowieka ,niema dla nas żadnego tabu w tej dziedzinie ,taka sama czynność jak posiłek ,to przyjemne i tamto bardzo przyjemne ,gdyż z tym się rodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej nie myje tylko czasem wylizuje po wytrysku, potem jest śmierdząca jak prawdziwa pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj poraz pierwszy zrobiłem własną.. To był mój pierwszy raz bez masturbacji. To było fascynujące i miłe. Jeżeli ktoś miał by robić własną to można użyć rękawiczki gumowej i ręcznika (ciepły/zimny) różnicy to nie robi. Rękawiczkę wkłada się w złożony na pół wzdłuż ręcznik i zwija. Później rękawiczke zakładamy na ręcznik by była opięta na nim i do środka wazelina i można dać do tego np. żel specjalny jak do prawdziwego stosunku lub jakiś żel do miejsc intymnych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Po co się ograniczać do gumowej pochwy. Kup sobie zaraz gumową lalkę. To już będzie namiastka związku autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie on

Dla mnie bomba co jakis czas zamawiam nowa 🙂 leplepsza niz prawdziwa wow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×