Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomekfan

Podoba Wam się jakaś osoba - WALCZCIE !!!

Polecane posty

Gość Tomekfan

Witam Napiszę krótko , jeśli podoba się Wam jakaś osoba z widzenia i Wy też wpadliście jej w oko to działajcie . Dlaczego ? Zaraz napiszę. Znałem pewną osobę z widzenia jeszcze z podstawówki. Podobała Mi się jeszcze w podstawówce. Później wszyscy się rozeszli , ja poszedłem do średniej szkoły w innym mieście , inne towarzystwo , nowe zainteresowania i tak jakoś to wszystko przygasło. Chociaż czasami przez okres szkoły średniej , rzadko bo rzadko ale ją widywałem. Nic jednak nie robiłem w tym kierunku aby ją poznać. Bo myślałem po co mi teraz dziewczyna. I tak skończyłem szkołę średnią , poszedłem na studia a czas mijał. Dodam tylko , że nadal mieszkaliśmy i nadal mieszkamy w tym samym mieście. Przez okres studiów widywałem ją czasem w Kościele.Była ładna zawsze , ale teraz wypiękniała jeszcze bardziej - czarne kręcone włosy , ciemne oczy (ehhh jak ja uwielbiam brunetki).Pamiętam , że dwa razy nasze spojrzenia spotkały się i wtedy czułem niesamowite ciepło w środku . Ale cóż dalej nie zrobiłem nic - nie wiem czemu. Od około dwóch lat bardzo rzadko chodzę do Kościoła , więc szansa ujrzeć tę dziewczyna była bardzo mała. Jednak przed Świętami Wielkanocnymi w tym roku gdy wracałem w Niedzielę ze szkoły ujrzałem Ją jak szła do Kościoła. Serce Mi mocniej zabiło i powiedziałem dość , muszę coś zrobić. Nie wiedziałem czy kogoś ma czy nie. Teraz ta dziewczyna ma już 26 lat więc szansa , aby tak interesująca osoba nie miał kogoś była bardzo mała. Jednak postanowiłem dowiedzieć się jak się nazywa , gdzie mieszka. Pomogła mi nasza-klasa.Nie mogłem zmarnować tej ostatniej szansy. Miałem nadzieję , że jest jednak wolna. ...i cóż , niestety dowiedziałem się , że ta dziewczyna ma już kogoś. Trochę zrobiło mi się smutno i przykro ale przynajmniej spróbowałem. Życzę jej aby ułożyła sobie szczęśliwe życie. Tak więc apel do wszystkich. Jeśli ktoś się wam podoba , zróbcie coś bo może znajdziecie swoją ukochaną osobę. Nie tracicie nic , możecie tylko zyskać Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×