Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska2103

Bodowa domu

Polecane posty

chodzi mi o budowe domu chciałąbym orientacyjnie sie dowiedziec ile by taka budowa kosztowała. Planuje miec salon i kuchnie razem żeby nie było osobnych wejśc tylko nooo wiecie....łazienke na dole...i 3 pokoje na piętrze...podobaja mi sie tez parterówki ale niewiem czy nie wyjdzie drożej...nie znam sie tak na tym...moze kos budował podobny ... i napisał by ile tak go to kosztowało moze byc w stanie surowym zamknietym bo różnie potem jest z wykonczeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym obstawiala min 180tys na stan surowy (oczywiscxie zakladajac ze masz juz dzialke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden age
www.goldenage.com.pl firma zajmuje się budownictwem szkieletowym stalowym cena m2 to ok 2500 zł netto budowa domu trwa zaledwie 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwek men
Taka budowa domu, może Cię wynieść znacznie mniej, niż to jest przewidywane. A wszystko dzięki temu, że większość prac wykonacie sami. Na www.elektronarzedzia.ive.pl znajdziecie szereg potrzebnych narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dobrze zorganizuje ,troche własnej pracy, dobry projekt to 200 tys. spokojnie starczy na maly, 100m domek z dobrych materialow. Budowalem sie 2 lata temu a ceny raczej nie poszly drastycznie w gore. Oczywiście z luksusów jak klima,rekuperator,solary, ,jakies wykusze,nie zwarta bryla domu trzeba zrezygnowac. Mam kosztorys swojej budowy jakby ktos chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×