Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artisti italiani

Naklejki ścienne

Polecane posty

Gość artisti italiani

Cześć dziewczyny i nie tylko, co myślicie o naklejkach ściennych? Zastanawiam się jak upiększyć mieszkanko i tak jakoś natrafiłam na taka stronkę www.modern-wall.pl oryginalnie to wygląda na ścianie aż chce się to mieć, ale moze ktoś mi cos podrzuci jakiś pomysł czy coś? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro duzo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam coś tam
mam takie naklejki moze nie identyczne ale podobne super to wyglada i szybko i łatwo się klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artisti italiani
ale czy allegro to takie pewne? byłam tam i poziomem i wyglądem te naklejki nie powalają... muszę to przemyśleć.]chyba ze oni tez na allegro siedzą, trza przeszukać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam coś tam
w takich sklepach jak RCMB lub inne co maja wykonczenia wnetrz jest tego pełno można oglądac przeglądac i wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artisti italiani
a jednak pozwoliłam sobie już zamówić naklejke. Dam znać jak przyjdzie przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna dama
bardzo ładnie to wygląda!! ciekawe wzory i ceny bardzo przyjazne, trzeba sie skusić na wiosnę:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Naklejki na ścianie wyglądają świetnie!!Mnie się bardzo podobają! Mam w kuchni oraz salonie z naklej-to.pl a na dniach będę zamawiać też dla dzieciaków do pokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×