Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pieczar

Znam 4byłych narzeczonej w tym miejscowy kochaś który co miesiąc ma inną bodobry

Polecane posty

i tak wszyscy wiedzą z kim się bzykala lepiej sama powiedziala niż od innych miałbym się dowiedzieć bo bym szmacie wyjebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to fajny z ciebie chłopak. powiedziec ze dziewczyna to szmata i bys ja ....... ty naprawdę masz kompleksy. a tak na marginesie to ze facet miał 20 i wiecej partnerek nie znaczy ze jest dobry w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczar-zostaw ją bo jej nie kochasz, po co ma się męczyć z takim nic jak Ty, dodatkowo, może była młoda i głupia, może kochała się z \"miłości\", (ona tak to odbierała), to, że wchodzisz na forum i piszesz o swojej narzeczonej jak o dziwce świadczy o Twojej głupocie, boże ucrroń mnie przez takim zerem jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwinien stworzyć topik.Moja narzeczona to dziwka spała ze mną przed ślubem szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i robisz sobie anty reklame. a ja lubie jak facet doswiadczony, kompleksów niemam ze jestem niej doswiadczona. ale wiem ze jak potrafie doprowadzic faceta w 5minut do orgazmu to dobra jestem :D no to tyle chwalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo mam zamiar wytrwać w celibacie. bede dzielna zakładam ze uda mi sie miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyną a mimo to rozumiem jak ty się musisz czuć i jak to boli. jeśli ona pokaże lub pokazuje ci, że cię kocha bezgranicznie, jeśli czujesz, że tak jest, to z nią zostań. jeśli jednak ciągle czujesz się przy niej niedowartościowany i na straconej pozycji, to daj jej popalić i przede wszystkim znajdź sobie nową i normalną dziewczynę. takie nadal istnieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka (polka_i_spolka@o2.pl) bez komentarza do mojej deklaracji czy do haireisis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półeczka chwilowo mam zamiar wytrwać w celibacie. bede dzielna zakładam ze uda mi sie miesiac a co jak bedziesz bardzo cierpiała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym stylu. ale bede miała duzo pracy wiec nawet chwili na małe co nieco nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×