Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

co do potraw z grilla?karkówka, kiełbasa

Polecane posty

Gość cherrycoke

znudziły mi sie pomidory i ogórki. czy pasuje np sos tzatziki? co jeszcze ? Surówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos jasne, możesz też zrobić np. taki pomidorowo paprykowy, ostry. Do tego sałata z sosem vinegrette, mogą być ziemniaki opiekane do nich masło czosnkowe, możesz też zrobić bagietki nacierane czosnkiem lub po prostu posmarowane masłem czosnkowym, szaszłyki warzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
sałatka z kalafiora - surowy kalafior tniesz na droniutkie różyczki, doprawiasz majonezem z OGROMNĄ ilością koperku. niekótrzy dorzucają kukurydzę z puszki lub ogórki kiszone pokrojone w drobną kostkę, ale ja wolę bez. pieczarki grillowane. papryka grillowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do załozycielki
kefir,śmietana,troche majonezu lub bez,ogórek swieży starty-dużo,zeby sos był gęsty,mozna dodac czosnku,limonka ,vegeta do smaku. Mozna tez zmiksowac serek z pomidorami bez skórki ,bazylia,plus przyprawy według uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
dzienx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach jej....
gotuję wcześniej ziemniaki w mundurkach,potem je obieram i kroję w plastry i na plasterki kruszę ser pleśniowy lazur.Podczas gdy mięsiwo się griluje ziemniaczki migiem się podpieką w piekarniku. Do tego tylko pekińska,pomidor i sos np.czosnkowy.pychota,a ziemniaki znikająąąąąąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki z grila - obierasz, wykręcasz nóżki, faszerujesz albo nie, tylko wsypujesz przyprawy, trochę masełka albo oliwy, zawijasz w folię i na grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wypowiem
obierasz??? wywalasz nozki?? a po jaki kit??? ja tam cale pieczarki spozywam zgrilowawszy. tu ci juz poradzili co do potraw z grilla, a ja jeszcze dodam, ze zamiast nudnej kielbasy lub karkowki mozna zrobic pysznie zamarynowane piersi kurze lub steki wolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka z cebula
kaszanka z cebulka na kawalku foli aluminiowej wladziesz kaszake , robisz kikla naciec na niej , obkladasz cienkimi plasterkami surowej cebuli, sol pieprz, ostra papryczka , zawijasz w folie i na grilla -pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze obieram pieczarki a nóżki są twarde, poza tym w miejsce nózki idzie nadzienie czy przyprawy z masełkiem, więc tak jest wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóżki posiekać
Nóźki grzybów posiekać i dodać do nadzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujcie do potraw z grilla dodawać niewielka ilość imbiru...nie dość, że pyszne to jeszcze wzmaga przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra kiełbaskę maja na lap-pol.pl/. Pyszności tam oferują, jak coś zamówię, to w przeciągu pół godzinki nic nie zostaje - cała rodzina rzuca się normalnie na te wędlinki. Jak chcecie dobrze i zdrowo zjeść, to tylko u nich zamawiajcie mięsko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×