Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chyba jestem jego ofiarą

Nie o to chodzi by złowic króliczka,ale by go gonic!!!

Polecane posty

Gość lalineczka
Faceci to zdobywcy i pogoń za łupem ich nakręca-lubia adrenalinę. Mądra kobieta o tym wie i nigdy sama otwarcie nie poluje na faceta i niełatwo ja dopaść.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcv
Zalosne bo? Same szukaja szczescia a nie udaja ksiezniczki czekajacej na krolewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lubicie zdobywac tylko w pierwszym etapie znajomosci...(i jaki to mniej wiecej okres?) czy lubicie jak dziewczyn przez caly zwiazek jest troszke niedostepna:-P nie narzuca sie itp.? czy potem jednak wolicie,aby dziewczyna tez sie wykazywala incjatywa?zadzwonila napisala itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolimy zeby dziewczyna miala nas w dupie, zeby nie przejawiala zadnej inicjatywy, zeby nie dzwonila, ogolnie pelna olewka z jej strony. Oczywiscie niedostepnosc musi byc 100% przez caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Linski
Tak wolimy pozdobywac. Ja to w ogole nic nie robie tylko zdobywam, tyle mnie oto czasu zajmuje ze nie mam czasu na nic innego, wciaz zdobywam. OStatnio do wenezueli na zdobywanie jezdze, lubie sobie pozdobywac. JAk juz zdobede to kaze wypchac i powiesic na scianie mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Linski
I oczywiscie na laurach nie spoczywam, po laurach beda esmeraldy i inne. W koncu nie o to chodzi by spoczywac ale zeby gonic kroliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
Grzesiek, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Linski
Nie rozumim? Przeciez chodzi zeby gonic kroliczka, co tam jeden kroliczek, ja tak polubilem ta zabawe ze mi juz jeden kroliczek nie wystarcza, teraz urzadzamy ze znajomymi obławy. Raz na jakis czas jak sie tak umowimy to ho ho, trzebimy duzy teren z kroliczkow i innych, az sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Linski
W minionym sezone zimowym na przyklad trzebilismy Majorke, bylo kilka wypadow, to znaczy oblaw, a kroliczki calkiem clakiem, duzo pasztetu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
bzdura powtórzona 1000 razy podobno staje sie prawdą śmiało dziewczynki powtarzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek napletek
no za madre to wy nie jestescie drogie panie, na szczescie sa jeszcze normalne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek napletek
zgadzam się twoi faceci to głupiutkie stworzenia, któ®e działają jak odkurzacz - ssanie, zbieranie, wydalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×