Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Jakie praktyki seksualne powinny zostać zakazane ?

Polecane posty

Jakim praktykom seksualnym jesteście zdecydowanie przeciwne ? Odpowiedź proszę uzasadnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony proponuję scat i pissing jako wybitnie nie higieniczne oraz fisting jako niosący ryzyko poważnych urazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przeciwna, ale przeciwny: zoofilia i pedofilia: bo można mówić o ofiarach takich praktyk. Ofiarach, zmuszonych, zmanipulowanych, utożsamianych z nieiwnością, czy głupotą. Oczywiście można też zmanipulować 40letnią kobietę, ale to świadczy o niej, że w wieku 40 lat sobie na takie rzeczy pozwala. gwałty: bo żyjemy w społeczeństwie cywilizowanym, gdzie obowiązuje przyzwolenie. Gwałt tylko w formie zaplanowanego scenariusza. takie ograniczanie fistingu, pissingu... jak ktoś chce, niech ma. Seks to sprawa dotycząca dowolnej liczby odpowiedzialnych ludzi. Jak ktoś płaci składki na ZUS, to niech go potem leczą. Jak lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałt to przestępstwo kryminalne. Zoofilia i pedofilia to zboczenia które już są zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, że są to praktyki seksualne i to dosyć powszechne. Znajomy ksiądz jak mi mówił co to zoofilia w wykonaniu wiejskim, to mi się włos na głowie jeżył. A on to na spowiedzi takich rzeczy często słucha. Jeżeli o księży samych chodzi, to z pedofilią łączeni są non stop, a na gwałty w kryminale (o ile są, bo o tym wiedzą tylko ludzie z kryminału) jest przyzwolenie społeczne. Poza tym mudimy sprecyzować czym jest zakaz. Bo dla mnie te praktyki są ścigane przez prawo i prawo faktycznie ich zabrania. Niemniej zakazywanie praktyk, to po prostu pozbawienie kogoś, kto dopuszcza się takich czynów, narządów płciowych, innymi słowy całkowite wykluczenie ich ze społeczności(w tym wypadku na tle seksualnym). Bo co gwałcicielowi, jeżeli po 2 latach dostanie warunkowe, o ile nie będzie miał zawiasów? A reszta niech robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec ponury
odgryzienie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defloracja i Sodomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciwna praktykom KOŚCIOŁA jakoby to nie wolno było współżyć przed ślubem. Wogóle co do kościoła, to obcinałabym jaja księżom- po co im, skoro ślubują czystość? potem tylko alimentów nie chcą płacić i się wypierają. tak więc- NIE praktykom i zakazom KOŚCIELNYM nie popieram oczywiści "dupcenia się" z byle kim, byle jak i byle gdzie, ale sprawdzenie siebie przed (niech już będzie) ślubem powinno być obowiązkiem narzeczonych. potem tylko płacz- że niedopasowanie, różnice charakterów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaer
anal ze wzgledu na mozliwosc wystapienia urazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O jakich urazów? chyba jak facet jedzie bez mydła,pierwszy raz, dziewczyna nie chce i jest spięta- to tak. ale jak oboje tego chcą, zrobią to jak trzeba to jest to świetna alternatywa dla klasycznego seksu np, raz na m-c podczas miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przeciwna prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym siedowiedziecc
do fetyszysty - a co to zoofilia w wydaniu wiejskim? powaznie pytam, nie slyszalam o czyms takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rghhhh
Anal- dupa jest do czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś chciał
takich Asiu głupia cipo ze mozesz się nabawić hemoroidów i szczelin odbytu, zwieracz ci moze się rozluźnić na tyle ze na starosc beda ci klocki z dupy same wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warkocz weź że sie już odpyerdol odemnie i przestań zwracać się do mnie vel. cipo, suko, tępa strzało i tym podobne epitety bo ci nic nie zrobiłam. uważam też że kto używa takich słów, musiał się ich nauczyć, ponieważ ktoś tak DO NIEGO się zwracał. współczuję Ci więc. i wytłumacz mi o co ci biega, że piszesz pod tyloma pomarańczowymi nickami i tak na mnie bluzgasz bo nie rozumiem? jakieś kompleksy? a sama pisałaś setki razy nt. anala i BARDZO go chwaliłaś, więc co? zwieracz ci puścił? hemoroidy wylazły i tak przestrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy jest
asisko, warkocz w sensie warkocz komety? to ona zyje jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie warkocz komety, teraz pisze pod nickiem dopieszczona żona,a pod pomarańczowymi setkami nicków od jakiegoś czasu bluzga na mnie cokolwiek napisze. i nie rozumiem dlaczego. sądze że kompleksy, albo... chooy wie co może być przyczyną że ktoś regularnie obraża w bardzo mocny sposób zupełnie nieznaną sobie osobę, i robi to w dziwny i zabawny sposób (że niby nikt nie wie że to ona na mnie najeżdza) ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka23
Przed ślubem nie ma mowy o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks analny zasadniczo jest OK ale po pierwszej należy stosować dużo lubrykantu, po drugiej Pan musi być delikatny, po trzecież seksu analnego nie powinno się uprawiać często (powiedzmy, raz w miesiącu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. and Mrs. Pikuś
- gderanie - "dobrze ci było ?" - zadane tuż po - "trzeba sufit pomalować" - wypowiadane przez oną w pozycji klasycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakazane powinny być: -nekrofilia- nie muszę wyjaśniać; -pedofilia-to samo; -zoofilia-to samo. -pissing- pomijając moje osobiste poglądy, to jest to bardzo niehigieniczne ;/ -scating- to samo a ponad to: -zdrada :D -lepiej coś zakończyć, niż działać na 2 fronty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedofilia, zoofilia, nekrofilia zakazane .... chyba nic nie dorzuciłabym, jeżeli komuś babranie w gównie sprawia frajdę tudzież oblewanie się moczem i inne szambo-zabawy jego sprawa a to, że jest popierdoolony to już inna sprawa :D Jeśli komuś sprawia frajde wkładanie sobie do tyłka wiadra jego sprawa , ja nie będę nosiła pieluch tylko on :D Asisko>>a co ma Kościół do twoich praktyk seksualnych :o ? Nikt cie nie zmusza do chodzenia bądź wiary w cokolwiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana ale dzis w pomaranczy
Asisko :classic_cool:😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×