Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaCB

praca SKOK Piast

Polecane posty

Gość AnkaCB

Witam, Dostałam zaproszenie na romowe do tego skok-u na stanowisko kierownika oddziału. Czy możecie mi napisać ogólnie jak sie pracuje w tej firmie jakie są wynagrodzenia. Pracuje już w banku- dobrym banku- na stanowisku doradcy. stanowisko kierownika to dla mnie awans którego nie będę miała w obecnej pracy tylko boję się żebym nie trafiła gorzej. pls o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleblebleble222222
Anka nie pchaj się do żadnego SKOK-u, przeszłam przez piekło 2 skoków w tym i kierownika oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość..
rekrutacja w skoku piast na lubelszczyźnie to masakra!zeeero profesjonalizmu!czy komukolwiek przyszło by do głowy że os.rekrutująca(p.dyrektor) karze dzwonic rekrutowanemu 3 RAZY z godziny na godzine! aby uzyskac inf.czy jest zatrudniony czy tez nie?!!wg.mnie(i nie tylko)profesjolany pracodawca powinien-tak jak wczesniej ustalilismy poinf.o odpowiedzi(dodam ze miała byc zaraz następnego dnia)!!!gdy po tygodniu zadzw.zeby miec jasność syt.(choc dla mnie była już b.jasna)uzysk.inf.: "prosze zadzwonic w piątek",potem "prosze zadzw. o 12","prosze zadzw.za trzy godz".Teraz juz wiem ze osoba rekr.odp.miała juz wczesniej tylko po co robiła taką szopkę i kazała wydzwaniac?makabra! a na koniec uzysk.inf."jestem osobą profesjonalną więc od razu informuje o decyzji!! hahahahahahah dobre! nikomu nie zyczę takiego "profesjonalizmu":) Jaka rekrutacja taki pracodawca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darku, idź do Skok'u
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×