Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylazmeczonazona

Były mąż a nowy zwiazek

Polecane posty

Gość bylazmeczonazona

Jestem juz ponad rok po rozwodzie, jestem dość młoda-mam 26 lat,od niedawna sie z kimś spotykam i tu sie pojawia problem-były mąż. On mnie ciagle nachodzi, kontroluje, grozi mi i moim znajomym.Kazdy facet który sie do mnie zblizy to mówi ze go wyr**cha.Ja naprawdę chce byc szczęśliwa, kazdy chyba na to zasługuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza82
Udokumentuj groźby karalne (nagraj na dyktafon w komórce na przykład), zadbaj o świadków i złóż pozew do sądu w związku właśnie z groźbami karalnymi. Zdobędziesz zakaz zbliżania się do Ciebie i luz. Wiem, że to nie jest łatwe ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylazmeczonazona
juz naprawde jestem tym zmeczona,tak bardzo chce normalnie zyć,byc szczesliwą.Z reka na sercu moge powiedziec ze jakby go szlag trafił to bym poczuła ulgę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyktafon w komórce niestety nie będzie uznany za wiarygodny dowód w sprawie..... moja znajoma chciała użyć zapisu cyfrowego, i to usłyszała w odpowiedzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylazmeczonazona
to co mozna zrobic, nie licze na to ze sie opamieta bo to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylazmeczonazona
z tymi swiadkami to ciezko bo przewaznie w domu dochodzi do akcji, sasiedzi nic nie widza i nie słyszą tradycyjnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno zasadnicze pytanie - jak to w domu dochodzi do "akcji"? po co wpuszczasz go do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
No własnie, Ewa zadała słuszne pytanie. Nie wpuszczaj go, nie rozmawiaj z nim i w ogóle nie dopuszczaj do kontaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttti
A co on ma jeszcze do Ciebie. Jesteś wolna, po co z nim gadasz, wpuszczasz do domu jak ktoś słusznie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylazmeczonazona
no własnie rzecz w tym ze sa dzieci, on nie ma ograniczonych praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Dzieci niech zabiera na spacer albo do siebie. Nie jest powierdziane, że musi z nimi siedzieć u ciebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej, że się awanturuje - mojego progu by nie przekroczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nagrania to ja bym faceta nagrała. On nie musi wiedzieć ze to nie bęzie dowód w sądzie, więc informacja że masz taki dowód może go zmusić do tego by sie uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×