Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moscato

2 miesiące z SHAPE. Efekty jak marzenie!

Polecane posty

Witam i zapraszam wszystkie mądre kobitki na diecie, żeby przyłączyły się do mnie na 2 miesiące albo jak komu pasuje :). Chcę zacząć tracić na wadzę w odpowiedni sposób - dieta i ćwiczenia. Wg mnie najlepszym motywatorem jest gazeta SHAPE - kupuję ją i ona pozwala wziąć mi się w garść. W ostatnim numerze jest książeczka z dietą i planem treningowym na miesiąc. Wygląda zachęcająco. Ja biorę się za siebie już teraz! Bikini na mnie już czeka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc moscato
moscato wrzuc te dietke ,rozpisz ja tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszeczkę to potrwa bo jest tego sporo :) Zaraz zacznę przepisywać i wrzucę za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc moscato
swietnie,ja zaczekam i dołaczam do Ciebie.Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, sporo tu przepisywania :p Porobię fotki (nie mam skanera) i wrzucę na CHOMIKA, i podam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc moscato
dobra,jesli mozesz zrob takze zdjecia treningow ok? ja jestem caly czas,nie spiesz sie:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabyś podać swojego maila? Chomikuj.pl chyba nie działa bo nie chce mi się otworzyć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moskato czy i ja moge to dietke? odezwe sie na maila do ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czy i ja bym mogła dostać na meila?? jestem na diecie już 17 dni ( jem racjonalniej no ale nie cwicze) i chcialabym teraz zacząć ćwiczyć:) a razem wspierając się bezdie łatwiej;) kasiadw1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, długo się ładuje a ja zaraz muszę lecieć. Utworzę album Picassa na google i podam wam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do boju :) Jakie plany na jutro?? Ja na rower wsiadam, spaceruję i robię zakupy bo skończyło mi się chude żarełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nikomu się to nie przydało poza mnA ;] A u mnie już minus 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda.
minus 5 kilo! Ciało coraz jędrniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma mia
wow 10 kg w niecały miesiac!! gratuluje serdecznie!!jaka to dietka i na czym polega???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem warzywka, tylko wieczorem jakieś białko np. rybka gotowana albo pierś kurczaka. Raz na 3 dni jabłko na deser :) I codziennie póltorej godziny ćwiczeń, intensywnych. Daje w kość ale efekty są warte cierpień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba1988
moscato>> mozesz wyslac mi ta diete?napisz cos wiecej o twoim odchudzaniu... chcialabym zgubic 4kg i daje sobie na to 4tyg, myslisz ze sie uda?ty bardzo duzo schudlas w szybkim czasie... ja mam 171cm wzrostu i 62kg bede bardzo wdzieczna za dietke... czarnamamba1988@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, tu nie ma odgórnych zasad poza ty, ze jem tylko warzywa, raz na dzien porcja bialka i raz na 3 dni owoc. Udaje mi sie dociagnac do 800 kcal bo warzywa sa sycace. Dowolnosc przepisow, dowolna ilosc posilkow i cwiczenia przede wszystkim :) Oczywiscie najwiecej chudnie ten co ma duzo do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba1988
a moglabys wyslac mi ten plan??bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×