Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieter007

TYLKO DO KOBIET PYTANIE

Polecane posty

Gość no przede wszystkim to taki
1) ktory nie lubi zwierzat (nie musi ich kochac, byleby nie krzywdzil i mial w sobie odrobine empatii, a przede wszystkim wyrozumialosc dla mojego fiola na punkcie zwierzat - moglby raz na rok oddac 1% podatku dla nich) 2) jezeli chodzi o wyglad to dobijaja mnie takie szczegoly jak: dredy i brudne zeby. 3) niewiernosc 4) niepunktualnosc 5) agresja (wulgarny, chamski, niekulturalny, klotliwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhihih_i
1. brak kultury osobistej i społecznej 2. Posiada nałogi 3. Nie wierny 4. Nie szczery 5. niski, gruby i zaniedbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Skoro wszystkie z Was praktycznie zgodnie stwierdzily jaki facet byc nie moze, to jak wytlumaczyc fakt, ze na ulicach roi sie od par, w ktorych kobieta jest calkiem OK, a facet to kompletny burak, dno, cham czy kmiot?\" z braku laku dobry kit..byleby się dobrze prezentował na zdjęciach na naszej klasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
Z czegoś trzeba wybrać lepsze to niż życie w celibacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 brak inteligencji 2 brak
higieny 3 otylosc 4 nieumiejetnosc gotowania 5 brak hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cream
16:09 [zgłoś do usunięcia] cream w pomarańczy ale niezłe kity wciskacie dla was liczy sie - dobrze zbudowany - wygolony na łyso dres (często tacy mają najładniejsze dziewczyny wiem bo widziałem) - zaradny - chamski taka jest prawda i nie pisze tego poto aby sie dowartociowac tylko po to aby potwierdzic ze wy inaczej mówicie a inaczej robicie Skoro za najlepsze dziewczyny uwazasz krzakowe cichodajki z tipsami na pol metra i ze zsolaryzowanym ryjkiem, coz zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhihih_i
Doprawdy -> a jak wytłumaczysz to kiedy idzie super przyustojny facet z dziewczyną grubą, niską, pryszczatą i z tłustymi włosami ;> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×