Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez haczyków proszę

Do facetów Z czym się wam kojarzy elegancka kobieta, taka z klasą?

Polecane posty

Gość bez haczyków proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnaszacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą, ale się wypowiem: z okularami Chanel:classic_cool: A tak serio to: kobieta, która nie jest wulgarna, ma kase, klasycznie się ubiera, ładnie pachnie i jest zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca kiszonej kapusty
podpisuje sie pod tym powyzej dodam tylko od siebie: nigdy nie zalozy balerinek, no moze na dzialke o ile zalozymy ze elegancka kobieta spedza czas na dzialce,niestety tak sie sklada ze te nieszczesne buty ktore teraz nosi jakies 90 % polek sa tak niekobiece ze widok kobiety(dziewczyny ) w nich po prostu smieszy .Wyglada to mniej wiecej tak jak trampki do garnituru vide Kammel czy Ibisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzący
http://www.voila.pl/445/pjpu0/?1 To jest wg mnie kobieta z klasą. Ładnie ubrana kobieco, podkreślona uroda, subtelna, elegancka, z szykiem i gracją. Dla porównania: http://www.voila.pl/450/wg12h/?1 Białe kozaczki, białe spodnie, kurteczka, złoty pasek z bazaru, rózowa torebeczka, włosy na borsuka, skóra spalona solarium. Czy wy kobiety widzicie siebie w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od kiszonej
co ci nie pasuje w balerinkach??? mówię o takim typie: http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,6401165,Baleriny_New_Yorker.html a nie jakieś złote, z czubem czy inne kiczowate. Ale klasyczne, delikatne w klasycznym kolorze. To są świetne buty - a ich największą zaletą jest wygoda, połączona z kobiecością (butów sportowych ja osobiście nienawidzę i nie noszę). Uważam że są bardzo kobiece pod warunkiem używa się ich do odpowiedniej okazji. Mam na mysli codzienną bieganinę, kiedy nosi się jakieś jeansy i bluzeczkę, żakiet... I oczywiście nie nosi się ich na gołą stopę w środku lata. Jeśli ktoś utożsamia kobiecość w chodzeniu przez cały dzień na szpilkach to przykro mi bardzo, ale mało która kobieta wytrzyma takie tortury. Oczywiście wypowiadają się tutaj zawsze mężczyźni którzy całe życie łażą w trampach i butach na płaskiej podeszwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Kobieta z klasą zna słowo umiar- we wszystkim. Nie wygląda jak cyrkowy klaun. Chodzi z wyprostowanymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie kojarzy z
-jasną skórą -niefarbowanymi włosami -delikatnym makijażem -perfekcyjną higieną -markową wodą toaletową/perfumami używanymi umiejętnie -ubiorem dostosowanym do okazji ale nigdy nie wulgarnym i kiczowatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonkaa
- nie kupuje podrabianych perfumow i torebek na alegro - nie farbuje wlosow na borsuka - nie nosi tipsow - nie nosi bialych kozakow - omija solarium wielkim lukiem - nie nosi biodrowek na schabach - nie wystaja jej majtki - nie pali papierosow na ulicy/w chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca kiszonej kapusty
kobieto(?) jezeli te baleriny maja jakiekolwiek powiazanie z kobiecoscia to chyba tylko z nazwy , baleriny to buty przeznaczone dla dzieci od lat 5-15, podaje ci pierwsze lepszy link do butow ktore nie sa na wysokim obcasie ,ale sa 100% kobiece, ksztaltem przypominaja baleriny gdyby im obciac ten obcas, wypisz wymaluj baleriny, ale wlasnie ten niewielki obcasik sprawia ze ten but staje sie kobiecy, mysle ze ten obcas nie jest jakims wielkim utrudnieniem (ma tylko 3cm) ale jak inaczej uklada sie noga i jak inaczej od razu to wyglada .tu jest link: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-5098-SAGAN-1075.html lub ten: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-2018-Rylko-8211-I3N15A.html tu troche wyzszy obcas :http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-1130-Eksbut-401.html lub ew. jesli juz ktos nie moze sie obejsc bez balerin to mysle ze te: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-578-Polbuty-Axel-C380.html lub te:http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-2054-Ebata-8211-054194.html nie sa to oczywiscie jakies wyszukane buty po prostu weszlem na pierwszy lepszy sklep z butami wystukany w googlach i podalem jak inaczej mozna podejsc to wygodnych butow a jednoczesnie kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale te buty
które pokazalas (mowie do osoby nade mną) są tak straszne ze az żal patrzeć. Tzn obejrzałam tylko te : http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-2018-R ylko-8211-I3N15A.html ... Nie wierzę, serio, nie wierzę że to się może komuś podobać. Te buty są tak babciowate ze az szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdlsdb
Zgadzam się z Tobą, że można mieć kobiece buty na niskim obcasie, ale naprawdę te, które Ty pokazałaś pasują do osoby koło 50tki. Młoda dziewczyna/kobieta będzie wyglądać w nich paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhaaaaaaaaaaaaa
TO pokaż proszę kobiece buty na obcasie góra 5 cm, które nadają się do chodzenia i które nie mają czubów. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet.....
baleriny są tragiczne i racja chodzi w nich teraz 90 % kobiet i tyle samo wyglada w nich tragicznie , obciach jakich mało te wszystkie kobiety wyglądają jak klony i na pewno kobiecości w nich z grosz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonkaa
zgadzam sie z poprzedniczka. te buty na tym linku sa tak tragiczne, ze zastanawiam sie, kto tutaj powaznie polecil nam je jako alternatywe do balerinek. jakies komletne bezguscie. zgadzam sie, ze w balerinach klasycznych nie kazda kobieca noga ladnie wyglada, ale to dotyczy niemal kazedego rodzaju odziezy. w biodrowkach tez 80 procent nastolatek wyglada jak pasztet, po ktorym tir przejechal. ponadto kto mowi, ze trzeba nosic obacas (chociazby maly) aby wygladac kobieco? bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeee no
te buty z linka to chyba jakas prowokacja. kurde, gdzie takie cos wyczasneles? ponadto, to co plec meska nam kaze ogladac latem i zima na swoich stopach, tez nie miesci sie w kategoriach "eleganckie". juz na sama mysl o tych oblesnych sandalach przechodzi ochota na lato. kobitki, moze my stworzymy topik pt. "co nam sie kojarzy z eleganckim mezczyzna", to tym szowinistom, co nas najchetniej caly dzien w szpilkach widzieliby, przejdzie smiech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca kiszonej kapusty
ok czuje sie zmuszony do wytlumaczenia, buty ktore podalem w linkach znalazlem w pierwszym lepszym sklepie internetowym, nie szukalem po calym necie po prostu wybralem pierwszy sklep z gory, wydaje mi sie ze te buty nie sa takie złe, przynajmniej gdybym widzial je na kobiecej stopie pomyslalbym ze naprawde nie ma sie czego wstydzic ,sa to buty ktore kojarza mi sie z kobiecoscia i mysle ze wiek nie ma tu znaczenia bo rownie dobrze widzialbym je na mlodej stopce;-) naprawde podtrzymuje swoje zdanie i mowie ze sa to buty ktorym nic nie brakuje,. wiem ze sa buty piekniejsze (chocby Kazar) nie jest to jakis majstersztyk ani to co ja lubie najbardziej w kobiecych butach ale jak mowie sa napewno lepsza alternatywa dla balerinek ktore nijak mi sie nie kojarza z dziewczyna(kobieta) powyzej 17 lat; To sa po prostu buty dla dzieci, czy tego nie widac? naprawde smiesznie to wyglada, mysle ze mozna to tylko porownac do trampek z gajerem lub sandalow z bialym soksami ,same przyznacie ze wyglada to conajmniej komicznie; ok mowicie ze te buty sa tragiczne i dla starych babek w takim razie pokazcie wasz gust i co mozecie zaproponowac w zamian za balerinki ,jak mowie mam fikola na punkcie butow( no moze troche przesadzilem:-p ale zwracam na nie uwage) i jestem ciekawy co wam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe, nie widac, azeby balerinki byly butami dla dzieci. Ja sama nie przepadam za niewygodnymi butami, dlatego lubie i baleriny. Moim zdaniem skorzane balerinki na ksztaltnej nodze obciagnietej ponczoszka o koronkowej fakturze nie wygladaja dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapetbezdoniczek
tomiasty, te balerinki faktycznie wyglądają ciekawie. I ładnie :) Tylko zastanawiam sie jak długo te "skrzydełka" utrzymają sie na nich. Jeden spacer? Dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr sprzedawco, bez urazy, ale podejrzewam ze zadna młoda kobieta nie załozy butow, do których linki podałes. niezaleznie od tego czy jest bezgusciem, czy nie. jestem młoda osoba i pewnie nie tylo ja sadze ze to raczej buty dla pan, po 40. sama szukałam podobnych dla mamy. a mama juz młoda osoba nie jest. co do balerinek równiez sie nie zgodze. odpowiednio dobrane potrafia byc naprawde bardzo eleganckie :) no ale w nazwie topiku jest opinia facetów- wiec opinie jednego juz mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapetbezdoniczek
Tak, wiem, że tanie i tandetne ale chodzi mi o fason. Nieco bardziej eleganckie baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiasty
a co dziewczyny sądzicie o torebkach louis vuitton? Mi kojarzą się właśnie z elegancją - maja coś w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam lujo
ok louis vuitton jest elegancki,ale kiedy jest oryginalny i kidy go nosi kobieta z klasa,a nie panienka w mini,cala Polska nosi torebke,ktora za granica jest uwazana za pewien rodzaj luksusu a co do balerinek,to je nosze i bede je nosic, jesli mowimy tu o kiczowatych plastikowych to faktycznie tragedia, ja stawiam na bardzo dobre buty !!zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca kiszonej kapusty
Energiczna 30tka przyznaje ze sa fajne ,naprawde bardzo ladnie wykonane i przyznaje ze mi sie podobaja pomimo tego ze sa to balerinki ale teraz biorac pod uwage kobiete jako calosc od stop do glowy wolabym zeby zakonczenie (dolne)bylo ciut powabniejsze to jest ta kropka nad "i" ktorej nie maja balerinki . Kobieta na wyższym obcasie ma inna sylwetke i zupelnie inaczej chodzi niz na plaskim,tu jest wlasnie ten "ukryty wymiar" , Natomiast płaskie obuwie wcale nie jest na przegranej pozycji ale tylko w wersji letniej bo juz np klapki lub japonki sa baaaaardzo very sexy ale jest to spowodowane odkrytą stopą i tym co one odkrywaja a wiec cale piekno kobiecych stop, ktore sa to baaaardzo seksowna czescia ciala (przynajmniej dla mnie i fajnie jest kiedy zakonczone sa milym dla oka obuwiem (najlepiej podkreslajacym to piekno lub odkrywajacym je)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonkaa
sprzedawco rzuc nam fote twoich butow a my ocenimy czy nam sie kojarzy z meskoscia :-) co do torebek louis v. i innych: tylko i wylaczniejesli sa orgyginalne a nie pamiatka z wakacji w turcji. wiem, ze sa warsztaty, gdzie mozna sobie zamowic torebke i robia ja na zamowienie. wtedy np. mozna dac fote z fasonem a oni wykonuja ze super skory. koszt tez ok. 500 zl. polecam, gdy komus sie strasznie fason lub kolor podoba a nie moze znalesc w sklepie. i nie jest to co prawda oryg. ale nie jest to tez tandeta z mega napisem chanel, gdzie juz material (eko skora) i wykonanie krzycza kiczem. jest wiele eleganckich rzeczy i dodatkow niedrogich ale tez nie tandetnych, mysle ze na kazda kieszen sie cos znajdzie. ale takie nasladowania victorii beckham co najwyzej rozmiesza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×