Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez haczyków proszę

Do facetów Z czym się wam kojarzy elegancka kobieta, taka z klasą?

Polecane posty

Gość wannda
Ja sie ze sprzedawca kaupsty zgadzam. Tzn nie zgadzam się z tymi butami, które pokazał, bo to jakieśokropne buty dla babci na różaniec. Ale zgadzam się, że kobieta w butach bez obcasów nie wygląda tak dobrze, jak kobieta w butach na choćby 3-centymentrowym obcasie. Stopa lepiej leży, napinająsie mieśnie łydki i noga wygląda po prostu zgrabnie. Ja na szpilkach totalnie nie potrafie chodzić i najbardziej lubie buty sportowe, ale nawet but sportowy musi mieć o te 1.5 albo 2 cm wyzej pietę niz palce. Dla mnie baleriny nie sąwygodne. Pieta mi ucieka do tyłu i źle mi sięw nich chodzi. Wizualnie buty jako buty mi sie podobają, bo wygladają wdziecznie, ale juz na nodze - nie. Wygladają jak kacze płetwy. Czekam na baleriny ze zgrabnym obcasikiem, tak 2-3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda
A dla mnie kobieta z klasą to taka, która jest zadowolona z siebie, szanuje innych ludzi, słucha, co sie do niej mówi, nie buduje sobie zdania na jakis temat po jednym rzucie oka, jest pogodna, optymistycznie nastawiona, przyjazna dla ludzi i zwierząt, jednocześnie potrafiaca wyznaczyc granice, co wolno w stosunku do niej, a co nie. Taka kobieta chodzi wyprostowana, ma spokojną twarz, niesciagniętą. Nieważne, co ma na sobie. No, moze nie do końca - kobieta z klasąma swój styl, niekoniecznie elegancki, niekoniecznie stonowany. Kobieta z klasą nie leci bez opamiętania za modą, nie wyrzuca wszystkich ubrań, jak staną sieniemodne, kobieta z klasą raczej kojarzy mi sie z ubraniami klasycznymi, ponadczasowymi, a z modnych rzeczy to tylko drobiazgi, nieliczne elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana od kapusty
wybacz ale buty które podałeś nie nadają się nawet do sadzenia kapusty na polu totalne bezguście i brak kobiecości - takie buty noszą starsze schorowane kobiety, które mają problemy z nogami. albo zakonnice. a podane wyżej balerinki z new yorkera - są bardzo kobiece - na szczupłej ślicznej nodze będą wyglądać bosko. balerinki dla dzieci i balerinki dla kobiet dorosłych - to są zupełnie różne sprawy - jak ktoś nie widzi różnicy to chyba ma problem. poza tym balerinka balerince nierówna - w każdym gatunku obuwia czy stroju są egzemplarze śliczne z klasą i totalny kicz i bezguście. Akurat te butki z new yorkera - to klasyka klasyki - proste, subtelne i gustowne. Oczyiwście chodzi o fason i wygląd - co do jakości materiału się nie wypowiadam bo nie widziałam tych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackMamba0
Kobieta z klasą...hmmmm takie się widzi...słyszy i czuje..& roli żadnej nie gra tu D&G,Chanel czy inni ... Z taktem,umiarem,zasadą i sposobem bycia człowiek sie rodzi... ewentualnie później się dokształca ;] Elegancka kobieta z klasą kojarzy się logicznie : z elegancją-nienagannym wizerunkiem...i klas a-odpowiednim sposobem bycia... Życzmy sobie wielu kobiet z klasą...No cóż...Nie spotkamy ich od tak!.. Nazwijmy to niestety wg mnie "gatunkiem powoli wymierającym"... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, ze nie mezczyzna to sie wypowiem. dla mnie kobieta z klasa to taka, ktora potrafi ubrac sie z umiarem i elegancko a do tego ma odpwiednie zachowanie: nie wyniosle i nie wulgarne, wie gdzie i co pasuje. do tego musi miec nienaganna higiene, zadbane rece i stopy. ale nie, nie uwazam, ze kobieta z klasa musi byc perfekcyjna i na szpilkach caly czas. w koncu kazdy w pewnym momencie przychodzi do domu i ma cohte zrelaksowac sie w domu w dresie z kubkiem herbaty. tylko, ze nawet w dresie i welnianych skarpetkach kobieta z klasa wyglada z klasa a nie niechlujnie. a co do dyskusji o balerinkach. balerinki sa i beda. po pierwsze sa wygodne a po drugie na niektorych bardzo dobrze sie prezentuja. sama mam wiele par, wiecej niz butow na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola manola
Mnie kojarzą się eleganckie kobiety z eleganckimi butami. mam fetysz na punkcie obuwia więc zawsze zwracam uwagę na to jakie buty kobieta ma na nogach. najchętniej to sama bym miała par butów tyle co dni jest w roku. Zresztą ostatnio natrafiłam na stronę sklepu gdzie są chyba najładniejsze buty w Polsce zgromadzone pod jednym dachem. http://www.schaffashoes.pl/index.html sami zobaczcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje buty
Za najlepsze buty na swiecie uwazam buty Christian Laboutin.Nie mieszkam w Polscde wiec mam to szczescie ze moge je u siebie kupic.Sa cudowne,bardzo wygodne mimo ze cholernie wysoki ale tez bardzo drogie.Jednak nie potrafie sobie odmowic chociaz dwoch par w roku.Uwazam ze elegancka kobieta to zadbane wlosy, dloniei,ladne buty i oczywisie subtelnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_ogarniam_tego
Elegancka kobieta: - ułożona fryzura (ponadczasowa, modna, nieprzesadzona) - szykowne szpilki - makijaż - dopasowane ubranie(z dobrej jakości tkanin) - drobne dodatki - kolczyki, bransoletka, wisiorek, pasek, rękawiczki (zapomniany gadżet) - kobieca bielizna pod spodem - uśmiech na ustach - konsekwencja i jednocześnie delikatność - energia i zalotność - ten ruch bioder podczas poruszania się * polakierowane paznokcie zamiast tipsów * pończochy zamiast rajstop * pewność siebie zamiast nijakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×