Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miszczu

Wielokrony orgazm -

Polecane posty

ja orgazm wielokrotny osiagam jak mi faet dobrzepacowke zrobi.... bosko jest, nie raz darzalo mi sie przy okazji miec babski wytrysk....... ale zeby mnie facet posuwal 6h to marzenie chyba bym umarla z rozkoszy zwlaszcza na pieska....... gratlacje i zazdroszcze partnerce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciuchy z was
posuwał 6 godzin a wy to łykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninfomanka
Przy palcóweczkach też odlatuję :D Co do masażu, to kiedyś udało mi się dojść przy samym masażu plecków, bez jakiś dodatkowych trików erotycznych :D Mam niesamowicie wrażliwą skórę w okolicy lędźwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhhhy skasc to znam, podobne rzeczy czasem moje pani tez sie dzieja;) wszystko zalezy od masujacego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciuchy z was
Jak nie będzie mieć tych 5 orgazmów w godzinę to nie będzie ich mieć nawet w 10 godzin posuwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciuchy z was
Zdolność kobiet do orgazmu nie jest niewyczerpana gdyby było inaczej czym dłużej by się kochała tym miała by więcej czyli kobiety robiące gang bang miałyby ich 1000 a tak nie jest niestety, też mają ich pięć lub 10 w początkowej fazie i to wszystko a dalsza jazda to już tylko taka fantazja choć też może być przyjemna pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninfomanka
Nawet nie tyle od masującego co od sposobu w jaki dotyka i odpowiedniej sekwencji ruchów. Mi się to przydarzyło na profesjonalnym masażu, dodam że nie miałam żadnych fantazji - przynajmniej nim mi się to przytrafiło;) I w sumie nie powiem bardzo przyjemna sytuacja ale i w jakiś sposób krępujaca.Starałam się tam leżeć cicho, ale facet był niewidomy i na 100% musiał wyczuć drżenie mojego ciałą i przyspieszony oddech. W sumie przeszliśmy nad tym do porządku dziennego. Pewnie jako zawodowy masażysta miał wiele takich sytuacji :D Zresztą tak mi się wydaję, że w jakimś stopniu był to komplement dla jego umiejętności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niewidomy to napewno wyczul za nim ty nawet;) inne zmysly sie wyostrzaja.. ja uwazam taki masaz za swietna forme okazania uczucia drigiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu
Do dziewuchy z was. Ej ja napisałem jak było jaki sens by miało pisać o czymś czego nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Miszcza
To co pisał Miszczu to prawda - wczoraj spędziliśmy 6 wspaniałych godzin, i żebyście nie mówili że udawałam - to prawda doszłam 5 razy. To był najprzyjemniejszy dzień w moim życiu - oby częściej mi robił takie miłe niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninfomanka
Taki masaż to cudowny relaks, a jeśli jest się z kimś to i wspaniały sposób na pieszczotę i okazanie uczuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dajcie ruchy takiego masazu co i jak wykonywac dwie godzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_K
Polecam nakładkę silikonową "maczuGa" ekstra orgazm gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca temate
Ło żesz, 6 godzin przeca zajebać się można... Moja miała kiedyś 8 orgazmów w ciągu 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ladnie 6 godzin
ale 5 orgazmow w 6 godzin to raczej malo. moja ma 3 w ciagu godziny. jeden pochwowy i 2 lechtaczkowe. najdluzej robilem to 4 godziny lacznie z dluga gra wstepna. mysle ze dluzej sie nie oplaca bo i poco sie meczyc. liczy sie jakos sexu a nie ile godzin sie kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×