Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

jest tu jakiś nienormalny facet ??

Polecane posty

Co tak ostatnio wszyscy szukają normalnych facetów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co rozumiesz przez powiedzenie nienormalny? Wszystko zależy od punktu widzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo normalny od razu zobaczy że ze mną jest coś nie tak więc ..szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest z Tobą nie tak? To nienormalny = taki, który nie widzi wad? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauraczam się w kims kto mnie totalnie nie chce i beczę sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka - znajdź nowego, mówie Ci. Ale Ty to jak cream - chcesz rad, ale nic z nimi nie robisz :o nie lubie tak jak szczępie jezyk na daremno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym chyba nie ma nic dziwnego? Zazwyczaj bardziej pociągają nas osoby w jakiś tam sposób niedostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIezbyt normalny
do nauki sie bierz a nie siedzisz tu i trujesz zbijajac bonki (albo bomki), i zatruwasz innym atfosmere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka .. odrobione a do wkuwania nie mam siły jeszcze jutro do pracy:O nie cierpię długich weekendów jeszcze jak wakacje będą to się wyprowadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIezbyt normalny
W tym rzecz ze ja nie mowie o jakims tam mechanicznym wkuwaniu i naukach na pale, tylko o prawdziwej nauce tego co w zyciu jest niezbedne. " Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał, byłbym miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym. I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym I choćbym rozdał całe mienie swoje, i choćbym ciało swoje wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi to nie pomoże. Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie
krzyw sie tak bo nie daj Bog Ci tak jeszcze zostanie :o glowa uszy i tzycki do gory :-P byle do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go kocham tak sobie w nocy sie wiercilam i myslalam i wymyslilam\\ ale co mi po tym .. powiem mu i co? on bedzie mogł mnie tylko podeptac. \ja nic od niego nie chce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pojdę jeszcze wezmę kocyk i nad jezioro pojdę .. chcialabym do niego napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz do niego w czym problem? :o🖐️ Już Ci pisałem, więcej działaj, a mniej pisz. 🖐️ Jak wrócisz to pamiętaj, że mi coś obiecałaś. :classic_cool:🖐️ Miłego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem , pamietam :p ale podaj mi przyklad.. jak napisze ; hej co porabiasz - to on , ze nic ciekawego :o co innego możńa ? że tęsknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, zresztą i tak nie napiszesz tego co bym Ci doradził. :P🖐️ Pisz co Ci leży na sercu przecież i tak bardziej juz się skompromitować nie możesz. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny facet
mawronka ale ty sie ograniczasz, sprobuj zrobic cos nietypowego i nie mysl o facetach, widac ze masz straszne parcie... wykup jakas wycieczke, daj sobie czas, znajdz jakas perspektywe, wychodz ze znajomymi, idzie lato wyjezddzaj gdzies na wycieczki jak masz czas, nawetna weekend, do innego miasata, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prace , od ktorej ciezko sie wywinąć /rodzina/ a parcie mam , ale co ja poradzę .. to chyba przez ten okres czy co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralny facet
A czy ty w ogole wiesz czego chcesz czy za przeproszenem swedzi cie tylek? JAk wiesz czego chcesz to tak postepuj, nie cisnij tylko daj sobie szanse. Zapanuj nad soba po prostu, przestan sie masturbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wiara - cicho siedz :P chodze na plaskim i adidasy i rózne inne .. jak wyzdrowieje do środy to przyjde na uczelnię w 'zjawiskowej' bialej krótkiej sukience i buty na obcasie:p niech coś mu tam drgnie w koncu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mu zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do zrobienia pierwszego kroku. Tzn. brak innych osób, brak obcasów!!!!(inaczej go spłoszysz dziewczyno :P) i do tego zarzucić temat żeby on nie musiał zbytnio gadać. :classic_cool:🖐️ Z czasem się rozkręci. 🖐️ Ok spadam powodzenia. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×