Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shane... W.P.Ś.P... SS

Chce z kims o tym pogadac ale nie mam odwagi...

Polecane posty

Gość Shane... W.P.Ś.P... SS

Diś powiedziałam mojemu chłopakowi ze boje sie tego ze mnie zostawi...gdy byłam mała zostawił mnie ojciec i urazy z dziecinstwa pozostały...staram sie zyc tym co jest teraz boi tego co było juz nie zmienie...nie wiem czy moge Jemu w pełni zaufac i i nie myslec o tym czy mnie zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
nie szntazuj go przez pryzmat ojca...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana w zyciu nie ma nic pewnego . Nawet jezeli facet Cie kocha , mowi ze nigdy ale to przenigdy by Cie nie zostawi to i tak po kilku latach albo i po 10 moze powiedziec cial maleńka . To samo dotyczy kobiet . Odn. facetow jeszcze , wszyscy to świnie i nawet facet wydaje sie porzadny to i tak grom go wie co tam w Nim siedzi , ja sie juz o tym przekonalam i nigdy nie zaufam facetowi na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
On siedzi w moim sercu i wiem ze napewno Go kocham... jest dla mnie podpora a jednoczesnie boje sie ze to nastapi juz jutro, ze ze mna zerwie...tylko ze to jutro przesówa sie kolejny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę że kiedyś, czyli historycznie, związki były trwałe przez presję społeczną i brak łatwej możliwości rozejścia się to w dzisiejszych warunkach nie wierzę, żeby więcej niż kilka-kilkanascie % młodych pokoleń trafiło na kogoś z kim zbuduje związek na "całe życie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
rzecz siedzi chyba w mojej podswiadomosci...nie zawracam wam juz głowy przepraszam za siebie...jakos moze dam rade...przyzwyczje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
Do tego ze nikt mnie nie akceptuje takiej jaka jestem...nawet własny ojciec ode mnie uciekł... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
Wiem, ale ja mam za mało siły... wiem ze sie ułozy ale poki co...wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
tak...wiem dobrze ze nie jest taka ciezka...ale takich sytuacji w moim zyciu ostatnio pojawiło sie sporo...i to wszystko razem spadło na mnie w najmniej oczekiwanym momencie...i wcale nie jest tak łatwo radzic sobie z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×