Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salsakatarinka

CO MYŚLEC O TYM FACECIE ???

Polecane posty

Gość samniewiemocomichodzi
po 1 jeszce sie nie wpakowalem, po 2 nigdy nie bede jednym z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx_20 czemu nie spisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - hej 🖐️ Nie spie poniewaz mam porabanego brata ktory wraca z trasy i dzownil aby spytac czy chce jechac z Nimi dzis na wioske :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samniewiemocomichodzi
zloty odpowiedz czemu nie spisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx no to tak bywa :) tylko wyłączaj komórkę na noc :P zawsze tak robię:) piłem i teraz wstałem :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
troszkę na dziobek wypiłem :P ;) teraz zaparzyłem herbatę litr i pije :P ;) muszę napisać @ :o :o :) btw. cio masz na stopkach? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Złociutki kacyk męczy oj męczy :P Co mam na stopkach? Stopkach w sensie ze nóżkach swoich malutkich i piekniutkich czy w stopce ponizej? :D Od razu odpowiem :D ad.1. nic nie mam bom leżę w wyrku z moim misiem pod pachą :classic_cool: :D ad.2. Moje stopki sa niepodwazalna prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z kim???????????????? chyba pluszakiem????? :P ;) Jaki masz rozmiar stopki? :P ;) pedicure jaki? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toż piszę że z misiem czyli pluszakiem :P Jakbym spala z facetem to bym tutaj nie siedziala rano a byla zajeta zuplenie czym innym a poza tym to nie bylby mis a tygrysek :P Wczoraj pomalowalam nozki i łapki na czerwono , bom ide dzis na piwo i do bluzki bedzie mi pasowalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufffff :P to dobrze kamień z serca mi spadał :P ;) to lubisz zadziorne i niegrzeczne tygryski ? :P ;) lubię bardzo czerwony kolor :P proszę szybko zrobić zdjęcie stopek i rąk :P ;) 👄 ocenie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NApisalam jak mam pazurki zrobione wiec Ty pochwal sie w jakich gaciorkach latasz po domu :P :P ale numer stopki?????? proszę podać :P ;) w dresach bez majtek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
ja zazdrosny? nie te czasy hehe faza nr 1 i zanika hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jakie wymagania , jeszcze nr mam podawac :P To zalezy : 36/38 zalezy jaka firma :P Jakich dresach? :D eh... lubie facetow jak smiagaja w bokserkach :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki nie zrobię , nie mam jak , brat zwinął mi aparat :O A czerwony tez lubie :D Kupilam bratu ostatnio fajne bokserki , satynowe , ostra czerwien w czarne wzorki ... mrrrr... A te stópki ktore sa w linku to hmm... nawet ladne tyle że place sa jakies takie pomarszczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra stopka może być :P ;) dresach standardowych z siateczka od spodu :P ;) żeby było wygodnie penkowi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff to dobrze kamień z serca mi spadał to lubisz zadziorne i niegrzeczne tygryski ? no to ba! facet musi miec cos ze zwierzeka i to dzikiego wrrr... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
palce przystosowane to chwytania galezi jak u orangutanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hhehe ja jestem niewyżytym zwierzem ... :P ;) To jedziesz z bartem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
albo na przykla w kratke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy nie wyżyci sa najlepsi :P Nie wiem czy jadę , tak jak pisalam , umowilam sie do baru a nie wiem czy do 16 .00 dam rade wrocic :O Zreszta nie chce mi sie :O A co : wyganiasz mnie ;) :P W kratke? hehe no wiesz... cenie sobie oryginalnosc i fantazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
nudno tu jak huuuj nic sie nie dizeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Tacy nie wyżyci sa najlepsi " dziękuje [bukiet kwiatów] możesz siedzieć :P ;) a teraz szybko mi powiedz kolor włosów i oczek :P oraz numer piersi :P ;) i wzrost :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie dzieje bo wszyscy spia :P A co bys chcial/chciala aby sie dzialo ? Jak sie nudzisz to sie rozbierz i ubrań popilnuj ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
wole popluc i polapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialababamak
mow mi chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×